Jump to content

Moto Zajednica

Dvoumim se u vezi prikolica

Recommended Posts

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Pozdrav svima,

 

Razmatram kupovinu prikolice za motor. Vozice 1-3 uglavnom manja motora. Nemam iskustva sa ovim ni najmanje. Upale su mi u oko (a i budzet) dve prioklice, pa me interesuje misljenje iskusnih koja je pouzdanija/cvrsca/kvalitetnija/cenovno efektivnija i slicno. Dakle ovo su dva modela koja me zanimaju, pa molim za savet sta uzeti. I neke druge prikolice su ok, samo ne bih nikakve varijante koje moram da prepravljam (npr klasicnu prikolicu u moto i slicno). Svako misljenje je dobrodoslo. Hvala

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Nova auto prikolica, toplo pocinkovana, torziona „ knott“ osovina, ta prevoz motorcikala, sa prednjim pomoćnim točkićem. .. kompletna dokumentacija, ostaje samo...

 

ili

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Temared MOTO 3b POPLOČANA, 2023. godište, Za prevoz motocikala, Subotica. Cena 950 € - Prikolice i poluprikolice - Polovni Automobili

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ktm exc-r 450
WEBSHOP.BMBOZIC.COM

AUTO PRIKOLICA : MOTO 3 PROIZVOĐAČ : BLYSS transporttechnik...

 

Ja koristim ovu i veoma sam zadovoljan izradom a i lepo se ponaša na putu,moźeš navratiti,probati koristiti kad ti zatreba.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2847 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Koju god da kupiš nećeš pogrešiti. Reg. Je oko 10.000 rsd. Najvažnija je papirologiju vezano za atest. Auto troši oko 20% više npr. Fiat Stilo solo 4-5 lit/100km do CG.....sa prikolicom oko 8l/100km isti put. Možda sve to nekom nije bitno ali nek' se zna. Znam da za tvoje zadovoljstvo ništa nije skupo ali kad prodje euforija sve se baca na papir/isplativost. Srećna kupovina 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
22 minutes ago, Prašinar said:

Ja koristim ovu i veoma sam zadovoljan izradom a i lepo se ponaša na putu,moźeš navratiti,probati koristiti kad ti zatreba.

Hvala puno na ponudi! Resio sam da kupim da bude koliko toliko pri ruci, posto se prilike za voznju ukazuju iznenada i dok se organizujem da iznajmim/pozajmim prodje me i volja. 

 

21 minutes ago, BaneVuk58 said:

Znam da za tvoje zadovoljstvo ništa nije skupo ali kad prodje euforija sve se baca na papir/isplativost.

Vec vidim neke probleme i sa isplativoscu i sa logistikom oko prikolice, no kajanje za propustene voznje me ubija :) Kupim, probam, ako ne ide, prodam.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
31 minutes ago, Prašinar said:

Ja koristim ovu i veoma sam zadovoljan izradom a i lepo se ponaša na putu,moźeš navratiti,probati koristiti kad ti zatreba.

Jedno konkretno pitanje. Vidim da ova ima kipovanje. Koliko je to korisno za tovarenje motora u praksi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Mogu li na ove prikolice da stanu 3 normalna motora? Kapiram da bi ovaj u sredini morao naopako da se okrene, a I onda bi bilo tesno, ne znam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

@malitomic, mislim da je tim prikolicama maksimalna nosivost oko 500kg, sto je nedovoljno za recimo... 3 trkacka motora od po 200kg, a kamoli 3 touringa... koliko sam uvek slusao price o time prikolicama, ili 2 velika motora pozadi, ili 3 skutera je maksimum.

 

Edit:

 

Zavisi koja je, evo recimo ova tera do skoro 600 kg neto nosivosti.

 

https://gumatic.com/prodavnica/auto-oprema/auto-prikolica-za-motor-moto-750-750kg-bez-kocenja/

 

Promenio član Paljevina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Tri kanala su za ako vozis dva motora onda jedan levo jedan desno, a ako vozis jedan onda u sredinu. Znaci maksimum dva motora

Sve u svemu dobra ideja, krenes sa zenom i decom na more, povuces i motor, oni na plazu 2-3 sata a ti na voznju.

Promenio član Sharky - Alex
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
5 hours ago, Sharky - Alex said:

Tri kanala su za ako vozis dva motora onda jedan levo jedan desno, a ako vozis jedan onda u sredinu. Znaci maksimum dva motora

Sve u svemu dobra ideja, krenes sa zenom i decom na more, povuces i motor, oni na plazu 2-3 sata a ti na voznju.

Ja to praktikujem, al s ei d mora odvezem na motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
9 hours ago, malitomic said:

Mogu li na ove prikolice da stanu 3 normalna motora?

Ovo je otprilike max i po kilazi i po mestu. 3 polunormalna motora

 

Screenshot_1.thumb.jpg.2e0a6f670f46002d9e294fc6b1fc1581.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: V Strom 650
On 2/19/2024 at 12:21 PM, DjordjeMijailovic said:

Pozdrav svima,

 

Razmatram kupovinu prikolice za motor. Vozice 1-3 uglavnom manja motora. Nemam iskustva sa ovim ni najmanje. Upale su mi u oko (a i budzet) dve prioklice, pa me interesuje misljenje iskusnih koja je pouzdanija/cvrsca/kvalitetnija/cenovno efektivnija i slicno. Dakle ovo su dva modela koja me zanimaju, pa molim za savet sta uzeti. I neke druge prikolice su ok, samo ne bih nikakve varijante koje moram da prepravljam (npr klasicnu prikolicu u moto i slicno). Svako misljenje je dobrodoslo. Hvala

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Nova auto prikolica, toplo pocinkovana, torziona „ knott“ osovina, ta prevoz motorcikala, sa prednjim pomoćnim točkićem. .. kompletna dokumentacija, ostaje samo...

 

ili

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Temared MOTO 3b POPLOČANA, 2023. godište, Za prevoz motocikala, Subotica. Cena 950 € - Prikolice i poluprikolice - Polovni Automobili

 

 

Možda  je lakše i praktičnije imati višenamensku prikolicu,(sa stranicama koje se skidaju ili samo platformu). Moto prikolica je samo za motore i ništa više...

Ovako,na više namensku staviš nosač za motor,prevezeš,skineš kad ti ne treba,voziš nešto drugo....:)

 

 

 

 

Promenio član blacksmith
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 845 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja sam se razmišljao da uzmem platformu i napakujem nosače al mislim da nema vajde... Naleti mi po nekad da mogu da uzmem dostavu motora do kupca al nije često. Kontam, kuka, atest, prikolica, sve izađe 1500+ €, kad to da vratim, za 3 godine...slaba vajda...

Ali svakako nije loša ideja platformu veću i 2 nosača od kolege i kuke za španere u to je to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2847 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ја сам узео универзалну. Као што се види може да буде и платформа опција. Вукао мотор на море сваке године. Можда је ово универзалија опција него баш строго мото 20180404_091420_HDR.jpg20180404_091352.jpgDSC_1266 (2).jpg

solo rajder sa stolicom i osmehom

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Resio ipak da uzmem poplocanu moto prikolicu. Za druge namene ne zelim ni da bude jer ce stajati kod mojih na selu, pa ce je jahati i kurta i murta.

 

Danas doterana kuci. Za sad zadovoljan kako se ponasa, tovari i istovaruje, sa jednim polu-motorom.

 

IMG-c86091a648ac780f5a7aea3d0c639f7f-V.thumb.jpg.2349bc9f52ff9827875c29c89e5a0107.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2847 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

U zdravlju te služila
A ovo za familiju.....popločaće je Bili piton ja ti kažem....nategliće se samo tako
solo rajder sa stolicom i osmehom





  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
12 hours ago, BaneVuk58 said:

popločaće je Bili piton ja ti kažem

A evo, ćale mi već kaže: super staju džakovi izmeðu navoza. Dakle očekujem da se selo snaðe i 3 ovce da ušanuje na nju. Zaboravio sam na dovitljivost našega naroda...

Promenio član DjordjeMijailovic
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja