Jump to content

Moto Zajednica

Maxi skuter od 250-500ccm kupujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pa dobro nije ti Kimko marka... bez uvrede, ali ako se pominje nesto fensi onda je to pre burgman 650 executive...

Ja sada ne vozim nista, imam para za koreance, ali opet necu da ih vozim.

Trazim motor ili skuter renomiranog proizvodjaca koji je kupljen u Srbiji i koji ima na sebi pravu km.

 

Sto onda ti ne kupis RS-ov motor???

 

Jer sada nemam dovoljno novaca za njega. Za sada imam novaca za izakane brendove ili za Kimca keeway i ostalo...

Iz iskustva mojih prijatelja sam naucila da je sigurno bolje da sacekam da sakupim jos parica pa da kupim skuter kao RS-ov i da ne razmisljam niocemu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

@ Astra

 

Koliko ti trenutno imas kesa? Nazovi RS-a, mozda se dogovorite, nikada se ne zna... ;)

 

P.S. Opet ponavljam, za njegov skuter garantujem da je u extra stanju. U ostalom, to moze da ti potvrdi dosta ljudi sa ovog foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Siguran sam da je taj RS Madison najbolji u Srbiji..da boljeg nema..ali eto izbor je pao na jedan drugi motor takodje od kolege sa foruma...

 

Mladji,veci,udobniji,jeftniji..svaki deo je fabricki bez ikakvog budzenja...a uz to sve presao samo 7.000km...i naravno prvi i jedini vlasnik...

 

Hvala svima na ponudama..i zelim brzu prodaju Madisona,kao i svih ostalih motorica na forumu..

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

@ Astra

 

Koliko ti trenutno imas kesa? Nazovi RS-a, mozda se dogovorite, nikada se ne zna... ;)

 

P.S. Opet ponavljam, za njegov skuter garantujem da je u extra stanju. U ostalom, to moze da ti potvrdi dosta ljudi sa ovog foruma.

 

Sve stoji ali ja nemam kesa za njega.

 

Siguran sam da je taj RS Madison najbolji u Srbiji..da boljeg nema..ali eto izbor je pao na jedan drugi motor takodje od kolege sa foruma...

 

Mladji,veci,udobniji,jeftniji..svaki deo je fabricki bez ikakvog budzenja...a uz to sve presao samo 7.000km...i naravno prvi i jedini vlasnik...

 

Hvala svima na ponudama..i zelim brzu prodaju Madisona,kao i svih ostalih motorica na forumu..

 

 

Meni je bas drago ako si zadovoljan, a hoces li reci sta si uzeo, daj slike. Podeli to sa nama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Neka ti je sa srecom novi skuter, mogao si staviti fotke da vidimo sta si uzeo?! Nemoj da si skrt, mi nismo bili... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja