Jump to content

Moto Zajednica

Pokloni se i pocni

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: R1200 GS

Pozdrav svima, vec duze vreme pratim forum ali kao gost. Skapirah da je dosta voajerisanja, pa je red da se upisem i predstavim. (A i imao sam par pitanja :oda2:)

Petar Gvozdenovic, iz Kosovske Mitrovice. Poceo od hard endura Aprila RX 125, pa onda 2 godine na skuteru Suzuki Burgman 150 i trenutno na teletu R1200 GS LC.

Vozim nekih 10ak godina, GS aktivno od prosle godine. 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: R1200 GS

Bolje nasao. Da bas sektas. Nekako sam se oduvek lozio na BMW. :BMW2: Ali mi bude krivo ponekad sto vazim za takve vozace. 

Prva voznja na vecem motoru je bila na kumovoj Super Teneri 750, relacija KM-BG. Do tada nisam znao za pozdrav rukom.

U pocetku blicao, svirao, podizao ruku i posle cetvrtog, petog skapiram za pozdrav. 

U medjuvremenu sam pozajmljivao par puta Teneru, par puta Transalp. Vozio, ucio se, skupljao novce. 

I dodje do toga da kupim tele. Sednem na motor, krenem na voznju, nece niko da se javi:staa3: (dramatizacija). 

Citajuci forum sam skapirao da ima tih "netrpeljivosti" izmedju sektasa i ostalih, ali nisam znao da je to bas toliko izrazeno. 

U pocetku mi je bas bilo krivo zbog toga, sad sam se malo navikao. Ali se trudim da se javim svima, bez obzira na sektu. :BMW2:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1511 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Pozdrav i dobro nam dosao.

i dalje sam ubedjen da to javljamje nema veze sa vozilom vec sa opremom, kada nosim jaknu svi gs-ovci mi se javljaju cak i kad sam sa skuterom, kad sam u majci bez jakne retko ko se javi, naravno kaciga i rukavice su kod mene obavezne.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 663 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Поздрав и добро дошао:takoje: и да, нема то везе са секташима и ко шта вози, то је до самог човека..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja