Jump to content

Moto Zajednica

Upucan policajac bajker (11.04.2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Otimam se da ne poverujem u pricu iz ovog clanka. Mozak i dusa jednostavno ne prihvataju.

Ali, jad i beda su vec prisutni odavno na ovakvim relacijama tako da postoji opravdan strah, i da je ovakav odnos

veoma moguc. Pozitivne vesti smo vec trebali da cujemo, ali ih nema !?!

 

Bice mi cast i zadovoljstvo da Malom Grandi pozelim dobrodoslicu u nas svet.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ja sam uvek za akciju, ali mislim da ovo što su napisale novine je tačno, još nisam došao do pravih informacija. Nažalost državna institucija kao što je MUP brzo zaboravlja policajce koji su dali život za ovu zemlju. Sete ih se na dan policije(ali ne svih), kažu nekoliko reći, nekima uruče neki poklon i to je to.

MUP jeste snosio troškove Vladine sahrane, ali da li je data još neka pomoć stvarno ne znam. Uglavnom novčanu pomoć skupljaju policajci.

A da li će naš ministar policije i predsednik ove države želeti da ispune obećanje dato 13.04. ove godine to zavisi samo od NJIH samih, verovatno da oni to žele oni bi odavno to i uradili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

DRagi svi, svoje komentare upisujmo u temama koje su otvorene povodom inicijative.

 

Neka ova tema ostane zaključana, a svu tugu pretočite u donacije koje će jednom detetu doneti radost. Ostavimo ovu temu da jednom u budućnosti, kada dete shvati ko mu je bio otac, donese i ponos.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja