Jump to content

Moto Zajednica

Pcx ili n max, koj je udobniji za voznju?

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Zdravo svima, zamolio bih da mi odgovori samo ko je vozio ove skutere. Planiram da kupim nov motor. Radicu wolt dostavu sa njim i prelazicu dnevno min 100km pa mi je bitno da znam koji od njih bolje "pliva" po nasim ulicama, n max ili pcx? Probao sam ih oba u salonima ali mi nisu dali da ih provozam nego sam samo sedeo na njima. Sediste mogu da odnesem da ga preradim da bude udobno ali ne znam ko ima kakvo vesanje i kako se ponasa na ulici. Motor biram ocima a ne glavom. Glava kaze kupi liberty ali oci kazu mnogo je ruzan pa sam odlucio da kupim jedan od ova dva i presudno ce da bude koj je udobniji u voznji. Hvala svakome ko zeli da podeli svoje iskustvo samnom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav. Oba skutera su od renomiranih proizvodjača, direktni konkurenti. Teško da medju njima ima razlike u vešanju da možeš kardinalno da se zezneš. Ista veličina točkova, vile sa jednim trouglom, dupli amortizeri pozadi na oba. Druga stvar, teško da je neko ovde vozio oba toliko dugo da može realno da ti prenese nijanse koje ih razlikuju u vožnji po pitanju udobnosti. I to opet bude dosta subjektivno mišljenje. Više pažnje u odabiru posveti koji ti je prvo na koji se bolje smestiš, koji ti je oku primamljiviji, kakvi su uslovi kupovine, garancije i servisi - mada su i tu cenim, vrlo slični ako ne i identični.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja