Jump to content

Moto Zajednica

Gazela kod NIS pumpe 08.05.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 281 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

Prošao jutros oko pola 9 i već su stigla dva automobila saobraćajne policije i vozilo parking servisa. 

Bukvalno u ravni NIS pumpe između Sava centra i Arene u smeru ka Novom Beogradu, u zaustavnoj traci Fiat Stilo hečbek kojem je cela desna strana ulubljena, a motor položen na samoj pumpi, komadi plastike od udarca po putu. Nadam se da su svi dobro, prvenstveno da je kolega na motociklu dobro i da će proći bez težih posledica.

 

Čuvajte se ljudi, gužve, radovi, zatvaranja ulica iz xy razloga utiču i na nas da ponekad ne razmišljamo racionalno, neko provlačenje, pogrešna procena i eto nas na boku. O vozačima automobila da ne polemišemo, malom broju smo vidljivi, a za većinu smo duhovi koji iskoče iz čarobne lampe i eto ti baš ispred njih se nađemo na zemlji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 782 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Policajac na motoru je u pitanju:

WWW.TELEGRAF.RS

Vozač automobila, jutros oko 7 sati kod pumpe NIS na autoputu u smeru ka Šida, oborio je policajca na motoru, saznaje

 

@BaneVuk58, jbg, u BG je postala potreba voziti motor cele godine, ja sam jedan od takvih i sve nas je više...

Promenio član QmBGD
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2877 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 9 minuta, QmBGD je napisao:

Policajac na motoru je u pitanju:

WWW.TELEGRAF.RS

Vozač automobila, jutros oko 7 sati kod pumpe NIS na autoputu u smeru ka Šida, oborio je policajca na motoru, saznaje

 

@BaneVuk58, jbg, u BG je postala potreba voziti motor cele godine, ja sam jedan od takvih i sve nas je više...

Zato i kažem ....koja muka/potreba pa čak i za policajca da vozi po kiši....oni barem imaju dovoljno automobila. Greota isterati čoveka na ulicu po kišurini 😬

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

S obzirom da nemaju bas neku opremu nadam se da ce biti dobro.
U Bg-u je takva guzva da se sve manje isplati voziti auto pa cak i ici prevozom, drugar je jutros krenuo autom, Gazela stoji, vratio se po motor i prosao sve.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Kad je policajac na motoru naslov je "vozac oborio policajca na motoru" , kad je obican smrtnik naslovi su sacuvaj me Boze, jurio 300,500 qrac,palac...

Nemam nista protiv policajaca na motoru , samo primetih.... 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

Na motoru stoji kod sava centra i čeka ko će da obilazi preko pune linije(s desne strane).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Policajac na motoru je oboren. Možda nisam dobro video, ali policijski BMW je u ravni ostrva sa automatima za benzin i dizel na samoj NIS pumpi. Nešto pre Gazele prošli su prateći kolonu vojnih vozila. 

Promenio član Zoran_R

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja