Jump to content

Moto Zajednica

malo sam ogulio asfalt....

Recommended Posts

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Ne "osveta", malo je gruba rec...sa takvim ponasanjem me cudi da mu nije podelio par "vaspitnih" odmah,posle kad prenoci covek se malo i presabere i ohladi,a takvim balavcima treba malo neke stvari utuviti u glavu,jer ce sledeci put nekoga tako ubiti...jer opet nece obracati paznju kao prvi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Iz čiste kulture bi mu napakovao prijavu za bežanje sa lica mesta, uz izgovor da te je zvao kući da se dogovorite, a ondak dobijo žestok napad amnezije i emotivnog šoka za parama...Pa ako ga 20.000din boli manje od 50-100E, neka bude tako (mora da je zbog kursa) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Pobijes govna i gotova stvar! Sa likovima takvog ponasanja samo motka pomaze,ni prijava,ni policija,nista,samo motka i udri dok moze da stoji i naplati mu sve sto si ti propatio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

au i ja se iznervirah u sekundi... vec sam pomislio da je tema neki nonsens tipa vozim se ja motorom, parkiram i kranem ka kuci,  sapletem i padnem ... kad ono njesra...

 

nije (toliki) problem kad te neko iscima, ali kad je bezobrazan to je vec veliki problem... kad ga vec nisi navatao na licu mesta... nek ide maler... teraj ga u p.m.

 

lepo saniraj boldorku & sebe, ugradi u motor kompresorsku sirenu i nedji mesta za "carobni stapic" (u narodu poznatiji kao ubedjivac/prevodioc)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

E, sad ću da širim govor mržnje. Pusti par meseci pa lepo otidi u banju a neko tebi drag neka im se naj.. majke majčine uzduž i popreko. Takva stoka razume samo batine. Ti si bio u banji, nemaš pojma šta je bilo a oni nek misle šta se desilo dok zarastaju. Sad će da me banuju al ko ga hebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova

Iz čiste kulture bi mu napakovao prijavu za bežanje sa lica mesta, uz izgovor da te je zvao kući da se dogovorite, a ondak dobijo žestok napad amnezije i emotivnog šoka za parama...Pa ako ga 20.000din boli manje od 50-100E, neka bude tako (mora da je zbog kursa) ::)

 

Ovako je najbolje i najsigurnije od razbijanja nema leba, sem ako ne drzite kafice jedan do drugog  :D ovaj deo je mala sala naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ma digo sam ruke,,racunam da na nebu gore ima racundzija,,,sve se placa sve se vraca..kolo srece se okrece....neka ga,nek ide covek svojim putem,probao sam da budem fer,i eto,,sad mi je kasno i da ga prijavljujem i bilo sta drugo,,od batina vajdi nema,barem nemam ja,nije frka izbio mi 100tinak eurica i malo vise iz dzepa.jos 5 do 6 dana necu raditi,a mozda cu nositi i fiksator za ruku ,nebitno,,,,pamti pa vrati....ima gore neko ko to sve vidi,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

drago mi je da si dobro...

za batine nikad nije kasno...

vidim da si resio da zaboravis,mada ako se ipak predomislis:

u pisanoj formi se obratis MUP-u (Odeljenje saobracajne policije-Nacelniku) (2 primerka jedan ostaje tebi overen),

sa zahtevom da se u sto kracem roku pokrene postupak ...navedes svedoke, objasnis dogadjaj...

kladim se da ce MUP pokrenuti postupak,pa lepo kod sudije za prekrsaje,

pa ako svedoci budu rekli zaista sve sto treba da kazu...ceka ga penalizacija(citaj

penetracija ;D)...pa sa resenjem prekrsajca (pravosnaznim),lepo u parnicu pa

ce da vidis kako pare ima da stignu...u medjuvremenu javi se kod  nekog lekara

koji voli da bude "opsiran"...

ne kosta mnogo,ali se nece oni tek tako kaciti sa pravnom drzavom (citaj nasim bokilicem) ;)

p.s.cisto for the record i ja cesto planem ocu odma nesto da izravnam, a onda me godine (dobro i americki filmovi ;D) podsete da je osveta

najbolja kad se servira `ladna.

pozdravljam te!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

e pa bokilic brz oporavak i da ti se NIKADA NIKADA vise ne desi ni slicno!

P.S. posto neko vreme neces voziti, imas vremena  da popravljas taj motor a onu teneru sto se hvalis sa njom od prosle nedelje, das meni umesto onog limenog cetvorotockasa , i jos ti doplatim pa taman za delove koji ti trebaju ;)

djubrence ;D ali znas onu: dok jednom ne s............, drugom ne moze da s..........!

ma digo sam ruke,,racunam da na nebu gore ima racundzija,,,sve se placa sve se vraca..kolo srece se okrece....neka ga,nek ide covek svojim putem,probao sam da budem fer,i eto,,sad mi je kasno i da ga prijavljujem i bilo sta drugo,,od batina vajdi nema,barem nemam ja,nije frka izbio mi 100tinak eurica i malo vise iz dzepa.jos 5 do 6 dana necu raditi,a mozda cu nositi i fiksator za ruku ,nebitno,,,,pamti pa vrati....ima gore neko ko to sve vidi,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Auuuuu stvarno je licne prirode kad je BOLDORKA u pitanju ... tooo se ne prasta ..

Dolazimo Peki, Vuja, Scapolo i ja sledeci vikend .. ma bre ima sutra da dodjemo za Svilajnac... nece to proci tek tako! ;D

 

Salu na stranu, vazno je da si dobro, tj. da si prosao sa minimalnom stetom i laksim povredama ...

kacigu stavi na policu kao znak upozorenja i podsecanja kakvih indijanaca ima na drumu, a sebe pocasti novom (posto rece da je ova pukla) i to je to .. vidimo se na drumu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

inace prijavio sam u mup dogadjaj itd,,uzete su izjave od svedoka,pa sta bude bice  :) :) :). usput ako ima neki pravnik da se bavio ovom problematikom nek se javne  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

inace prijavio sam u mup dogadjaj itd,,uzete su izjave od svedoka,pa sta bude bice  :) :) :). usput ako ima neki pravnik da se bavio ovom problematikom nek se javne  ;) ;) ;)

Bravo....Lepo bi bilo da pravda izadje na videlo...Pokupi od doktora sto vise dokumentacije o povredama itd itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

ajd na pp pitaj, mozda mogu da pomognem ...

e jesi stipsa,jel skupi advokati u taj svilajnac  ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

aj da ne otvaram novu temu, pozdravih se i ja s asfaltom pre neki dan. nista strasno, samo oguljene plastike i slomljen trougao. Lakat odran al to se samo regenerise, ovo drugo moram da platim  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

inace prijavio sam u mup dogadjaj itd,,uzete su izjave od svedoka,pa sta bude bice  :) :) :). usput ako ima neki pravnik da se bavio ovom problematikom nek se javne  ;) ;) ;)

 

 

 

 

 

 

Pazljivo sam procitao sve sto si napisai i vidim da je problem zato sto si napustio lice mesta posle udesa i da navodno policaci zbog toga nisu hteli da pokrecu postupak.To je klasicno otkacivanje jer ih mrze da rade.A po kojoj logici si ti trebao povredjen da ostanes na licu mesta i cekas policiju.Mislim da imas sve sanse da dobijes mladog kretena pogotovu sto imas svedoke i pogotovu sto je bezobrazan.Nemoj da odustanes ali moras da se konsultujes sa advokatom i bez obzira na troskove koje ces imati u pocetku sve ce mali kreten morati da plati i sudske troskove i tebi odstetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja