Jump to content

Moto Zajednica

Pocinje naplata ulaza za vozila u NP Tara

Recommended Posts

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Samo smišljaju načine kako da otmu pare od naroda, od kojih po već ustaljenoj praksi dinar neće otići gde treba, već će se sve sliti bahatim pojedincima, kakav ološ.
Ova država je odavno postala najveći neprijatelj svojih građana.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1641 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 5 minuta, slave74 je napisao:

Ljudi, ima zasad puteva da se udje i izadje mimo tih naplatnih rampi. Lepse, brze, bolje.🤣

Ceracemo se.

 

Ja ću tebe morati da angažujem za vodiča :)

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Molim admine da zakljucaju temu. Ne treba nam da se popismane, pa da i ostale puteljke pocnu naplacivati ili kontrolisati.😀

 

Ponekad sam znao da odem u hotel Omorika ili na Zaovinsko jezero da se bucnem...

Mnogi ce prolaznici zaobici Taru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
WWW.KURIR.RS

Vest o uvođenju naplate ulaska u Nacionalni park Tara izazvao je reakcije,uglavnom negativne, a najburnije reakcije su po društvenim mrežama. Najvišenegoduju oni ...

 

Kazu da ce postaviti kamere i punktove na ostaale prilaze.

Moci ce samo kroz sumu kao partizani.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
6 minutes ago, admiki said:

Jok ja.

 

viber_image_2023-07-22_21-55-56-635.thumb.jpg.fa4936f57ab60baeb6cadfd75ae64d17.jpg

Kolika je dubina kod brane. Cuo sam da je tu naajdublje. Preko 100m. A tu je kupaliste.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N

Ako se zaista sa tim novcem bude uradilo nešto korisno, u cilju održavanja meni lično najlepšeg nacionalnog parka, 300 dinara je smešna cena i rado ću je platiti.

 

Rampi nema, tako da ti punktovi mogu da se izbegnu veoma lako jednostavnim ne zaustavljanjem, ali opet, u pitanju je nacionalni park i treba to da poštujemo. 🌲

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1677 postova
  • Motocikl: /

Od tih 300din, daj boze da 50 ode gde treba.

Takve stvari cu da podrzim tek kad naprave aplikaciju koja u realnom vremenu prikazuje naplatu i u kojoj je moguce u svakom trenutku proveriti dal je vasa uplata uknjizena i kako su iskoriscene te pare! I tad se lepo tacno zna cime se raspolaze i kako je potroseno.

Ona izjava direktora il sta je vec da te pare nece zavrsiti u privatnim dzepovima je veoma smesna.

Svima je jasno da nece, al ce zavrsiti na razne gluposti koje nemaju veze sa NP i na napumpane tendere za drugare...

 

Ko onaj fast fud u Cacku sto je fakturisao 430kg pljeskavica i bataka i jos 200.000din za pice za "potrebe gradske uprave" 19.decembra kad su svi po slavama.

430kg mesa je preko 2000 pljeskavica, ne znam samo kolki im je taj kiosk kad su uspeli tolko da ispeku samo njima za jedan dan? 19.12 da ponovim!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N
10 minutes ago, ser said:

Ko onaj fast fud u Cacku sto je fakturisao 430kg pljeskavica i bataka i jos 200.000din za pice za "potrebe gradske uprave" 19.decembra kad su svi po slavama.

430kg mesa je preko 2000 pljeskavica, ne znam samo kolki im je taj kiosk kad su uspeli tolko da ispeku samo njima za jedan dan? 19.12 da ponovim!

Pa to za ove što mrse Sv. Nikolu. 🤣

 

Zato i rekoh na početku, ako se zaista sa tim novcem bude uradilo nešto korisno...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
Pre 3 sati, slave74 je napisao:

Kolika je dubina kod brane. Cuo sam da je tu naajdublje. Preko 100m. A tu je kupaliste.

Dubina ide stepenasto od brane pored ribnjaka. Meni su rekli da je 90, mada ja sa ovom opremom mogu samo do 60.

Da se vratimo na temu, meni lično nije problem ta naplata. Više me brine trend izgradnje. Zlatibor i Divčibare su postali betonska džungla, nekako imam osjećaj da se sad pažnja okreće ka Tari. 

Promenio član admiki
  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
39 minutes ago, Luka9905 said:

Ako se zaista sa tim novcem bude uradilo nešto korisno, u cilju održavanja meni lično najlepšeg nacionalnog parka, 300 dinara je smešna cena i rado ću je platiti.

 

Rampi nema, tako da ti punktovi mogu da se izbegnu veoma lako jednostavnim ne zaustavljanjem, ali opet, u pitanju je nacionalni park i treba to da poštujemo. 🌲

Ljudi koji odu na Taru turisticki, ostave preko pdv mnogo vise novca u budzet. Ako ti ljudi zbog ovog nameta odustanu od izleta na Taru, nije potrebna visa matematika da izracunas, da je dobitnik u stvari gubitnik.

Ne moze se proci bez placanja divljackom metodom, jedino da se skrivaju ili laziraju tablice. To je krivicno delo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
14 minutes ago, admiki said:

Dubina ide stepenasto od brane pored ribnjaka. Meni su rekli da je 90, mada ja sa ovom opremom mogu samo do 60.

Sta ima po dnu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -

Mulj. Najmrtvija voda u kojoj sam ja do sada ronio.

Možda je situacija drugačija na nekoj drugoj lokaciji.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Ima onaj put po dnu koji lepo vodi uz stene tamo desno od ribnjaka. Taj deo je lep. Ali kao i sve slatke vode, zavrsi se muljem na kraju 😂

Promenio član VladoGrcic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
Pre 2 sati, VladoGrcic je napisao:

Ima onaj put po dnu koji lepo vodi uz stene tamo desno od ribnjaka. Taj deo je lep. Ali kao i sve slatke vode, zavrsi se muljem na kraju 😂

KoleZa ronjac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 288 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 8 sati, JevtaNS je napisao:

Ako sam ja dobro shvatio samo će do Kuste moći bez plaćanja.Odradio čovek sebi posao.

Može, skočiš padobranom na Mitrovac i onda besplatno do Kuste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2851 postova
Pre 6 sati, ser je napisao:

Od tih 300din, daj boze da 50 ode gde treba.

Takve stvari cu da podrzim tek kad naprave aplikaciju koja u realnom vremenu prikazuje naplatu i u kojoj je moguce u svakom trenutku proveriti dal je vasa uplata uknjizena i kako su iskoriscene te pare! I tad se lepo tacno zna cime se raspolaze i kako je potroseno.

Ona izjava direktora il sta je vec da te pare nece zavrsiti u privatnim dzepovima je veoma smesna.

Svima je jasno da nece, al ce zavrsiti na razne gluposti koje nemaju veze sa NP i na napumpane tendere za drugare...

 

Ko onaj fast fud u Cacku sto je fakturisao 430kg pljeskavica i bataka i jos 200.000din za pice za "potrebe gradske uprave" 19.decembra kad su svi po slavama.

430kg mesa je preko 2000 pljeskavica, ne znam samo kolki im je taj kiosk kad su uspeli tolko da ispeku samo njima za jedan dan? 19.12 da ponovim!

opet mi pala pesma na pamet Direktora od pre 30 godina  sa refrenom ,, čistićete ulice ko i ranije,,

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
pre 27 minuta, ironhorse je napisao:

Može, skočiš padobranom na Mitrovac i onda besplatno do Kuste

Iz pravca Zlatibora

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2851 postova

da li će moći da se prođe bez plaćanja od Bajine Bašte do KUste

ako dobro gledam mapu 2 puta se ulazi i izlazi iz parka

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja