Jump to content

Moto Zajednica

Triumph cenovnik motocikala za 2024. godinu

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Triumph je prošle godine ozbiljno počeo da radi, sa lepim brojem motocikala uvek dostupnih. Da biste bili u toku sa cenama, objavili smo cenovnik Triumph motocikala.

 

BJBIKERS.COM

Pošto je sada već mart mesec i sezona polako počinje Triumph je predstavio i cenovnik motocikala za 2024. godinu

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Vezano za uvoznika koji radi "ozbiljan" posao - krajem 2023 i pocetkom 2024 sam aktivno obilazio salone i trazio koji mid-size adv motor da kupim. Naravno da mi je Tiger bio pri vrhu liste, pa sam im poslao email, posto nemaju sajt. Email sam jedva pronasao, preko polovni automobili. U pocetku mi je odgovarao cini mi se David, ili kako se vec zove vlasnik, a onda je nakon par mailova prosto prestao da odgovara. Probao sam da ga pingujem par puta, ali muk. Onda sam ugrabio jedan od svojih neradnih dana (bio je petak), da odem do njihovog salona. Realno mi od Kosutnjaka gde zivim do tamo treba dobrih 40 minuta radnim danom. Stigao oko 14:00, salon zabravljen. Od njihovih komsija sam saznao da taj dan nisu ni otvarali, posto je to bilo pred NG.

 

Nije me mrzelo da odem jos jednom, par nedelja kasnije. U salonu je bio neki mladic, koji se u motore ne razume previse. Objasnio mi je da im je gazda na putu, pa verovatno zato nije odgovarao na moje mailove. Valjda pristup mailu radi samo kad je u Srbiji...ali uzeo je on moj mail, da mi posalje novi cenovnik cim im stigne (za par dana). I evo danas sam prvi put video taj famozni cenovnik na BJB.

 

U medjuvremenu sam (naravno) kupio konkurentski model.

 

Stvarno je steta sto ovako dobre motore ne radi neka ozbiljna (ovaj put bez navodnika) firma. Da ne ulazim u cene samih modela, poredjenja s konkurencijom itd, ali ja licno se ne bih osecao sigurnim da bilo sta kupim od takve firme. Kako je covek nestao iz prepiske sa ozbiljnim kupcem, tako sutra moze da odluci i da ukine ovo zastupstvo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8428 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Meni nisu ni odgovorili oko nekih potrebstina.. Narucujem od preko, pa i neka kosta! Komunikacija dostojna razumnog coveka, ovo kod nas je kao da uslugu trazis...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 272 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

Sa uvoznicima, distributerima, prodavcima kod nas je postalo kao da oni tebi čine uslugu što ti kupuješ motor baš od njih i da si ti u stvari privilegovan. Kada imaš kontakt, pogotovo nekog na višoj poziciji u hijerarhiji, situacija se drastično menja i  počinju da budu ljubazni. Ali čekaj, stani, zbog čega neko nije od samog starta ljubazan, došao sam da ti ostavim novce, pa ti da lupiš recku i približiš se famoznon "targetu" za tu godinu od kojeg ti uglavnom zavisi bonus, mogućnost napredovanja itd.

 

Jeste blagi off, ali retki su prodavci poput našeg Slobe iz Sumara, koji se sudeći po komentarima svima podjednako posveti. Upoznao čoveka, imali konverzaciju preko foruma na PP, nismo sarađivali sada, ali ne znači da nećemo u budućnosti. Sa druge strane kineska konkurencija možda natera prodavce drugih brendova da nauče kako se posluje. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja