Jump to content

Moto Zajednica

QJ TRX 125 ISKUSTVA

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Peugeot Speedfight

Razmišljam se o kupovini QJ TRX 125 motocikla. Ako ste imali priliku da ga vozite ili ako ga posedujete javite mi iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Ja sam imao Benelli BN125,koji je jako slican ako ne i isti QJ TRX 125.Mislim skoro sraf na sraf,razlikuju se u sitnicama.Benelli je za EU,QJ za svetsko trziste.Ako se to racuna ,onda imam utiske .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Klinac ga je kupio, ali pošto još nije položio, ja sam ga dovezao iz Novog Sada za Beograd. Tako da mogu da kažem utiske za tih 100+ kilometara. 

Lepo izgleda i fino ide. Motor solidno vuče na ravnom, deluje dosta pouzdano. Sa druge strane, malo je snage kad ga vozi neko ko ima 100kg kao ja. Na usponu Fruške gore, preticali su me automobili. Baš iz tog razloga mislim da je odličan za početnika, ne možeš da divljaš i da hoćeš.

Ja sam visok 190 i definitivno je mali za tu visinu, osećao sam se skučeno, ali ne previše. 

Takođe su mi čudne kočnice, zahtevaju dosta jak stisak ručice. Verovatno je to stvar navike, klinac ga je probao i kaže da je ok. Ali on ga poredi sa skuterom iz auto škole a ja sa GS-om tako da mislim da to nije neki realan problem. 

Treba videti dugoročno kvalitet, ali za sada deluje kao odličan odnos cene i kvaliteta. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja