Jump to content

Moto Zajednica

BMW S 1000 RR 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

 

Ali vasa posvecenost i odanost firmi BMW je kolektivna i fanaticna.

 

Gresis , ali ne mislim da te ubedujem u suprotno , nema svrhe .

Vidis da sam stavio gomilu smajlija - salim se malo.

Ali Kawasaki me je zaista pozvao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ja sam posvećeni odani fanatik što se tiče BMW Motorrad-a.

(sad će možda i mene da zovu na promociju modela za Super bajk šampionat a mozda dogodine i za Moto GP) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

Ali vasa posvecenost i odanost firmi BMW je kolektivna i fanaticna.

 

Gresis , ali ne mislim da te ubedujem u suprotno , nema svrhe .

Vidis da sam stavio gomilu smajlija - salim se malo.

Ali Kawasaki me je zaista pozvao.

 

Ja ne verujem ajde posalji nama neki dokaz, da se uverimo da ne kakis.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

treba sacekati i motorrad test na 50000km sto je nama smrtnicima koji kupujemo polovnjake najbitnije

ako prodje kao K 1300 na 24000km rayletela se korpa kvacila.stavljena nova .i krenuo test od 0km ponovo na 14000km prolupao agregat. motorevija 02,03 2010g

Da li su i treci put kretali test od 0 km  ?

BMW apsolutno neodustaje.test od 50000km mora da se zavrsi. ma nek stave od 525tds motor taj bi ladno to odradio. ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

treba sacekati i motorrad test na 50000km sto je nama smrtnicima koji kupujemo polovnjake najbitnije

ako prodje kao K 1300 na 24000km rayletela se korpa kvacila.stavljena nova .i krenuo test od 0km ponovo na 14000km prolupao agregat. motorevija 02,03 2010g

Da li su i treci put kretali test od 0 km  ?

BMW apsolutno neodustaje.test od 50000km mora da se zavrsi. ma nek stave od 525tds motor taj bi ladno to odradio. ::)

Mislis kao Triger iz Mucki sa svojom metlom koja ga sluzi 20 godina, samo menja drzalje i cetku ? :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Vreme je da vratim ovaj motor gde mu je mesto - na prvu stranu ...

 

I ako nekog interesuje malo veca slika , za desktop , evo link

 

http://2wheeltuesday.com/2009/02/bmw-s-1000-rr-recent-hi-res-photoshoot/

 

Pozdrav

 

 

 

      Uh lepo su ga ukarbinisali i ukevlarili ,jos ako mu se agregat pokaze pouzdan makar upola kao japanski ....pocece ljudi ozbiljniji da ga shvataju ,ali naravno do tada mu predstoji dug period dokazivanja kod musterija...jer one su pravi pokazatelj vredi li sta ili je samo puka propaganda.

        ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma napravili su ga taman koliko treba. Nema tu šta da se dokazuje. Ko nije sklon japanskim motorima a treba mu 1000 R kupiće.

A čak i da ima neke ugrađene mane, što je lako moguće, otkriće se i popraviće. Ja mislim da je to to. Došao i ostao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Ovaj S1000RR je zaista odlican motor bar tako svi magazini pricaju.  Ovde u USA im je odlicno pocela prodaja.  Ja znam cetvoricu koji su ih kupili i presli sa japanaca na BMW pa me bas zanima kakvo ce njihovo misljenje biti kad se uvozaju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Ovaj S1000RR je zaista odlican motor bar tako svi magazini pricaju.  Ovde u USA im je odlicno pocela prodaja. 

 

Bas sam pre neki dan bio kod dilera , kupovao neke sitnice , bio cova da se razpita za S1000RR , prodavac mu rece da se situacija menja iz dana u dan , ali ako uplati danas , izporuka drugom polovinom Juna ....

 

Mislim da jim ide prodaja solidno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

[glow=red,2,300]      Uh lepo su ga ukarbinisali i ukevlarili ,jos ako mu se agregat pokaze pouzdan makar upola kao japanski ....pocece ljudi ozbiljniji da ga shvataju ,ali naravno do tada mu predstoji dug period dokazivanja kod musterija...jer one su pravi pokazatelj vredi li sta ili je samo puka propaganda.

        ;)[/glow]

 

Hahaha. Pit opet cima.  ;)

Ovaj S1000RR je zaista odlican motor bar tako svi magazini pricaju.  Ovde u USA im je odlicno pocela prodaja. 

 

Bas sam pre neki dan bio kod dilera , kupovao neke sitnice , bio cova da se razpita za S1000RR , prodavac mu rece da se situacija menja iz dana u dan , ali ako uplati danas , izporuka drugom polovinom Juna ....

 

Mislim da jim ide prodaja solidno

Samo da Švabe ne žure da postignu prodaju pa da zaseru nešto ko Japanci na kolima. ;) ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Velimlje

Malo vesti

--------

U 2010-toj BMW ce da se vrati na Otok Man …

http://www.bmwmoa.org/news/racing_stories/bmw_s1000rr_at_the_isle_of_man

---

Interesantna vest

http://www.visordown.com/motorcycle-news--general-news/us-racer-beats-track-record-on-bog-stock-bmw-s1000rr/9717.html

---

Americki trkac Chris Peris je na potpuno standardnom S1000RR ( komplet sa svetlima itd .. ) unistio rekord na stazi Inde Motorsports ..

AMA specifikacije Suzuki GSX-R 1000    1:55,60

BMW S1000RR , fabricki                    1:54,07

Kazu da inace Peris , koji i drzi rekod na toj stazi , nije imao planova da proba novi BMW , ali lokalni BMW diler je dosao da predstavi motor …

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Upravo procitah prvi deo testa u Motoreviji na stazi Nando...i ako nikad nisam voleo BMW kao motore...ovaj mi sve vise zaokupljuje paznju. Kad prodam sadasnji motor..mozda sledeci bude bas ovaj BMW.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Video sam danas jednog u gradu, sa nemackim tablicama ja mislim, beli sa malo crvene i plave, ima i akrapovic auspuh

Solidno izgleda, ali generalno imam neki utisak kao da je ceo motor mali, kao sto rece moja devojka vise lici na neku igracku,pogotovo sto je pored njega prosla jedna R-6 koja je veca za 20%,al ajde uglavnom neobican je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Jebote stajali jedan pored drugog, nemam pojma sta  je tu cudno, meni se iskreno taj motor svidja(pogotovo na slikama) ali samo kazem kako deluje meni uzivo i nekome ko nema pojma koji je to motor i sta ima u ramu.

Pobogu ljudi ne mogu da verujam da ima toliko  vas koji se kunu u parce metala, drugo su slike a drugo uzivo, tako i novi R1( onaj za 2009) mi je isto tako mali, ja sve merim prema sebi pa je to mozda razlog sto odradjene stvari odmah diskreditujem za ono sto bi ja koristio(imam 193 cm i 93 kg) eto toliko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Videh ga danas u Gospodar Jevremovoj... crni, ima Akrapa, BG table... i moj prvi utisak je da je "mali" ali moram priznati da je lepsi nego na slikama...

zanimljiv detalj :)

post-411-12879071014219_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja