Jump to content

Moto Zajednica

1. Moto GP Qatar, Losail

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Trku ce da gledamo malo danas,malo sutra

 

Pa sta se desava? Ne moze da se pristupi MotoGP sajtu, imate li neke vesti, da cekamo ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Uspeo sam da udjem na sajt motoGP

A rare rainstorm at the Losail International Circuit on Sunday evening saw the first MotoGP race of the year cancelled at the Commericalbank Grand Prix of Qatar. Postponement to Monday is under consideration.

Znaci jos se ne zna,vecaju.Usput uhvatio sam i jedan Rossijev komentar (u slobodnom prevodu)."Bas sam bio dobro zagrejan.Posle svih testova i duge pauze zelja je zaista velika,da vidimo rezultate svog tog rada.Osetio sam se odprilike kao kad si sa devojkom u svojoj sobi.....i odjednom uleti keva!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Evo ja tek sada uspeo da se konektujem na motogp.com ai nisam tamo video da se spominje vreme u koje bi se sutra vozila trka?

Nesto sam slusao rosijev interviju i razumeo ga da se ta trka mozda nece ni voziti........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Poslednja vest!!! TRKA SUTRA U 20:00 po evropskom vremenu.Proverena informacija www.sportmediaset.it.Za sve one koji razumeju (manje ili vise) italijanski,puno interesantnih detalja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Valjda ce sutra da bude. 125 sam gledao ta 4 kruga, 250 prespavao i posle se razocarao kada su odlozili. Samo da ne otkazu u sta sumnjam posto su pukli tolike pare za trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Trka u 21.00 na Sport klubu

Rosi je car , Stoner nema sanse

 

Samo da te ispravim, trka je u 20h, po nasem vremenu! Za ostalo... videcemo! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Dovizioso treci na warm-upu.Posto su danas jedini koji ce se vozati po pisti,piloti su vec poceli lagano da se zale na stanje guma,koje se trose vise nego prethodnih dana.Nema "zujalica" da im ociste pistu i nanesu tanak sloj gume koji im pomaze da daju maximum.Znaci tamo negde pred kraj trke,mozemo da ocekujemo veci broj gresaka i ples "pozadine" u kocenju i izlasku iz krivine.Vreme je kazu o.k.Citav dan je bilo bez kisnih signala.Stoner se nesto bunio,kao nije u redu da se trkamo u ponedeljak.Uglavnom svi su spremni.Konacno cemo moci (uz boziju pomoc) da uzivamo u prvom sastanku sa motoGP-om.Nek je sa srecom (iz druge) i uzivajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo nekog mog utiska sa trke:

Bez obzira sto nisam ljubitelj Stonera, moram priznati da je oduvao sve protivnike. Nadao sam se da ce Doktor otvoriti sezonu ali sa njim se nikad ne zna. Lorenzo treci bez poteskoca u drugom delu trke. Nekako mi je drago sto je pedrosa 11-ti, steta sto ga Hayden nije obisao. Melandri bas nema srece...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja