Jump to content

Moto Zajednica

Maxi skuter od 250-500ccm kupujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Potraznja Maxi skutera

 

Atlantic 250,

Madison 250

Xciting 250

Gilera Nexus 250

 

Kymco Xciting 500,

Malaguti Madison 400

Burgman 400 K3 od 2003 ,

Piaggio X9 Evo 500

Nexus 500

 

..Isplata preko racuna ili u gotovini...

 

064.188.0.188 sms,call..

Sale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Idemo u zivot..pocelo je lepo vreme

 

Zar bas niko ne zeli da proda motor...???

 

 

dobar motor + dobra cena = kupujem motor :)

 

Budite ljudi malo realni prilikom odredjivanja cene motora..

 

 

Takodje cene novih motora su u padu dok polovnjaci i dalje drze nivo ...

 

Jedna informacija 22-24...Skuter Centar Beograd 10% popusta..

 

Prolecni "Piaggio dani"

 

Beverly 500

Beverly 250

Nexus 500

Nexus 250

............

 

sve je na popustu 10% sa 2g garancije..

 

 

064.188.0.188

 

Ako ne ulovim nesto tada posto dobar Beverly nije ispod 4000e, najbolje je novo...

Mozda i sacekam Xciting na akciji ili ovaj novi R300i kada izadje...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Jesam jos sam u pregovorima..

 

Imam par Xcitinga 500,2005g svi su ispod 3.000e...

Imam 2x Xcitinga 500 2008, jedan 3500e, drugi 3900e..naravno od I vlasnika..

Gilera Nexus 500 2004,3300..uvoz

Suzuki Burgman 400 2007, 3700e...uvoz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

;)U pravu si treba videti vise opcija, ja kupih za moju makinu nov akumulator. Doduse napravih jos nekih 200 km. Ja se ponovo zainteresovah, ako si voljan da vidis motorce, pusti poruku. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Ne znam u kakvom je stanju, ali Burgman ti je za klasu bolji od svih tih scootera?! ;)

 

Slazem se sa kolegom, Burgman je kao mecka u svetu automobila, ali evo jednog BMW-a u svetu motora...nije zato sto mi je dobar drugar, nego zato sto sam video i vozio gomilu leseva koji se preprodaju i arce po BG-u...pogledaj mozda ti bude zanimljivo...

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34698.0

 

P.S.Ide bolje od Burgmana...atestirano  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ne znam u kakvom je stanju, ali Burgman ti je za klasu bolji od svih tih scootera?! ;)

 

Slazem se sa kolegom, Burgman je kao mecka u svetu automobila, ali evo jednog BMW-a u svetu motora...nije zato sto mi je dobar drugar, nego zato sto sam video i vozio gomilu leseva koji se preprodaju i arce po BG-u...pogledaj mozda ti bude zanimljivo...

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34698.0

 

P.S.Ide bolje od Burgmana...atestirano  ;)

 

Za ovaj scoot ti i ja garantujem, ne mozes da pogresis ako se odlucis za njega. Provereno extra primerak Malagutija. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Hvala svima...

 

... ali sa to cenom od 3200e,pre cu doplatiti i sesti na neki jaci skuter nego od 250...Vidite i sami da Nexus 2004 imam u tom rangu..

 

Takodje se slazem da je gomila krseva u oglasima i da je preko telefona jedna prica a na licu mesta totalno drugacija...

 

4200e nov Xciting r 300i sa 36 meseci garancije..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Hvala svima...

 

... ali sa to cenom od 3200e,pre cu doplatiti i sesti na neki jaci skuter nego od 250...Vidite i sami da Nexus 2004 imam u tom rangu..

 

Takodje se slazem da je gomila krseva u oglasima i da je preko telefona jedna prica a na licu mesta totalno drugacija...

 

4200e nov Xciting r 300i sa 36 meseci garancije..

 

 

Jako je diskutabilno ovo sto si napisao...

Pokusacu da ti odgovaram jedno po jedno...

...sto se tice klase od 250-500cc sve ima svojih prednosti i mana...

*250cc ima dosta manju potrosnju, a skoro isto ubrzava do 120kao i 500cc, mnogo je laksi i okretniji...samim time bolji za gradsku voznju, a ako krenes na put ni tad te nece izneveriti...

*500cc skuplja registracija, ide i 180, 190km/h ali koliko je tebi to bitno na malim tockovima??? Kad ga vozis pun gas trosi kao djavo...ako si okrenut putovanjima, i cesto imas suvozaca, sigurno bolja solucija...

*Nexus i Madison isti PIAGIO agregat, pa si miran sto se tice kvaliteta, sto ne mogu dodati i za KYMCO, SAXI sa foruma ce te najbolje posavetovati ako se odlucis bas za njega...(i objasniti ti uslove garancije  ;) )

*Uvoz motora po meni najbolja solucija, ali ako ti ides po njega, a ne ako ti neko moze obecati i doterati sqoot...opet koliko ce ti to zivaca i vremena oduzeti ne znam...da li ces se vratiti praznih ruku?

 

Suma = ako mislis da je Kymco dzabe toliko jeftin nov, onda je i KAWA povoljnija kupovina od HONDE...ako mislis da ti motor od 500cc za koji ne znas koliko ce te na kraju izaci, i ko ga je pre tebe vozio, koji je klot bez kofera (koji kosta 30i kusur hiljada) i sve ostale FUN opreme bolja kupovina, onda je to stvar ukusa...o kome necemo raspravljati...

 

Kao kod zena, neko bi jednu noc sa atraktivnom crnkom za kojom svi balave, dok bi drugi vezu sa plavusom koja nosi naocare za vid i retko ko ce je primetiti...

 

Ili ja sam hteo motor, Zeljko je hteo sqooter...za mene, ti najbolje znas, mi ostali se trudimo da ti pomognemo i odgovorimo na temu...

 

Ako imas vremena dodji vidi sqt pa ako ti se ne svidja ja vodim na klopu  ;D ;D ;D

Pozdrav

Igor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

...ok sve ovo sto si napisao ima smisla...ali samo za nekoga ko veruje u tu pricu i deli misljenje sa tobom...

 

Malaguti od tvog drugara je super i sigurno je super masina..ali ta cena od 3200e je previsoka za njega..iz sledecih razloga...

 

1. Burgman 400 2007  3800e

 

2. Madison 250 2008...3900e

 

3. Poredim ga sa Nexusos 2004g ali od 500ccm..3300e....a za 3000e moze se naci i nexus 250ie    2006-2007g od vlasnika..

 

4. Upravo me zvao covek  evo mozete i sami da proverite kao i ovo sve gore..xciting 250 2008,kofer,garancija, servisna...2900e...

 

 

Sto se tice ubrzanja smesno bi bilo da 40ks ubrzava isto kao i 20ks...i na sve to ubrzavaju isto do 120kmh... :-X ;)

To je lepa prica za nekoga ko nije seo i probao...inace dovoljno iskustva imam i promenjenih skutera da znam sta vredi i koliko vredi...

 

Sada kada uzmem motorce..pa mozemo zajedno na klopu ..i da malo razradimo temu iz neku kriglu hladnog piva...

 

Pzdrav Sale..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

 

 

2. Madison 250 2008...3900e

 

 

 

 

 

 

Ako te interesuje Madison 3  250 ie ima jedan za 3.600E presao 3.000 km 2008 crna mat boja, prodaju ga ovi iz TRION-a , juce sam bio tamo po neke delove i video ga uzivo,motor jenov ,ima  GIVI kofer ... Okreni ih,i pitaj ,nista ne kosta!!  ;):);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Meni je najiskrenije jako drago da ti verujes u pricu koju ti je neko drugi preneo, takodje mi je drago da imas dovoljno iskustvai da imas i promenjenih skutera da znas sta vredi i koliko vredi.

 

Imao sam najbolju nameru, mozda cak i bolju od ljudi koji ce ti prodati sqt.

 

Ako si nasao ono sto ti odgovara, jedva cekam da vidim slike, i obradujem se zbog tebe.

 

Obecanje za klopu ces ispuniti.  ;D

 

Pozdrav

Horny

 

Ako te interesuje Madison 3  250 ie ima jedan za 3.600E presao 3.000 km 2008 crna mat boja, prodaju ga ovi iz TRION-a , juce sam bio tamo po neke delove i video ga uzivo,motor jenov ,ima  GIVI kofer ... Okreni ih,i pitaj ,nista ne kosta!!  ;):);)

 

 

...evo prilike vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

...ok sve ovo sto si napisao ima smisla...ali samo za nekoga ko veruje u tu pricu i deli misljenje sa tobom...

 

Malaguti od tvog drugara je super i sigurno je super masina..ali ta cena od 3200e je previsoka za njega..iz sledecih razloga...

 

1. Burgman 400 2007  3800e

 

2. Madison 250 2008...3900e

 

3. Poredim ga sa Nexusos 2004g ali od 500ccm..3300e....a za 3000e moze se naci i nexus 250ie    2006-2007g od vlasnika..

 

4. Upravo me zvao covek  evo mozete i sami da proverite kao i ovo sve gore..xciting 250 2008,kofer,garancija, servisna...2900e...

 

 

Sto se tice ubrzanja smesno bi bilo da 40ks ubrzava isto kao i 20ks...i na sve to ubrzavaju isto do 120kmh... :-X ;)

To je lepa prica za nekoga ko nije seo i probao...inace dovoljno iskustva imam i promenjenih skutera da znam sta vredi i koliko vredi...

 

Sada kada uzmem motorce..pa mozemo zajedno na klopu ..i da malo razradimo temu iz neku kriglu hladnog piva...

 

Pzdrav Sale..

 

 

 

Nadam se da se ne ukljucujem kasno u raspravu.

 

Drugarski savet. Brat od drugara je obisao motore pod 1 i 2.

Burgman je uvezen iz Amerike i nista se ne poklapa evropskim, a Madison 2008 ( ako je iz polovniautomobili.com. ) je imao vecu havariju.

U vezi xciting-a... Lep skuter, velik skuter, ali jako los skuter, cujem da ljudi imaju probleme sa elektronikom, uostalom sama ti cena govori sve.

 

Bez ljutnje mislim da si i promasio i za ubrzanje. Ja verujem da je 250kubika dovoljno, i vise nego dovoljno.

Meni su licno Burgman, Madison, Nexus najlepsi maksi skuteri.

Sa Madisonom T150 sam presla oko 8.000km

Nakon toga sam vozila S200 (6.000km) i na kraju K400 (on je bio na pozajmici i samo je 6 meseci ostao kod mene).

 

Ja trenutno nemam novca za Burgmana ili Madisona, ali znam zasigurno da Kimko nece uci u moju garazu.

 

Ovo je ipak moje misljenje.

 

Tebi svaka cast jer ti biranje motora traje bas, bas dugo.

 

Jesi li kupio nesto?

 

Mogu da ti pokazem kako da tockiras 20ks.  ;D ;D

 

Kissis

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Neka si mu rekla. ;)

 

 

 

Oh, zaboga. Nisam ja htela da pametujem. Ja sam se tako presla sa mojim prvim skuterom.bio je malo jeftiniji, a posle ne znam ni sama sta nisam menjala na njemu, tako da me je to kostalo dosta para, a i vremena. Ja sa skuterom idem na posao, u vikendicu... Svuda !!!

Sada sam spremna da platim i skuplje samo da bude dobro stanje motora.

I kupujem samo motore koji su ovde kupljeni, a ne one italijane koji su povoljni, a nijedan "nije" presao 12000km

 

Malo off-a.

Mislim da je pokretac teme odustao od kupovine... Ako je kupovina bila cilj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Nemaš ti iskustva u kupovini drugar, čim te mame extremno niske cene skutera ''u dobrom stanju''. RS-ov skuter je proveren, znači kupuješ ga od poznatog čoveka i kao što i sam vidiš on(kao i većina foruma) ti garantuje da je motor dobar. E sad ako ti želiš da daš malo manje para za skuter iz uvoza za koji nemaš pojma ni ko ni kako ga je vozio.. to je sasvim ok i normalno. Za manje para želiš više ali moram da te razočaram, na kraju ćeš se zajebati gadno. Sve te skutere što pominješ izgledaju vrh u obliku slova, lepa cena, lepo godište, kubikaža ali druga je priča kad počne da ti crkava ovo ili ono.

 

Nemoj da mi zameriš ali tvrdoglav si brale!

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja sam mojim Burgmanom za tri i po meseca, od druge polovine juna do pocetka oktobra, presao vise od 15.000km. Mislim da su ovim tempom, mozda cak i vecim, vozeni i ostali skuteri iz uvoza. Ne bi oni bili bez razloga kod nas toliko jeftini da je sve ok. 

 

Isao sam u Jagodinu da gledam Burgmana 650 kojeg sam hteo da kupim, tj. da dam mog starog i doplatim za ovaj. Visina doplate je trebala da bude 2700 eura, kada smo se culi telefonom i kada mi je vlasnik 650-ice rekao stanje, na sta sam ja pristao. On je cenio svoj 4900 a ja svoj 2200. Pitao sam ga lepo, preko telefona, ima li skuter neku manu, rekao je da nema i da je fabricko stanje. Kada sam dosao u Jagodinu, potpuno razocaranje, skuter je bio vise nego krs. Odmah sam znao da ga necu uzeti a nisam ga ni upalio. Posle razgledanja opsteg izgleda, dosao je na red i da ga upalim. Radio je kao traktor, lupa 'nesto' u masini samo tako. Naravno vlasnik rece da svi tako rade, vazi vidimo se... Ne znam kakav magarac treba da bude neko i da ga onako sklepa. Naravno da sam odmah po vidjenju odustao od zamene. Otisao sam sa vlasnikom na kafu i on mi se pravdao kako se ne razume u motore, klasicna prica. Posto mu je trebao kes, nekoliko puta me je pitao koliko bih doplatio, na sta sam ja odgovorio da skuter nije za mene, ali kada je zapeo da kazem koliko bih mu doplatio, rekao sam moj i 1200E sto je okruglo 1500E manje od prvobitnog dogovora. Rekao je da bi mogao da se uklopi u doplatu od 1600E i da uzme moj skuter, navodno toliki gubitak moze da podnese. Naravno da nisam pristao, cak ni na moj predlog od 1200E doplate ne bih menjao, u tako losem stanju je bio. Da ne gnjavim vise, ovo ti pisem cisto da budes spreman na ono sto nude prodavci, mada ne mora to da bude kod svakog...

 

P.S. Oglas za tog Burgmana 650 je izgledao ovako, citiram. 

"Kao nov, metalik sivi, 16000km, garantovano prava kilometraza, 2004. godiste, bez ogrebotine, gume skoro nove, uradjen servis, bez ulaganja, EXTRA, 4.900E fiksno!" 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Ma ljudi vi udjoste u pricu:"sta je starije, kokoska ili jaje"? Zavisi od svakog coveka sta zeli, cenu, brzinu, sminku, ime, itd.? Mi smo i inace poznati kao veliki pomodari, volimo da je marka pa makar bilo i krs. I jos nesto, velika je stvar sto se svi mi u sve i svasta strasno dobro razumemo. Momak je verovatno nesto kupio cim se ne javlja. Svako vozi ono sto moze sebi da priusti (ili, roditelji, babe,dede sponzorisu), prema tome bitno je uzivati u voznji pa makar i sa rolerima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Ma ljudi vi udjoste u pricu:"sta je starije, kokoska ili jaje"? Zavisi od svakog coveka sta zeli, cenu, brzinu, sminku, ime, itd.? Mi smo i inace poznati kao veliki pomodari, volimo da je marka pa makar bilo i krs. I jos nesto, velika je stvar sto se svi mi u sve i svasta strasno dobro razumemo. Momak je verovatno nesto kupio cim se ne javlja. Svako vozi ono sto moze sebi da priusti (ili, roditelji, babe,dede sponzorisu), prema tome bitno je uzivati u voznji pa makar i sa rolerima!

 

Pa dobro nije ti Kimko marka... bez uvrede, ali ako se pominje nesto fensi onda je to pre burgman 650 executive...

 

Ja sada ne vozim nista, imam para za koreance, ali opet necu da ih vozim.

 

Trazim motor ili skuter renomiranog proizvodjaca koji je kupljen u Srbiji i koji ima na sebi pravu km.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Pa dobro nije ti Kimko marka... bez uvrede, ali ako se pominje nesto fensi onda je to pre burgman 650 executive...

Ja sada ne vozim nista, imam para za koreance, ali opet necu da ih vozim.

Trazim motor ili skuter renomiranog proizvodjaca koji je kupljen u Srbiji i koji ima na sebi pravu km.

 

Sto onda ti ne kupis RS-ov motor???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja