Jump to content

Moto Zajednica

Evo i ja sam danas iz blizine proverio temperaturu asvalta

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Uh sretja pa je sve proshlo relativno ok.Nadam se da tje Jelena brzo da se oporavi, ako treba neshto vichite :D

 

 

p.s. Drugar i ja na Banditu 1400 u nedelju izbegosmo pad nekim chudom, isto kao i Djura, krivina, mala brzina, ali pesak...I dalje mi nije jasno kako smo ostali na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo ovo je taj trag od peska. Motor mi je bio dosta polegnut (lepa je krivina a ja zeljan...nisam seo na motor 2 nedelje), gripa prilicno malo...a na pesku ni malo :mrgreen:

 

Fhcki_dsc00173oi3.jpg

 

Ovo mi se do sada nije desilo. Cela rucica kocnice je ostala cela, a pukao mi je samo onaj prsten oko one 'igle' koja ulazi unutra :misli:

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
A lijepo sam te zvao u goste' date='konjino! :wink:

Sad æeš lijepo biti rob kod kuæe,dodaj mi ovo,dodaj mi ono,pa neæeš me valjda samu ostaviti,al ko ti kriv kad nisi došao!Pati sad! :wink:[/quote']

 

Tope, ja radim u NGO, dobar sam sa svim mogucim Udruzenjima invalida. Dobice ona jedna kolica sa joystickom i ima da peva a mene eto kod tebe :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
A lijepo sam te zvao u goste' date='konjino! :wink:

Sad æeš lijepo biti rob kod kuæe,dodaj mi ovo,dodaj mi ono,pa neæeš me valjda samu ostaviti,al ko ti kriv kad nisi došao!Pati sad! :wink:[/quote']

 

Djuro prijatelju dobro je da nisi otisao jer kada oni zovu tu ti ne pomaze ni kres bar,steta je veca od rucice veruj mi :lol:

 

jebga,desava,treba biti oprezan jer je sada puno peska i rizle koja je bacane jer je sneg bio samo do pre par dana ...dobro je sve proslo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Moj je komentar da definitivno trebaš ugraditi neke ozbiljnije hand guardove,sa zatvorenim boènim dijelom,kao što imaju K4 nadalje!Preporuèam Acerbis ili Ufo sa alu završetkom!

Kaj se tièe ove fotke sa pijeskom na cesti!Prvo kak to nisi izbjegao,pa ima ga samo u širini cca 10 cm?Kao drugo nadam se da si pozvao policiju na uviðaj i da su oni to isto tako pofotkali,jer imaš jako velike šanse u sudskom sporu protiv nadležnog cestara! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Moj je komentar da definitivno trebaš ugraditi neke ozbiljnije hand guardove' date='sa zatvorenim boènim dijelom,kao što imaju K4 nadalje!Preporuèam Acerbis ili Ufo sa alu završetkom![/quote']

 

Gde da ih kupim? Ima kod vas?

 

Kaj se tièe ove fotke sa pijeskom na cesti!Prvo kak to nisi izbjegao' date='pa ima ga samo u širini cca 10 cm?[/quote']

 

Sunce mi je islo u oci, asvalt je bljestao a i ovaj pesak je bio neke boje, kao da se stopio sa asvaltom. Gledao sam u izlazak iz krivine (tamo gde se vidi gepek od onih sivih kola). Jebiga, ne ocekujes pesak bas na tom mestu. Pretpostavljam da me je sjebalo i to sto ga je bilo malo...taman koliko treba da isklizam. Da ga je bilo vise, verovatno bih ga video.

 

 

Kao drugo nadam se da si pozvao policiju na uviðaj i da su oni to isto tako pofotkali' date='jer imaš jako velike šanse u sudskom sporu protiv nadležnog cestara! :wink:[/quote']

 

Heloooouuuu, Srbija!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Ima naravno,ovi originalni nisu više od 30 eura oba!Ovi drugi alu su do 100 eura i mogu ti ih pobrati u Austriji kad idem prvi puta!Imam takve na CR-u,pa potraži fotke! :D

 

Za ovo drugo ajde nek ti bude,ali da si imao Tourance ili Anakee,vjerojatno ne bi pao,ali ti samo i dalje slušaj ib-a!Nemamo mi ceste za Pilot Road! :wink:

 

Nije ni kod nas puuuuno bolje,ali nakon pada zbog ulja ili pijeska,velikih udarnih rupa ili udara u neki predmet koji se tamo(na prometnici) nije trebao naæi , tužbe ponekad i uspiju!Konzultiraj se s Francom! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Za ovo drugo ajde nek ti bude' date='ali da si imao Tourance ili Anakee,vjerojatno ne bi pao,ali ti samo i dalje slušaj ib-a!Nemamo mi ceste za Pilot Road! :wink:

[/quote']

 

Nemoj da Koma ovo cuje. Ja ga ceo vikend ubedjivao da su Pilot Road do jaja :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Za ovo drugo ajde nek ti bude' date='ali da si imao Tourance ili Anakee,vjerojatno ne bi pao,ali ti samo i dalje slušaj ib-a!Nemamo mi ceste za Pilot Road! :wink:

[/quote']

 

Nemoj da Koma ovo cuje. Ja ga ceo vikend ubedjivao da su Pilot Road do jaja :shock:

 

 

Sjeti se samo ib-a i Francuskih Alpa u kombinaciji sa malo pijeska u zavoju!Naravno da se i u takvim situacijama razlikuju muškarci od djeèaka,što se vidi i iz mog primjera da nisam pao s Pilot Roadom do sada! :wink: Ali vama koji još nemate toliko iskustava ja ih ne bi ni mrtav prporuèio,ali kao što kaže djura pored takvih prijatelja - neprijatelji vam nisu potrebni! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
što se vidi i iz mog primjera da nisam pao s Pilot Roadom do sada! :wink:

 

To je zato sto vozis kao pickica :mrgreen:

 

Pazi koliko sam bio priseban da sam, kada sam video da je pad neizbezan, ugasio motor! Koji ce meni onaj Mercedesov presafe, pa ja to sve sam radim i to u padu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
što se vidi i iz mog primjera da nisam pao s Pilot Roadom do sada! :wink:

 

To je zato sto vozis kao pickica :mrgreen:

 

Pazi koliko sam bio priseban da sam' date=' kada sam video da je pad neizbezan, ugasio motor! Koji ce meni onaj Mercedesov presafe, pa ja to sve sam radim i to u padu[/quote']

 

Naravno,pošalji koju svoju:

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Naravno' date='pošalji koju svoju:

 

404.jpg

 

Pa kad imas pomocne toèkiæe na ovim koferima!

 

Salim se ja....da ne bude zabune, dr. je totalni mamojebac na dva tocka. Nisam verovao da takva jedna cudna fizionomija za koju bih rekao da ne zna nista drugo sem da jede piceke, moze da onako vozi motor :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

 

Naravno' date='pošalji koju svoju:

 

404.jpg

 

Pa kad imas pomocne toèkiæe na ovim koferima!

 

Salim se ja....da ne bude zabune, dr. je totalni mamojebac na dva tocka. Nisam verovao da takva jedna cudna fizionomija za koju bih rekao da ne zna nista drugo sem da jede piceke, moze da onako vozi motor :shock:

 

Nema ptice do prasice! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
A bas se lepo vidi pesek' date=' sta foliras :D[/quote']

 

Ma ne zna,u tome je problem! :oops:

 

Salim se ja....da ne bude zabune, djura je totalni mamojebac na dva tocka. Nisam verovao da takva jedna cudna fizionomija za koju bih rekao da ne zna nista drugo sem da visi u teretani i jebava sve na dvije noge boljeg izgleda, moze da onako vozi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Salim se ja....da ne bude zabune' date=' djura je totalni mamojebac na dva tocka. Nisam verovao da takva jedna cudna fizionomija za koju bih rekao da ne zna nista drugo sem da visi u teretani i jebava sve na dvije noge boljeg izgleda, moze da onako vozi motor[/quote']

 

Doktore jel ti to znas nesto sto mi ostali ne znamo :misli: :omfg:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Dobro znaš da znam isto što i ti! :wink:

 

Ali šta drugi ne znaju??? :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evo filmiæ:

 

 

http://www.rodneycarrington.com/swf/dearpenis.swf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Za ovo drugo ajde nek ti bude' date='ali da si imao Tourance ili Anakee,vjerojatno ne bi pao,ali ti samo i dalje slušaj ib-a!Nemamo mi ceste za Pilot Road! :wink:

[/quote']

 

Nemoj da Koma ovo cuje. Ja ga ceo vikend ubedjivao da su Pilot Road do jaja :shock:

 

ma ja vec resio da kupim ali si rekao nesto sto nisi smeo"ne smes sa tom gumom na sljunak" :( ...jebiga,volim da krenem tamo gde ne znam sta ima i mislim da je super izbor Anakee ,imao sam ih ranije i isao sam sa njima i van puta,super su bile sem naravno kada je bilo blato..ipak kada uzmes Stroma planiras da odes negde i van puta,ne da skaces sa njim ali ipak imas bajk sa kojim treba da vidis sve sto pozelis....Anakee drze fenomenalno a i to sto ti treba za stroma van puta su super i sasvim dovoljne..po meni ako covek planira da samo vozi po asfaltu treba da kupi fazera ili nesto slicno i da uziva, a u slucaju da krenem negde na istok sigurno bi uzeo TKC80 i krenuo na put,sa tom gumom nema glava da te boli ni u blatu ni na asfaltu.

Hvala Djuro u svakom slucaju na savetima i informacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
Mnogo opreznije vozim kada je neko iza mene' date=' kao i verovatno vecina vas, ali jebiga, ne mozes da predvidis sve.[/quote']

 

Djura i OPREZNA voznja....''ispovracacu se...'' sto bi rekla mandovka :D

da sam na Jeleninom mestu, ne bi ti meni motor vise video! :baeh:

Samo je jedan Svaba koji obara od Zapadne do Istocne obale, bez ogrebotine :twisted:

 

i krenem sa djurom na alpe posle predjenih 12000 milja i stanem baksuza da slikam i pri 0kmh mi padne strom , srecom nisu ribice iz straje baje bile prisutne da mi se smeju.... :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja