Jump to content

Moto Zajednica

R6 vs R1

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Mozda sam malo dosadio,necu vise,sa ovim temama ali mi znaci svaki odgovor.  Vozim FZR 1000 i razmisljam da predjem na R1. Mnogi su me odgovarali od njega i pominju mi R6. Pa me zanima vase misljenje. ne bih da se razocaram...Verovatno da je R6 BRZI od mog iako je 1000 ima vec 18 god.vozio sam drugarov gsxF 600. pa ono je sporije od bicikla,moram stalno da ga drzim na 8000 obrtaja da bi isao pristojno. R6 ima 120 ks,moj 145 pa mozda i nije tolika razlika.

Za mene je R1 najbolji...Motor je savrsen...180 ks,1000ccm ma vrh! Svi imamo razlicite ukuse ali ako si u mogucnosti da kupis R1,kupi je i neces se pokajati...Pozdrav

 

Vidim, to iz iskustva kazes....

Hahaha,mislis zato sto vozim skuter? Vozio sam i R1 i znam dosta o tom motoru...Pozdrav

 

I ja sam vozio avion al' ne znam da sletim.

 

Ja znam. ;D :P

 

i ja ;D

 

http://rcfly4um.org/index.php?topic=1280.msg9623#new

 

Vi ste moji neprijatelji. Znate više nego ja.

 

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

i ja misim da ce novija r6 da izede staru hiljadarku...

 

Iz mog skromnog iskustwa ne bih se slozio sa tobom  ;D

 

ma to staro je drndano i terano...

ma mozda ona i ide brze

ali 600 ide sasvim ok, noviji motor, ocuvaniji, eto bolji izbor sto se mene tice...

a po gradu nema sanse da primetis razliku u brzini i sl.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Mozda sam malo dosadio,necu vise,sa ovim temama ali mi znaci svaki odgovor.  Vozim FZR 1000 i razmisljam da predjem na R1. Mnogi su me odgovarali od njega i pominju mi R6. Pa me zanima vase misljenje. ne bih da se razocaram...Verovatno da je R6 BRZI od mog iako je 1000 ima vec 18 god.vozio sam drugarov gsxF 600. pa ono je sporije od bicikla,moram stalno da ga drzim na 8000 obrtaja da bi isao pristojno. R6 ima 120 ks,moj 145 pa mozda i nije tolika razlika.

Za mene je R1 najbolji...Motor je savrsen...180 ks,1000ccm ma vrh! Svi imamo razlicite ukuse ali ako si u mogucnosti da kupis R1,kupi je i neces se pokajati...Pozdrav

 

Vidim, to iz iskustva kazes....

Hahaha,mislis zato sto vozim skuter? Vozio sam i R1 i znam dosta o tom motoru...Pozdrav

 

I ja sam vozio avion al' ne znam da sletim.

 

Ja znam. ;D :P

 

i ja ;D

 

http://rcfly4um.org/index.php?topic=1280.msg9623#new

 

xi ;D

http://www.vs.rs/index.php?news_article=72967d02-594c-102c-898b-00199927eaa8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

pa ajde onda da svi kupimo motore od 600 kubika,jeftiniji su,jeftinija registracija,manje troshe a idu isto kao hiljadarke..

chekam josh samo da pochnu da me ubedjuju da 600 ide bolje i od hayabuse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

moj ide pogotovo kod mene, kad god sam hteo da jurcam busom nije islo, jer je nemam ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

takodje kazu da posle kise ide sunce ali je obicno posle kise blato :D :D :D svasta narod tvrdi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Pošto me je dosta ljudi ubeđivalo da 250 dere 600 u prvih nekoliko brzina, onda i 600 dere 1000, to je jedino logično  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Pošto me je dosta ljudi ubeđivalo da 250 dere 600 u prvih nekoliko brzina, onda i 600 dere 1000, to je jedino logično  ;D

Svasta je moguce ako je 250 dvotaktni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

Pošto me je dosta ljudi ubeđivalo da 250 dere 600 u prvih nekoliko brzina, onda i 600 dere 1000, to je jedino logično  ;D

 

 

 

aha,i meni su ljudi prichali da Tomos automatic odere R1 u trci na 10 km,chim ih bace iz aviona automatic predje u vodstvo i ne ispushta ga dok ne stignu do zemlje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Ma bre jeste, osvestite se ljudi, veće kubikaže se prave samo za uzimanje para od registracije, 125 i 250 su najbrži!

;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

ako je 250 brsi od 600 a 600 brzi od 1000 iz toga proizilazi da 250 kida 1000.....hmmm...moze....ali juce

 

 

 

pa juche je to i bilo..gledaju ljudi i krste se.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Jbga, dosta razliciti motori, mislim da to znas i sam, nemozemo ti pomoci ni ja ni bilo koji od ovih ''trkaca'' kojima je smece sve ispod 180ks ako ne znas za cega ti treba, ako si resio da uzmes motor koji ti treba za grad, lagana voznja okretnost i slicno uzmi r6, ako ti fali snage na niskim obrtajima i nemozes bez toga uzmes r1. Ja licno bih pre uzeo r6 zato sto je mladja, da su godista ista onda je druga prica, ali ovako mislim da ti je bolje da uzmes mladji motor iako posle 18 godina tog tvog starog nemozes puno pogresiti ni sa r1 ni sa r6.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Imao sam par godina 1000exup pa par godina r1...

Ako ti drugari govore da exup zamenis r sesticom, menjaj drugare.

ALELUJA.

Vladamire svaka ti je ko Njegoševa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova

Ovo me podsetilo na ono pozersko "R1 ili R6"... kako moze bilo ko sa foruma da razmislja tvojom glavom i kaze ti sta da uzmes??? ti sam poznajes svoj stil voznje i znas da li ce te adrenalin udariti u celo ili ces moci da se kontrolises... ja bih ovako na slepo savetovao R6,mnogo je 1000 kubika...

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Ovo me podsetilo na ono pozersko "R1 ili R6"... kako moze bilo ko sa foruma da razmislja tvojom glavom i kaze ti sta da uzmes??? ti sam poznajes svoj stil voznje i znas da li ce te adrenalin udariti u celo ili ces moci da se kontrolises... ja bih ovako na slepo savetovao R6,mnogo je 1000 kubika...

poz

 

Bas tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ovo me podsetilo na ono pozersko "R1 ili R6"... kako moze bilo ko sa foruma da razmislja tvojom glavom i kaze ti sta da uzmes??? ti sam poznajes svoj stil voznje i znas da li ce te adrenalin udariti u celo ili ces moci da se kontrolises... ja bih ovako na slepo savetovao R6,mnogo je 1000 kubika...

poz

koliko vidim ti vozis 1000ccm i odakle tebi pravo da kazes nekom ko je i do sad vozio 1000ccm da mu je to mnogo a tebi nije mnogo. Ja sam pre za 600ccm je malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ovo me podsetilo na ono pozersko "R1 ili R6"... kako moze bilo ko sa foruma da razmislja tvojom glavom i kaze ti sta da uzmes??? ti sam poznajes svoj stil voznje i znas da li ce te adrenalin udariti u celo ili ces moci da se kontrolises... ja bih ovako na slepo savetovao R6,mnogo je 1000 kubika...

poz

koliko vidim ti vozis 1000ccm i odakle tebi pravo da kazes nekom ko je i do sad vozio 1000ccm da mu je to mnogo a tebi nije mnogo. Ja sam pre za 600ccm je malo

 

Pa znas brate, nemozes da uporedjujes hiljadarku staru 18 godina sa nekom novom, te stare ne idu za nista,  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja