Jump to content

Moto Zajednica

Upucan policajac bajker (11.04.2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Moje iznenadjenje povodom Vladine smrti je bilo veliko. Cvrsto sam verovao da ce se izvuci. Poginuo je junacki i njegov nastup me je potsetio na polet nasih pilota tokom nato bombardovanja u veliku opasnost...u takvoj odluci odlucuje samo srce u junaka, a takavhrabar potez  me uvek jako pogodi.... Moje najiskrenije saucesce porodici, prijateljima i kolegama. Nek mu je vecna slava !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Brate Grando pocivaj u miru i neka ti je laka crna zemlja. Poslednji pozdrav tebi brate, prijatelju, B A J K E R U I KOLEGA. Bio si velik i kao takav si nas napustio Pozdrav od SEVERCA....................................................................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

da je više takvih ljudi kao taj policajac manje bi bilo takvih stvari i razmišljali bi o pljačkama i takvim stvarima!! nek mu je laka zemlja i saučešće porodici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Da bar mi ne zaboravimo, ako ovi zaboravljaju.

 

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=72011&sectionId=39

 

Sledeći put da izbrojimo do 3 pre nego što napljujemo policajce.... :-[

 

nista onda, ajmo opet u akciju. da prikupimo neku kintu...napravimo defile, obavestimo novinare... zastanemo ispred vlade i/ili MUP-a, odsviramo protestnu kanonadu i odemo potom svi da urucimo pomoc Grandicevoj porodici. novac ko novac...svakako nece mnogo znaciti ali bitno je alarmirati javnost...podstaknuti njegove kolege policajce da i oni dignu glas...izvrsiti bilo kakav pritisak na bumbare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Da bar mi ne zaboravimo, ako ovi zaboravljaju.

 

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=72011&sectionId=39

 

Sledeći put da izbrojimo do 3 pre nego što napljujemo policajce.... :-[

 

nista onda, ajmo opet u akciju. da prikupimo neku kintu...napravimo defile, obavestimo novinare... zastanemo ispred vlade i/ili MUP-a, odsviramo protestnu kanonadu i odemo potom svi da urucimo pomoc Grandicevoj porodici. novac ko novac...svakako nece mnogo znaciti ali bitno je alarmirati javnost...podstaknuti njegove kolege policajce da i oni dignu glas...izvrsiti bilo kakav pritisak na bumbare

odlicna zamisao +1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

podrzavam, sramota za jednu drzavu, mislim da je po 1000 din sasvim korektno i da niko od nas nece osetiti a njegovoj porodici ce znaciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Moze i ja sam za....

Samo neka neko preuzme organizaciju i sve to lepo uklopi....

ne treba nam ovo zbog reklame, vec da OPOMENEMO....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pokojni Vlada je bio moj drug i ja ga sigurno necu zaboraviti, samo ne bih da nesto licno zazvuci moje ucesce u samoj prici.

Usled velikog vlastitog premora i zdravstvenih razloga, malo sam poceo da izostajem iz ritma dosadasnjih desavajna, a i krecem na godisnji rano ujutru, pa bi bilo sjajno ako bi neko na sene dobrovoljno preuzeo skupljanje novca (po uzoru na Kepinu inicijativu oko prikupljanja za Boleta), ukoliko ima takvih dobrovoljaca. Taj posao nije bas lak ali verujem da ima onih koji bi toliko uzeli na sebe.

 

Naravno, time se pridodajem i ja na spisak potencijalnih donatora simbolicne ali neophodne pomoci, a pokusacu da se u nekom momentu ukljucim na internet tokom godisnjeg, da vidim koordinate za uplate i slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Pokusacemo da organizujemo skupljanje priloga za Vladinu porodicu na dobrovoljnoj bazi, sutra i prekosutra na vikend-voznji na Mackovom Kamenu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Pokusacemo da organizujemo skupljanje priloga za Vladinu porodicu na dobrovoljnoj bazi, sutra i prekosutra na vikend-voznji na Mackovom Kamenu.

 

 

 

Gore ćete imati punu podršku lokalne Policije, mislim da bi par fotografija sa Policijom bobro došla u kampanji za pomoć Vladinoj porodici. Policijajci su naši prijatelji i njima će takođe značiti ova inicijativa.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ovo naravno ne znači da će akcija prestati sa dolaskom sa Mačkovog kamena već će se nastaviti nekoliko dana da bi se i ostali uključili u akciju. Vikend vožnju ćemo iskoristiti samo kao početni zamah a svi ostali će blagovremeno biti obavešteni na koji način će moći da se priključe. Smatram da u ovakvoj situaciji treba prevazići lični odnos prema policiji u globalu i pomoći porodici čoveka bez obzira na njegovu garderobu i posao kojim se bavio.

 

+1 za akciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

obicno stampi nije za verovati ali ako je istina ovo sto pise i da je  "razlog" da drzava nije mogla da porodici uputi pomoc zato sto FORMALNO nisu bili vencani onda ovde zaista nisu cista posla.

 

Ja nisam pravnik ali zar nevencana zena koja zivi u zajednici sa muskarcem nije izjednacena u pravima sa onom koja se potpisala pred maticarem? Zar deca (rodjena/nerodjena) iz vanbracne zajednice nisu po zakonu izjednacena u pravima sa decom iz bracne zajednice?

 

Mislim, zaista ovo i nas koji licno nismo poznavali Grandica, iritira do besa. Bumbari su ladno ispljunuli  NASIH MILION DOLARA za onog tipa sto se potuko tamo preko bare u kafani a ne moze da izvadi, u odnosu na tih milion $ BEDNU CRKAVICU - isto od nasih para, za pokojnog GRANDICA koji je ovde, na cast i ponos te iste drzave dao svoj zivot u okrsaju upravo sa KRIMINALCIMA????

 

Tada je Vlada zasedala i nasla "zakonski osnov" a sada Vlada kao nema zakonski osnov? Ma ajde molim te....pa kako onda da ocekujemo da sutra bilo koji policajac rizikuje svoj zivot...ili uopste da radi casno svoj posao? Sto? Da bi mu se porodica izdrzavala od humanitarne pomoci skupljene preko Interneta, kada on ne daj boze strada ili ostane invalid?

 

Zalosno da ne moze biti vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Da bar mi ne zaboravimo, ako ovi zaboravljaju.

 

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=72011&sectionId=39

 

Sledeći put da izbrojimo do 3 pre nego što napljujemo policajce.... :-[

 

Sedim danas na Tasu i citam ovo,i krecem da napisem isto preko moba al` ne uspevam....

 

+1 za akciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja