Jump to content

Moto Zajednica

Preporuka za auto školu (ili instruktora) u Novom Sadu

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima, nova sam na forumu. Postavljala sam slična pitanja po Redditu pa su me tamo uputili na ovaj forum. 

Planiram da polažem za A1 kategoriju u Novom Sadu. Već sam zvala sve auto škole koje sam našla da vrše obuku da proverim cenu, ali me interesuje da li neko ima da preporuči neku konkretnu školu ili instruktora u Novom Sadu ili okolini. Cilj mi nije da prođem najjeftinije nego da nađem nekog ko će mi se stvarno posvetiti i preneti znanje pošto nemam nikakvog iskustva sa skuterima i motorima. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1311 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Pozdrav. 

Pitah drugaricu koja je skoro položila. 

Kaze dobar, hoce da pokaze, saslusa, sve na vreme. 

Autoskola Dunav, instruktor Milos. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 372 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
pre 41 minuta, JelenaT je napisao:

Pozdrav svima, nova sam na forumu. Postavljala sam slična pitanja po Redditu pa su me tamo uputili na ovaj forum. 

Planiram da polažem za A1 kategoriju u Novom Sadu. Već sam zvala sve auto škole koje sam našla da vrše obuku da proverim cenu, ali me interesuje da li neko ima da preporuči neku konkretnu školu ili instruktora u Novom Sadu ili okolini. Cilj mi nije da prođem najjeftinije nego da nađem nekog ko će mi se stvarno posvetiti i preneti znanje pošto nemam nikakvog iskustva sa skuterima i motorima. 

Prvo, dobrodošla na forum.

Iskoristi info koji dobiješ ovde, ali isto tako uzmi telefon, pozovi par škola, pa onda idi da lično popričaš sa onima koji ti uđu u uži izbor.

Tek onda izaberi kome ćeš da pokloniš povjerenje.

Sa druge strane, bez obzira na kvalitet obuke, to su baš, baš, baš osnove. Planiraj da što je ranije moguće odradiš trening sigurne vožnje.

I samo polako.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja