Jump to content

Moto Zajednica

1. Moto GP Qatar, Losail

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Za Crnogorce i nase koji imaju SBB ili nekog drugog kablovskog provajdera koji ima ATLAS TV.....

Jedino direktan prenos....znaci kod njih je u Nedelju u 19,00 po nasem vremenu direktan prenos a Sport kanal prenosi snimak od 22,00.

Dakle ko ima ATLAS i voli moto GP.....direktni prenosi....:):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pedrosica je rekao da je 60-70% spreman za trku ,ali da ce pokusati sto bolje. Po prvom treningu, mada u vecini slucajeva prvi trening nije bas reper za poredjenje, ali cisto sumnjam da ce uspjeti nesto vise da uradi, ipak je prilico frisak sa operacije.

Stoner naravno prvi u Qataru, nista novo, ali poslije njega tri Yamahe, Rossi, Edwards i Lorenzo. Prijatno iznenadjenje, pored Edwardsa, mada Edwards nije neko iznenadjenje, uvjek na treninzima vozi kao lud i onda poklekne kad je glavno, je De Angelis na 5. mjestu.

 

Nije zgoreg spomenuti da se Melandri sa wanna be Kawom uvalio na 9.poziciju, a Kallio najbolje plasirani Dukac poslije Stonera na 7. mjesto.

 

Po meni najveca razocarenja prvog treninga, Hayden i Vermeulen, doduse i od Capirexa sam ocekivao poziciju,dvije uvise.

 

U principu, moze jos dosta toga da se okrene na sljedecim treninzima i kvalifikacijama do sam trke, mada mislim da na vrhu nece biti mnogo tumbanja.

 

Odoh cekat` treninge na SportKlubu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

ATLAS je prava stvar.Malo za gledati malo slusati lupetanje komentatora,koji se bas vidno razumije u motogp. ;)

Samo steta je sto ne prenose bas svaku utrku,tj. ako se ne uklapa u redovni program ili je preca neka spanska serija  nista od prenosa.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Gotova druga proba.Mora' da bacim komentar na brzinu.Da bi bili brzi na motociklu,uz dobru spravu i jos par "atributa",mora i da se poznaje put,zato mi je interesantna pozicija br. 5.Melandri je pre par meseci imao priliku da ucestvuje u necemu sto se zove Stock car ili tako nesto,tako da je imao izuzetnu priliku da jako dobro upozna sve detalje piste.Iako je u pitanju automobil,sasvim sigurno je uspeo da "provali" interesantne tacke.Ili ove k**ve iz Kawasakija (citaj HAYATE) nadjose kakvo validno resenje.Videcemo kasnije i sutra.Ostale rezultate necu da komentarisem,dalo se pretpostaviti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Zeznuo me tajming :) Mislio sam da pocinje u 23h... cak ni na MotoGP sajtu nema rezultata pa sam malo prosnjurao. Sta se desilo sa Hajdenom, cuo sam da je izleteo na travu?

 

cegRO_l37489675533559.jpg

By lalajko1

Kvalifikacije.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kakva crna trava,kicmom po asvaltu,posle neverovatnog high-sidea.Ladno se poseko na vizir od motora.Kaze dr.Costa da je u principu sve o.k  ???,oce da ga posalju u lokalnu bolnicu da ga snime "magnetnom" predpostavljaju da preloma nema,ali...Velika je verovatnoca da ce sutra da se trka :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Za konacni ishod trke,mislim da su vremena sa drugog treninga mnogo bolji pokazatelj.Na prvom mestu zbog toga sto su koristili gumu koja je predvidjena za trku (tvrdu).U zadnjih 20 min. svi su presli na meksu varijantu,za koju su ustanovili da ne moze da zavrsi trku,i spustili vremena.Neki su je koristili samo 1 krug,kao onu za kvalifikacije (koje vise po pravilima nema).Melandri je produzio pravo u sljunak,bez posledica po njega,ali je morao da zameni motor (imaju cak i rezervni  ;)).Inace cuo sam od komentatora,HAYATE znaci uragan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nesto mislim da ce Melandri koji krece 11 zavrshiti medju prvih 6-7 sa onom trabakulom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

E, deco, deco, u moje vreme se znalo sta je to pustinja, a danas...

 

Eno, imaju potop, trampe motore za camce, samo da prezive.

 

Mada, trka 250 je bila sjajna, uzivao sam. Uzivao bih i u 125, ali je mnoooogo kratko trajala. To  me podseca na onaj Tajsonov mec, do sedne covek u fotelju, a ono gotovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

E, deco, deco, u moje vreme se znalo sta je to pustinja, a danas...

Eno, imaju potop, trampe motore za camce, samo da prezive.

 

Jest vala, nista nije kao prije. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

E, deco, deco, u moje vreme se znalo sta je to pustinja, a danas...

 

Eno, imaju potop, trampe motore za camce, samo da prezive.

 

Mada, trka 250 je bila sjajna, uzivao sam. Uzivao bih i u 125, ali je mnoooogo kratko trajala. To  me podseca na onaj Tajsonov mec, do sedne covek u fotelju, a ono gotovo.

 

Pustinja uz more je najgora!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja