Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502X iskrna iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250

Pozdrav ekipa 

Eh ovako jako mi se dopada Benelli TRK 502X pa me zanima iskreno mišljenje ljudi koji su ga posjedovali, vozili i održavali zanima me pouzdanost, ubrzanje, brzina, delovi, cena istih i tako osnovo hoću ga uzeti novog.

Ako je moguće bez pljuvanja po kinezima od ljudi koji nisu ih posjedovali trenutno vozim kineza i mogu samo pozitivno o njemu reći, interesuje me samo iskreno mišljenje od ljudi koji su imali ili imaju Benelli TRK 502 ili 502X 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Ja sam pre kupovine seo, pročitao svih 93 strane tada... Odgledao gomilu klipova po youtube gde su ljudi pisali svoja iskustva i prelazili mnogo km. Pokušao da dodjem do svake informacije koja bi mi značila.

Kad sam video da i po Aliexpresu ima svašta za njih, jasno mi je bilo da ga ipak shvataju ozbiljno i da je tržište veliko sa njim tj da se dosta prodavao.

Generlano ga ima u celom svetu, čak sam gledoa i klip čoveka u Australiji koji ga vozi.

 

Tako, da sve što ti treba već ima napisano, snimljeno... samo lagano traži...

 

Da, nema iskrenog mišljenja, sva mišljenja su subjektivna, bilo u plusu bilo u minusu... svako iz svog ugla.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250
pre 9 minuta, Disko Nindža je napisao:

Već postoji tema o dotičnom motoru, pretraži malo forum pre otvaranja nove teme.

 

Ok hvala nisam video da ima, moja greška obrisaću temu ako smeta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250
pre 5 minuta, vladags je napisao:

Ja sam pre kupovine seo, pročitao svih 93 strane tada... Odgledao gomilu klipova po youtube gde su ljudi pisali svoja iskustva i prelazili mnogo km. Pokušao da dodjem do svake informacije koja bi mi značila.

Kad sam video da i po Aliexpresu ima svašta za njih, jasno mi je bilo da ga ipak shvataju ozbiljno i da je tržište veliko sa njim tj da se dosta prodavao.

Generlano ga ima u celom svetu, čak sam gledoa i klip čoveka u Australiji koji ga vozi.

 

Tako, da sve što ti treba već ima napisano, snimljeno... samo lagano traži...

 

Da, nema iskrenog mišljenja, sva mišljenja su subjektivna, bilo u plusu bilo u minusu... svako iz svog ugla.

Hvala ti tražim i gledam sve što mogu da nadjem vidim baš da se prodaje dobro i da nije šala mnogi ga čak nazivaju mini GS-om izgleda baš atraktivno hvala ti na savjetima 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 36 minuta, Sivi_tek 250 je napisao:

Pozdrav ekipa 

Eh ovako jako mi se dopada Benelli TRK 502X pa me zanima iskreno mišljenje ljudi koji su ga posjedovali, vozili i održavali zanima me pouzdanost, ubrzanje, brzina, delovi, cena istih i tako osnovo hoću ga uzeti novog.

Ako je moguće bez pljuvanja po kinezima od ljudi koji nisu ih posjedovali trenutno vozim kineza i mogu samo pozitivno o njemu reći, interesuje me samo iskreno mišljenje od ljudi koji su imali ili imaju Benelli TRK 502 ili 502X 

Svaka preporuka za motor...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250
pre 1 minut, mick je napisao:

Svaka preporuka za motor...

Vidim drugar da ga imaš i baš je sesy u toj žutoj boji reci mi kakav je za voziti, koliko ga dugo imaš i da li si imao ikakvih problema sa njim 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 16 minuta, Sivi_tek 250 je napisao:

Vidim drugar da ga imaš i baš je sesy u toj žutoj boji reci mi kakav je za voziti, koliko ga dugo imaš i da li si imao ikakvih problema sa njim 

Za više ljude savršen motor...krstarica za bosanske puteve :) no da ne drvim ovde slobodno se ubaci u TRK temu pa nastavi tamo.Dobićeš više informacija od svih nas. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Pre neki dan uzmem od drugara da probam. Sišao sam sa KTM 790 adventure, čisto za usporedbu.

 

Snage naravno manje, ali za prosečnog korisnika sasvim dovoljno, samo ga treba zavrteti. Zaštita od vetra dosta dobra (imao je povišeni vizir) , kočnice solidne, upravljivost odlična. Jedino što mi se nije videlo, i zato ga sigurno ne bi kupio je položaj nogu. Fuzasteri su nekako podignuti suviše i izbačeni napred. Tako da dobijete položaj sedenja sličan kako na nekom malom kruzeru, meni lično čudno i ne verijem da bi bilo udobno na nekom dužem putu.

 

Gledano na KTM , za manje zahtevnog korisnika, nekog ko ulazi u ovaj svet, neko ko se vraća, za nas srednjeg doba, možda i bolji izbor. Sa KTM moraš da se boriš, stalno da obraćaš pažnju na brzinu, a ovo laganica...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja