Jump to content

Moto Zajednica

Deda, vozi polako! (Portugal 2008)

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Chicago, Illinois

Ovakvi putopisi pokazuju sustinu uzivanaj na motorima, ali i sustinu zivota uopste. Sta moze covek vise da pozeli nego da sa dragom osobom uziva u putovanju, hrani, picu (kada ne vozi) i razmeni iskustava sa zanimljivim ljudima koje upoznaje usput!

 

Svaka cast jos jednom i zelim vam jos puno puno lepih predela, i bezbedno predjenih kilometara!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Pozdrav kolega........

 

Super tura, vidim da ste uzivali..............super.

 

Moja supruga i ja smo odradili nesto slicno u maju/09.

 

Poceo sam da postavljam putopis na adresi

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=37900.0

 

pa pogledajte, bili smo u nekoliko gradova gde i vi..............super je bilo.............mogli bi odmah OPET .....

 

Veliki drugarski pozdrav supruzi Ireni i vama kolega.................iz Afrike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Varaždin

S popriličnim zakašnjenjem  hvala kolega Marokanac, tvoj putopis pročitao sam sa zadovoljstvom a naravno da mi je želja da se jednom sretnemo barem na piću. Tvojoj ljepšoj polovici i tebi srdačan pozdrav iz Varaždina. Branac. ;) Ovim putem ujedno bih želio pozdraviti doktora dareta i branislava(legendu) koje sam imao čast upoznati na druženju v-stromovaca na čiovu, kao i sve članove BJB foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Sa zadovoljstvom je bilo pogledati fotke i citati tekst putopisa, zamisljati...

Jedino znas sta je smesno, to sto si sa tom sahovnicom na majici otisao na kraj sveta i naravno nisi imao problema kao sto ne bi ni mi sa srpskom trobojkom nigde imali problema (nemaju pojma ljudi ni koji smo), ovde bi te neko mozda bar pitao jel bas moras, a nas mozda i pokusao i da prebije kada bi sa srpskom zastavom na majici paradirali slikajuci se na Splitskoj rivi ili gde vec. Ali valjda cemo se i od toga svi izleciti i moci isto ovako na motorima slobodno, bez razmisljanja voziti i obilaziti jedni druge jer je ovo nase gluplje i od razloga zasto niste mogli iz Izraela u Siriju!

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Varaždin

Bravo generacijo.Itinerer poznat iz perspektive jednog od onih kamiondzija koji jure preko 120 kmh.Bumo se videli u Operi ili kod Hajpia na kavici prek puta Narodnog kazalisca.

Hvala, gene, što se tiče Opere ona već godinama ne postoji, na njenom je mjestu Gradska kavana, Halili je još živ, a u Vž postoji mnogo lijepih mjesta na kojima možemo popiti kavu, biti će mi zadovoljstvo. Btw.odakle ovako dobro poznavanje VŽ-a iz 70-ih? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Ovo je jedan od prvih putopisa koje sam  pročitao i to u nekim novinama i ZARAZIO se

neizlečivim virusom putovanja motorom. :)

Lep putopis, prava avantura koja se samo poželeti može. Želim vam još puno ovako lepih i dugih putovanja.

Pozz... :)

A ti Čaruga reče da ćeš zvati kad budeš dolazio u Ša...

Pozz... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja