Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Sprint Challenger

Ljudi moj apollo je na prodaju u fulu sredjen znaci koga interesuje nek me nazove ili posalje poruku na 064 056 23 99.

Motor sam postavio i na polovne automobile koga interesuje neka pogleda. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Sprint Challenger

Ljudi moj apollo je na prodaju u fulu sredjen znaci koga interesuje nek me nazove ili posalje poruku na 064 056 23 99 eto ima i slika malo je losija slikana sa mobilnog.

Motor sam postavio i na polovne automobile koga interesuje neka pogleda. Pozdrav

post-34986-0-13665700-1463356484.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Sprint Challenger

Nema sta motor je u fulu. Cena do nedelje ko dodje da ga uzme je 750 eura hitna je prodaja. Zovite koga interesuje motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Nema sta motor je u fulu. Cena do nedelje ko dodje da ga uzme je 750 eura hitna je prodaja. Zovite koga interesuje motor

Ja tebro, nagovaram burazera...ako se odlučimo, ĆE te zovemo  :jee1:  :care:

 

Ne znam kako si ga dobio, ali burazeru, odličan dil  :care:  :care:  :care:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Izgore skladiste SPRINTa

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/138117/FOTO-Veliki-pozar-kod-Carinske-zone-gore-motori-i-skuteri.html

 

Ja sam mog namunjenog prodao pre 10 dana...

Eh čuli smo  :'(  :jee5:

Iovako su bili ažurni sa delovima, tek sad će biti k..čina od delova  :lol3:  :lol3:  :lol3:

Ode ti pravi rasni SM  :tras2:

 

EDIT:

U stvari ne, tvoj je beše bio prepravljen u kros verziju.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Evo i mene posle dugo vremena hahaha,izvinjavam za nestanak,sastavljao sam svog apollasa i konacno se vozikam,napravio sam zverku,usput slomio telefon,kad mi stigne sa popravke ubacujem slike i snimkee.

 

Pozzzz apollasii

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Evo i mene posle dugo vremena hahaha,izvinjavam za nestanak,sastavljao sam svog apollasa i konacno se vozikam,napravio sam zverku,usput slomio telefon,kad mi stigne sa popravke ubacujem slike i snimkee.

 

Pozzzz apollasii

 

Od tvog apollo-a, su ostali samo šasija i točkovi što se tiče kineskog oriđiđija  :P  :lol3:  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Apollo 250cc

Procureo mi zadnji amortizer posle 9000km. Kupio bi drugi ali ne od apolla, pa me zanima jel zna neko od kog modela pase amortizer na njemu? Bilo je prica ranije, ali ne mogu naci nikako koji je model u pitanju. Navodno pase i od ktm-a ali je cena polovnog oko 100e, tako da trazim neku jeftiniju varijantu :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Procureo mi zadnji amortizer posle 9000km. Kupio bi drugi ali ne od apolla, pa me zanima jel zna neko od kog modela pase amortizer na njemu? Bilo je prica ranije, ali ne mogu naci nikako koji je model u pitanju. Navodno pase i od ktm-a ali je cena polovnog oko 100e, tako da trazim neku jeftiniju varijantu :)

Tek sad vidim poruku, nadam se da ti nije kasno  :P

Skoro svaki amort traži malu prepravku nosača. Ja imam amort sa suzukija TS.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Epa kolege apolaši, sa zadovoljstvom objavljujem da sam danas prešao nešto preko 250km iscela. Pauze samo za odmaranje utrnute guzice... Ono je strašno. Posle 200km nisam mogao više da sedim, kroz Beograd sam odvozao stojeći  :P  :lol3:

Inače relacija je bila:

Zlot-Bor-Žagubica-Krepoljin-Petrovac-Požarevac-Smederevo-Grocka-Beograd  :sampion: 
Apollo je muški izdržao.  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre dva meseca kupio sam Apollo rx 250, prethodno pročitavši dobar deo iskustava vlasnika ovog mališana.Na prvi pogled dopadljiv, solidan agregat, u gradskim uslovima dobro ubrzava kada je potrebno pobeći sa semafora, površna izrada i nekvalitetna oprema / što bi rekli starci - devojka ima mane ali ljubav na prvi pogled /.

Da bude u skladu sa pričom, procureo prednji desni amortizer, pukla sajla kvačila, koju sam zamenio kod Bobana, stavio je deblju pa se nadam da će ova potrajati duže.Malo sam ga našminkao, zamenio izduv - spušten niže nego fabrički, ručice kočnice i kvačila, montirao top kejs pa sad put pod noge.Vreme će pokazati da li sam napravio dobar ili loš izbor.Za sada sam zadovoljan, koliko para toliko muzike.

post-14418-0-38236600-1469038678.jpg

post-14418-0-64689800-1469038692.jpg

post-14418-0-89365700-1469038703.jpg

post-14418-0-20916500-1469038723.jpg

post-14418-0-67632100-1469038733.jpg

post-14418-0-60255300-1469038745.jpg

post-14418-0-85497200-1469038757.jpg

post-14418-0-26356100-1469038775.jpg

post-14418-0-60352300-1469038797.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Skoro mi se pojavilo nešto čudno u prednjem trouglu...
Naime, kada pomeram korman levo-desno, čuje se neki zvuk meljenja, i nekad se teško okreće. Msm može da se okrene korman ali pruža otpor.

Da nije ležaj u trouglu?

I jel menjao to neko od vas, ili se samo podmazuje, ili ima biksnu unutra, tj. jel neko rasturao to u apollo-u???  :D

Što se tiče ostalog, so far so good  :hej:  :dobar:

Prelazim fine kilometraže po svakakvom terenu, bitno da je put, nije bitno kakav je.  :jee5:  :sampion:

 

EDIT:

Možda sam koristio pogrešnu terminologiju. Meljenje se čuje u delu gde je prednji kraj spojen sa ramom motora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Sprint Apolo

Upravo tako , donji ležaj trokuta . Imao sam isti problem , rasklopijo i ustanovijo da je skroz suv i pomalo zarđao . Pošto nije bio baš u najboljem stanju , zamenio sam mesta gornjem i donjem jer su istih dimenzija (računajući i spoljnu košuljicu u ramu ) , tako da je sad dole onaj koji je ranije bio gore . Sve sam dobro podmazao , spakovao i sad radi ok . Pazi da ne uklještiš  displej brzinomera između  viljuške i hladnjaka kad to budeš radio , jer se to meni umalo desilo . Zbog dužine kablova u rasklopljenom stanju brzinomer se sam smestio upravo tu i zamalo da ga zdrobim .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Upravo tako , donji ležaj trokuta . Imao sam isti problem , rasklopijo i ustanovijo da je skroz suv i pomalo zarđao . Pošto nije bio baš u najboljem stanju , zamenio sam mesta gornjem i donjem jer su istih dimenzija (računajući i spoljnu košuljicu u ramu ) , tako da je sad dole onaj koji je ranije bio gore . Sve sam dobro podmazao , spakovao i sad radi ok . Pazi da ne uklještiš  displej brzinomera između  viljuške i hladnjaka kad to budeš radio , jer se to meni umalo desilo . Zbog dužine kablova u rasklopljenom stanju brzinomer se sam smestio upravo tu i zamalo da ga zdrobim .

 

E to, dakle baš donji ležaj trougla :D

Eto vidiš, nisam ni znao da ima dva ležaja. Moguće je da presušio, ako mu ne pomogne svinjska mast, nabaviću neki aftermarket.  :jee:  :lol2:

Još da pitam, kada budem rasklapao to, procedura je sledeća:

skinem korman

odvrnem glavni šraf

olabavim nosače na štapovima...

 

Šta dalje, kontam da će mi se kasti samo ali je lakše da pitam ovde...  :aha:  :Six:  :D

 

I hvalaaa  :takoje:  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja