Jump to content

Moto Zajednica

CF Moto 450 MT

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

To se reši sa lančanicim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Lepo! Da nas redovno izveštavaš.🙂

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V

Šta kažu, imaju li ih na lageru, koliko se čeka? Kad ćeš ti tvoj dobiti? Imaju li šta u ponudi od dodatne opreme? Pričaj pričaj pričaj! (znam da si sad verovatno nešto radiš, ali mora se vršiti pritisak :D) 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Stižu krajem aprila, vrv i pre. Prva tura 20 komada. Ja sam prvi kaparisao ako je uopšte bitno 🙂. Stižu klot, za sad nema dod opreme ali se radi na tome. Što oni, što ja... Uskoro više info... 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
Pre 1 sat, alexanto je napisao:

Kaparisan... 

IMG_20240320_094539_861.jpg

Cestitam, neka je sa srecom! Bio si juce na prezentaciji u Guevari? Ja nisam mogao da stignem, nadam se da ce ih biti na sajmu. Kakvi su prvi utisci?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Nisam išao na prezentaciju. Razumeo sam da je to za novinare - medije pa nisam 'teo da se trpam...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajmo redom... Krenuo zorom ranom iz moje provincije na reskih 2 stepena celzijusa da bih u 9 bio pred Guevarom...

 

 

 

Kad sam ga video - jezičina mi ispala i osetio sam blagu erekciju ;) Sve ono što sam se nadao - vezano za veličinu motora i komfor pa dobrano preko toga. Ja sam, pisao sam već više puta 191 visok (još uvek) i nešto preko 90 kg žive vage. Savršeno se smestim na njega, noge mi nisu previše savijene, rezervoar dodje taman koliko treba ispred nogu da ima mesta i za crash bar. Rezervoar je neobično širok, ne deluje tako na fotkama. :ljubav: Uspravim se na fazastere i držim korman bez da se grčim. Ruke su postavljene široko i već dovoljno visoko, mada ću staviti podizače kormana od 3 cm. Vizir je za moje gabarite neupotrebljiv pa će se tu Ivan poigrati malo prema mojim sugestijama. Naravno i poseta Sebi se podrazumeva za crash barove i nosače zadnjih kofera...

 

Kaparisao sam ga bez probe, performanse će meni biti zadovoljavajuće, tu se ne brinem. Sve što sam pogledao na njemu mi se veoma dopada i deluje pošteno uradjen motor. Vreme će pokazati. Prekidači, TFT, sedište, agregat, točkovi, farovi - sve mi deluje vrhunski. Realno, ja nisam neka picajzla i moji kriterijumi nisu preterani po tom pitanju...

 

 

 

Momak koji me uslikao kaže da na slici delujem mnogo krupniji u odnosu na motor nego uživo. MAlo je tesan prostor pa nije mogao da se odmakne da me uslika aparatom koji sam poneo ali biće toga...

 

IMG_20240320_090930_782.jpg

IMG_20240320_092034_735.jpg

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Evo fotka i sa aparata, normalac fiksni objektiv pa ne krivi kao mobilni...

 

 

DSC00966.JPG

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

Jak vizir, fabrički? Ono zastava, nije vizir 🧐

Promenio član Mugos
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Kompliment na izboru.
Neka ti bude sretno.
LP


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
Pre 6 sati, alexanto je napisao:

Ajmo redom... Krenuo zorom ranom iz moje provincije na reskih 2 stepena celzijusa da bih u 9 bio pred Guevarom...

 

AP1GczM2PKVibMw4NecpsfBhDW2y2mHlllHwrm6R1e-m4Ep6_sZbMEnkOe1eNlJO7mzYIRp5PkNy3PLFK_BTRFQ-EG7TVtVQewHIcrclDN1uIxGjNTF7YNJnPcVfKyy2WfeqhT2abdevv8S4-l0X-JDtATU49_Gl2bXZq3G3n819KE7F1XtNaNbPcLMRmPYXp4dTD_7lHv5xWRazhEwlKUs-xk2LUrYBOIeKtPj3wYi_VVv-mOHwK4QbZopOYmx4BRhimWlzTSIVC8vDXKJwgUTqh-lvT-skNPaGHRSpE5prcmpB1JTSo6btTkvBmL6Gw_voJr45tYOIqCli6P8i-HJT4W9OtcLvBI86SBLH4sVKiy1o6TpyrsWgFquwnLdA5-eHmsghmkT2fSfqvwmPXl5ESR1e5IdNIivVEy7oeEMgundO55wFUs0-6uygtLDOy7mb6lMb6_kqBpIKXfxYGWuDqKRgj1kPHAc0vV2o_V7XSPfkvDfkHcXKKImBFawuZqcuQNyhvSGWqGFb_jTS6BENZVfs_CZEMMWa8KA4kTgc76_tHqi4KLDhdmZ8_KdJEPDNLvxStPZdouegDVyqnfq4dXyxxY7FHb8Ol4XPpxetymTmGdmdof_YsnzLoGwQY7xJZCUfWofiMCYagQMNKeozuzYhACxpPOBKqS9ZRxj4ZB3ddFQEvo6pSa1KGoK1uBj2vwMnkCXYcj8ig0YiSB8O6VdDTIOhoBRrqlluiqcYcqkOG9o6BHXB8g_UpWlBBbL8PZvZLK5SvjbsgLHeC6ocgyg5cBdkbn58eaLHPaMh1QAEOmuMTKyNYkdsOTx-XFwNhKLp1bcE7psmUhfX_LgxBN1jKWuC_M7PLOoih3MjmBhDzJ-TEZJNYS6CgdtZmukClBF6E99tZuWtuRajKI8mbKxX=w1236-h927-s-no-gm?authuser=0

 

Kad sam ga video - jezičina mi ispala i osetio sam blagu erekciju ;) Sve ono što sam se nadao - vezano za veličinu motora i komfor pa dobrano preko toga. Ja sam, pisao sam već više puta 191 visok (još uvek) i nešto preko 90 kg žive vage. Savršeno se smestim na njega, noge mi nisu previše savijene, rezervoar dodje taman koliko treba ispred nogu da ima mesta i za crash bar. Rezervoar je neobično širok, ne deluje tako na fotkama. :ljubav: Uspravim se na fazastere i držim korman bez da se grčim. Ruke su postavljene široko i već dovoljno visoko, mada ću staviti podizače kormana od 3 cm. Vizir je za moje gabarite neupotrebljiv pa će se tu Ivan poigrati malo prema mojim sugestijama. Naravno i poseta Sebi se podrazumeva za crash barove i nosače zadnjih kofera...

 

Kaparisao sam ga bez probe, performanse će meni biti zadovoljavajuće, tu se ne brinem. Sve što sam pogledao na njemu mi se veoma dopada i deluje pošteno uradjen motor. Vreme će pokazati. Prekidači, TFT, sedište, agregat, točkovi, farovi - sve mi deluje vrhunski. Realno, ja nisam neka picajzla i moji kriterijumi nisu preterani po tom pitanju...😀

 

AP1GczPShfTB_ASS4sMp4nON-hpfSffIEOsUjXlrinSGyDZglw173wynXLYw6fZXW8_DPXjKAleh97iofPwukQF5MFSnmhzfpiXxbE6hgtf3PShr1bTz77xVZFfKxORhe2q__q1RsEZ8Fb9876CNDxf3evfpH6uZMxjrCwHvO5sbkWU4KNoYXVIdKBS2Cb1OjkZ_5V81rbHsBHgWED3W8rFAhbcLbH_N0_okNRoxsSDvb6UbcX9AdHzpj65awRIt1_jMuzmnV9D7gNmjy642qukRBx6GkSRTw4BcHcXEGLYklEsftnoiYehnx7EaoolGQ7xKk1HNU4xSgDK0z6Lb1FQWE8pk62X0eJ6g273BWlc-_FxPY_MnNtxFVkJNOQXCqo-fXXOJpPtbLiST1mkr9l3PsiVQjUz2wYsvEY-hg9UCybH4OeiIK1MKCo3FbNl34EsB1LBOiivGNR3qJiOw6Kn-001eZcPWetYyJQKGnpo-WcL56EcXkFLfM3bIWzr4GN2bonEpoBYEyDWqwRVrgp34JjGfthQMEkN4j2NwfyAkpF2L86Su7zMlWlvSYrHlK9WqYQ6xDCFHnIc_j0pSSBqs8Mh4fEW5O56gd7weB-q9_COEb0oFzSA1mBOlD0oGUIOsn9EkhY1vD8jrGCA5AxKpwDxRsjh6cH5PdYzXQkWBC5nktpvU04MzZEqVmWR5fmZOX6aLOn9nAq41M8OoMK4Ph7oRm-E0f-KDd7Jly6CcqeEiLRkPWdDFFtAoei-hzah-r-ON8OovGA-vbeN89zgxAw0xhCYeUOxcnj9yyhKlXgJCpZ5cK_CO4qdr0KzCNTKFKSLYgpPVfxit6pl0thj0KPPJR9R8M1XISaJseYcU3Kntf8TRqcOqGOxpua0j5662wSPRv_WojBfRa6etCzQs52xg=w1236-h927-s-no-gm?authuser=0

 

Momak koji me uslikao kaže da na slici delujem mnogo krupniji u odnosu na motor nego uživo. MAlo je tesan prostor pa nije mogao da se odmakne da me uslika aparatom koji sam poneo ali biće toga...

Čestitam situaciju kolega🙂

 

Ne mogu da otvorim slike u citiranom postu ..da ubaci ponovo ili nesto uradi...))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

@Džim Džarmuš Trebalo bi da se fotke normalno vide... Realno, nema ni šta da se vidi: Fotka mene ispred Guevare i kako sedim na MT-u. Ta gde sedim je ponovljena u sledećem postu, sa aparata, skoro identična.

 

Inače, ni ja nisam skontao da nisu na sajmu :neznam: Za vikend imam neko snimanje od rane zore do kasno u noć od petka do nedelje pa sam kontao da ću u ponedeljak biti mrtavac a plašio sam se da dodjem u utorak i da mi kažu da sam 21. na listi a 20 stiže u prvoj turi... Verovatno je paranoja ali bolje ovako - mirniji sam...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Dobro ti stoji ,mislim da mora tih 3 cm da pomeriš guvernal ka tebi da opusti malo u laktovima ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1091 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09
2 hours ago, MladenV said:

Kako nema na sajmu CF?
Ja samo zbog toga idem na sajam, da vidim 450MT :D 

Nema, ako stvarno samo zbog toga ideš, nemoj :) 

Okačio je u drugoj temi Yogi maltene svaki motor, jaknu, kacigu i krpicu koja ima da se pogleda na sajmu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Filipini... 60 komada opušteno spremno... Ono kad pričamo o tržištima...

 

WWW.FACEBOOK.COM

I had a memorable experience weeks before the global media launch here in El Nido. Our house was filled with 60 units of the much-awaited CFMOTO 450MT....

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V

Bio da pogledam. Dobro izgleda, veci je malo nego sto sam ocekivao, a cuje se vrhunski, mada je tamo kao u zvucniku. Samo je malo presirok deo oko rezervoara. Mada sam se na povratku neplanirano ponovo zaljubio u moj TA, kroz zemljane staze Kosutnjaka.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja