Jump to content

Moto Zajednica

Serviseri za motore

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

Da dodam jos i najprijatnije iznenadjenje za mene

 

Bmotobgd tel je: 064/374-7951

 

dobar glas daleko se chuje...

brojevi su promenjeni 060 / 374-7951 i 064/ 037-6720

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Momci, zna li neko nekog majstora u Borci? Skuter Sprint Classic nece da upali na starter (na kurblu pali), pa da pogleda. Nemam dozvolu, pa ne mogu da se vozikam po gradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • izrazit konj, 36 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: VFR bio CBR sad

treba mi dobar majstor u Novom sadu i u pitanju je honda vf750f

 

ako ga nadjes javi i meni,ne mogu nigde da nadjem ko ima kljuc za dotezanje tj stelovanje opruge amortizera !!! Inace paja je iz ns-a i ok je majstor 061/1445481 jbg samo nema taj kljuc sto meni treba inace na forumu on je paja021

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Ljudi, jel zna neko sta se desava sa Keeway servisima u Beogradu. Nisu vise na Batajnickom, na sajtu i dalje stoji to. Gde su sada, dajte neki kontakt telefon, adresu, gde im je servis a gde prodavnica?

 

Vrlo su neazurni na sajtu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Ljudi, jel zna neko sta se desava sa Keeway servisima u Beogradu.

 

Koliko ja znam još pre 2 god (imali su neki požar) su preselili sve kod Mass-a u Jovanke Radaković i tamo im je sad i magacin i servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K 1200 S

pozdrav svima i hvala na ovome para vredi.......

potrebna mi je preporuka iskljucivo ko je pedantam majstor i elektricar i to bas za Honde ili preciznije Honda-hornet CB600,2002god.treba da se utegne ceo servis ulja i filtera i par sitnica oko elektronike.....pozdrav i HVALA....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Zna li neko broj telefon jednog majstora u Nisu vrsi ispravljanje aluminijskih felna za motore, znam mu samo nadimak "Harley"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Znam ga ja, moj mnogo dobar drugar.

 

Saljem ti broj na pp. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Molim admine da otvore temu Bokilić - Nova Pazova.

 

Napisao bih par reči a nema ga u ovoj sekciji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Motocikl: ...lep

Skoro dve godine pratim ovu temu i isto toliko se kanim da napisem i ja koju rec...ali ko sam ja da sudim.

No, evo ... ipak, necu mnogo da k.njam, a mogao bih.

 

Sva imena i osobe u nastavku navedene NISU izmisljene i upotrebljene su u svrhu samo i iskljucivo lakseg zivota.

Navescu samo osobe sa kojima imam licnog iskustva, dakle ne cuo, video, kaze mi komsija i sl.

UPOZORENJE: Svi koji se nadju uvredjeni neka se pozabave sobom, a ne ovom porukom.....to ce biti bolje za njih same.

 

Nakon BROJA motora, a i kilometara, nekoliko guranja od 100m do 10tak kilometara, servisiranja od rolnica i kaisa, pa do karburatora, bobina, klipa, hilzni, blokova....dosao sam do zakljucka:

 

 

1. Da postoje SERVISERI motora, dakle majstori zanata i MONTERI delova, dakle osobe koje polovni ili novi deo u najboljem slucaju po nekom *uigranom scenariju* montiraju, a ne retko i po prvi put isprobavaju svoje montersko umece na musterijinom motoru.

 

 

*UIGRANI SCENARIO = download uputstva sa neta, prvi put se namucis manje ili vise, zahvat uspe, zapamtis kako se radi i dalje ide kako si naucio u prethodnom pokusaju.

 

 

2. Da medju i jednima i drugima postoje oni kojima je postojanje u svetu motora Bogom zagarantovano i mogu da se ponasaju kako god zele i sve ce im biti oprosteno, zatim da postoje oni koji su i sami sebi odvratni ali nista ne mogu da promene jer je bolest uzela maha i oni koji dokazuju svojim znanjem ko su i sta su, smireno i kroz salu.....bez potrebe za drekom, arogancijom i ostalim nuspojavama koje su svima potrebne bas kao prst u nosu.

 

 

I pre nego pocnem dodao bih i definiciju reci SERVIS MOTORA (vanredni, posto ovde ne govorim o redovnom), barem onako kako je ja vidim....

 

 

Dakle SERVIS MOTORA = detekcija kvara> nalazenje uzrocnika> popravka uzrocnika / zamena UKOLIKO ne postoji nacin da se originalni deo popravi bez ljudskih maloum(n)otvorina> testiranje> dodatno testiranje> dodatno dodatno testiranje> isporuka musteriji.

 

No, atributa i prideva moze biti jos mnogo, a ja rekoh necu mnogo da k.....

 

 

Moja lista izgleda ovako, a redosled je po istoriji uradjenih servisa:

 

 

1. Bokilic -- Servis se nalazi u Novoj Pazovi da ne bude nedoumice koju sam ja imao da li je covek u Svilajncu ili Novoj Pazovi. Covek je majstor, zna sta trazi i zasto trazi. Postuje dogovor i ima prijateljski pristup musteriji.

 

 

2. IgorXT -- Majstor za ono sto zna da radi. Ono za sta nije siguran kaze. Napomena: ne postoji bolja osobina od ove, sami razmislite zasto.

Prijatan je i postuje dogovor.

 

 

3. MotoFan -- Los monter. Jako nezgodna kombinacija. Prijatan za uz kafu.

 

 

4. Rade Kocka -- Kada sam video nastup nisam ni hteo da servisiram motor kod njega.

 

 

5. Moto Davor -- Skup monter rezervnih delova. Do 12 mrzi sebe, posle 12 ceo svet.

 

 

6. Moto Klinika M.M. lug -- ne znam ni da li je monter ni da li je serviser jer nista nisam radio kod njega. Ima groblje motora, zgodno za polovne rezervne delove. Inace neodgovoran i ne postuje vreme.

 

 

7. Sinisa Tahograf servis, nama interesantan zbog sajli -- Dobar majstor koji nudi kvalitetan proizvod (mozda i kvalitetniji od Bobana sajle). Raspolozenje mu je malo sareno, ali nikada da bi mi toliko smetalo da odem od njega.

 

 

8. Bugarski -- Nedostaje mu nekoliko stavki iz definicije SERVIS MOTORA da bi bio majstor. Imam pozitivna iskustva sa odnosom prema musteriji iako ima i drugih navoda.

 

______________________________________________________________________

 

 

Zakljucak: Moj motor / motori ce ici SAMO kod Bokilica i IgoraXT. Ostali....vezbajte, bice bolje, mozete vi to.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

cao,

da li ima neko da zna telefon plasticara iz zemuna, decko radi desno od ugrinovacke neka ulica blizu neke skole, (mozda i groblja)kuca prljavo roze boje pa se prodje kroz neki ulaz u dvoriste ima radionica sa leve strane, cini mi se da rece da je ovlascen za aprilia skutere ili piaggo, preko motodavor, vario je neku plastiku prednjeg blatobrana, pa pukla pa da reklamiram, hvala i pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Vlada 061 1846568 . To ti je na Gardosu blizu groblja iza skole Nada Dimic.

 

Poslato sa Pustolophone-a pomocu Tapa talk 4 Beta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja