Jump to content

Moto Zajednica

BMW S 1000 RR 2010

Recommended Posts

Guest Velimlje

Neznam dali je ovo vec pominjano , ali ovaj BMW je jedini sportski litras sa 3 godine / 36000 milja garancijom ( bar ovde na zapadu , neznam kako kod Radulovica ... )  ;D ;D

 

To govori malo i o kvalitetu , zar ne ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Neznam dali je ovo vec pominjano , ali ovaj BMW je jedini sportski litras sa 3 godine / 36000 milja garancijom ( bar ovde na zapadu , neznam kako kod Radulovica ... )  ;D ;D

 

To govori malo i o kvalitetu , zar ne ?

 

 

 

        Samo 36000 milja ,ocekivao sam da ces reci najmanje 60000,za tri godine ja sam presaoi 40000 km lagano se vozeci okolo kroz Srbiju tako da to nije nikakva garancija i nista ne govori o kvalitetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

 

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

 

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

 

 

 

 

      Sta si se bre navrzo na mene aj skini mi se malo dosadan si vise .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

 

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

 

 

 

                    iDA TI KAZEM NESTO TEBE LICNI KAO COVEKA NE POMINJEM SAMO POSTUJEM O  BMW -U TAKO DA RAZGRANICIS TE DVE STVARI JEL TI JASNO.I ako ne mozes da razgovarsa kao civilizovan covek ne obracaj mise vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Neznam dali je ovo vec pominjano , ali ovaj BMW je jedini sportski litras sa 3 godine / 36000 milja garancijom ( bar ovde na zapadu , neznam kako kod Radulovica ... )  ;D ;D

To govori malo i o kvalitetu , zar ne ?

 Samo 36000 milja ,ocekivao sam da ces reci najmanje 60000,za tri godine ja sam presaoi 40000 km lagano se vozeci okolo kroz Srbiju tako da to nije nikakva garancija i nista ne govori o kvalitetu.

36000milja= skoro 60000km

Mnooooogi današnji R-ovi ne predju ni pola te kilometraže za tri godine, to ne govori ništa o kvalitetu, ali govori koliko se BMW pouzda u ovaj model.

P.S. meni je i dalje ružan  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

       Sta si se bre navrzo na mene aj skini mi se malo dosadan si vise .

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

 

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

                    iDA TI KAZEM NESTO TEBE LICNI KAO COVEKA NE POMINJEM SAMO POSTUJEM BMW -U TAKO DA RAZGRANICIS TE DVE STVARI JEL TI JASNO.I ako ne mozes da razgovarsa kao civilizovan covek ne obracaj mise vise.

1 Sta se DERES ????

2 Ne razumem ? Ti postujes BMW ? To niko od tebe ne trazi , niti ocekuje , i plus toga nije istina , neznam zasto menjas misljene tako lako

3 Civilizovan ? Ako sam se pogresno izrazio , ja se izvinjavam , ali ja mogu da se obracam kome hocu na ovom forumu , pa i tebi , pogotovu kad ti pises gluposti po temama u kojim ja ucestvujem . Da pises gluposti u nekim temama koje ne citam , necu da se mesam

 

I lepo ti kazem , ili otvori novu temu na Opstim diskusijama , ili se okani neargumentovanih stavova gde god se tebi to svida . Mene npr. TDM ne interesuje , niti citam teme o njemu , a sve da jih citam , ne pada mi napamet da nekome tamo objasnjavam kako motor o kome oni razpravljaju ne valja , eto zato sto sam ja tako rekao ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

       Sta si se bre navrzo na mene aj skini mi se malo dosadan si vise .

Pa koliko garancije daje tebi TDM ( nov da ga kupis ? )

 

Molim te procitaj moj odgovor na temi o novoj Teneri , i MOLIM te , otvori tu novu temu ... Aj kad te molim ?

                    iDA TI KAZEM NESTO TEBE LICNI KAO COVEKA NE POMINJEM SAMO POSTUJEM BMW -U TAKO DA RAZGRANICIS TE DVE STVARI JEL TI JASNO.I ako ne mozes da razgovarsa kao civilizovan covek ne obracaj mise vise.

1 Sta se DERES ????

2 Ne razumem ? Ti postujes BMW ? To niko od tebe ne trazi , niti ocekuje , i plus toga nije istina , neznam zasto menjas misljene tako lako

3 Civilizovan ? Ako sam se pogresno izrazio , ja se izvinjavam , ali ja mogu da se obracam kome hocu na ovom forumu , pa i tebi , pogotovu kad ti pises gluposti po temama u kojim ja ucestvujem . Da pises gluposti u nekim temama koje ne citam , necu da se mesam

 

I lepo ti kazem , ili otvori novu temu na Opstim diskusijama , ili se okani neargumentovanih stavova gde god se tebi to svida . Mene npr. TDM ne interesuje , niti citam teme o njemu , a sve da jih citam , ne pada mi napamet da nekome tamo objasnjavam kako motor o kome oni razpravljaju ne valja , eto zato sto sam ja tako rekao ...

 

 

 

 

 

 

                     Znaci stvarno nemam sa tobom o cemu da raspravljam posto sam se uverio da si tezak pocetnik i internet teoreticar .Pozdrav i bez nervoze i uzivaj u voznji BMW-om,izazivaces paznju gde god se pojavis.

                    Postujem ne POSHTUJEM  pogresno si razumeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

A postujem ? Ne postujem ... Pa rekao sam ti da kucas malo sporije ( ili manje , to bi bilo jos bolje ... )

 

Evo tema , samo za tebe !!!

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=48604.0

 

Dosta je bilo ovde , jel' se slazes sa time ?

 

 

 

 

            Hahahah e svasta cu procitati ovde.Alo braticu ko ti drma kavez ,izgeda da te neko zestoko iznervirao.pa sad ce ti da mi odredjujes gde cu da postujem i sta da pisem.I ocekujes valjda da sve sto napises ma kolko da nema veze sa realnoscu neko potvrdjuje i klima glavom.Svasta .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

1 drma kavez ? prevod molim ? Hvala !

2 Zestoko iznervirao ? Pogledaj koliko tema si ti postavio , a koliko ja , nisi mnogo duze na BJB nego ja . Ti si taj koji se nervira bez potrebe , ovo je meni lagano citanje , kad stignem . A pravo da ti kazem , smesim se sad , koliko si me iznervirao . Znas sta kazu za takve ko sto si ti u Americi ? Get a life ! To jest radi povremeno i nesto drugo sem da pises na BJB ( mnogi ce da odahnu od tebe .. ) Cisto toliko da znas , jer po tvojim bivsim postovima protiv mojih misljenja pridavao si paznju gde zivim i sta vozim ( kakve to veze ima ? )  ziveo sam u Americi 10 godina , pre nego sto sam dosao u Englesku , toliko da ne pomislis da sam i tu cinjenicu sakrio od tebe ...

 

i najvaznije 3 - prijatelju ja NISTA od tebe u zivotu mom ne ocekujem ! Samo kazem , bilo bi lepo , ima tamo dovoljno glupavih tema , da predemo na

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=48604.0;topicseen

 

jer verujem da ima ljudi koji bi hteli na ovoj temi da procitaju nesto o novom BMW-ju , ne radi se o meni i tebi , shvati to .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

"jer verujem da ima ljudi koji bi hteli na ovoj temi da procitaju nesto o novom BMW-ju , ne radi se o meni i tebi , shvati to ."

 

bez ljutnje ali stvarno jeste tako, i na ovoj i na onoj temi o novoj teneri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam misliio da sam poludeo. Pređem s Tenere na BMW-a kad ono isti postovi. Vratim se nazad...

I tako 3 puta dok nisam shvatio šta se dešava. Sad ću da pogledam temu o Multistradi, da nije

i tamo zahvatilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Prvo , izvinjenje svima , zbog moje razprave sa Pit-om , otvorio sam mu novu temu ako hoce tamo da se prepucava ..

 

Neznam dali je ovo vec pominjano , ali ovaj BMW je jedini sportski litras sa 3 godine / 36000 milja garancijom ( bar ovde na zapadu , neznam kako kod Radulovica ... )  ;D ;D

To govori malo i o kvalitetu , zar ne ?

  Samo 36000 milja ,ocekivao sam da ces reci najmanje 60000,za tri godine ja sam presaoi 40000 km lagano se vozeci okolo kroz Srbiju tako da to nije nikakva garancija i nista ne govori o kvalitetu.

36000milja= skoro 60000km

Mnooooogi današnji R-ovi ne predju ni pola te kilometraže za tri godine, to ne govori ništa o kvalitetu, ali govori koliko se BMW pouzda u ovaj model.

P.S. meni je i dalje ružan  ;D

 

Dobro kazes , ne govori to o kvaliteu , nego o BMW-jevom poverenju o njihov kvalitet , plus , na taj nacin hoce da se odvoje od ostalih litrasa . I slazem se , ovako na slici je ruzan , mada je u zivo lepsi , neznam ... Motor ionako nije za mene , pa mozda drugcije posmatram

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

I jos ovo , u vidu izvinjenja za budalastine sa moje strane , ranije ...

 

Na proslom sajmu u Londonu , po glasovima posetioca motor sajma bio je BMW S1000RR

 

A objavili su danas da je u Engleskoj njih 60 vec na putevima ( mada vreme nije bas naj , pa verovatno stoje u garazama ... ) a jos njih 485 je na putu do musterija .

Interesantan podatak u tome je da je samo njih 29 naruceno u ''normalnoj'' verziji , svi ostali imaju sve ''igracke''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sta mislite da naprave ovo ?  ;D ;D

S2qTX_bmw20r100020rs20superna.jpg

 

I meni je zapao za oko. Samo ne verujem da će napraviti a i ako ga budu pravili ne znam kako bi kod ovog dizajna prošlo "ćoravo oko".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Da li je neko još primetio da se drugi vozač BMW u Superbajk šampionatu zove Pitt, baš kao i naš prijatelj iz Niša? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja