Jump to content

Moto Zajednica

ovaj put se dobro zavrsilo...uh

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2046 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Momak uozbilji se malo,pristrasnost,odnosno neobjektivnost je jako losa.Ako tebi motociklista nije kriv,i ako bi ti uradio isto,onda nije dobro.Sutra ces se naci u istom problemu.Bez ljutnje,moramo biti realni.

Nadam se da ce svi ucesnici nesrece da budu dobro.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 15 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

evo , jos da se objasnim...

 

normalan komentar --->

"Zbog ovakvih situacija nikad ne preticem ako postoji skretanje u levo, a da se nisam uverio da me je vozač ispred video. Ovo sa snimka je čista vožnja na sreću, na žalost motociklista je u ovom slučaju nije imao.

 

 

Drvlje i kamenje , lose pretpostavke ---->

Teško da se taj vozač motora može nazvati kolegom...šorc, majca...nekim slučajem je navukao kacigu i pri tome pretiče u naseljanom mestu preko pune linije praktično punim gasom. Imao je sreće da završi u tom jarku...da slavi dan ako je preživeo a tom vozaču automobila ceo život da se izvinjava.

 

nije bitno ciji su komentari , vec sam i zaboravio , ali posle ovakvog jednog komenat , samo se nadodaju osudjivaci i pljuvaci... na trecoj strani - to je to , covek je za smrtnu kaznu , probisvet , ubica , jebem li ga sta sve...

 

dakle , nema zle krvi , ali ono .... kriv je , izlomio se , sjebo motor , najebace ... ali , isao punim gasom ?! zaista ????? da se izvinjava ceo zivot ? pa jbg...

Posto se zdušno trudis da moj komentar već dve stranice izvuces iz konteksta čisto da znaš da stojim iza svog komentara i to je to! Ako ti se “prikenjava” ili slično jbg…istrpi to je tvoj problem, biće bolje kad te prođe. 
 

Ja govorim iz ugla nekog kome svakodnevno stižu polomljeni ljudi koji su imali slične saobracajke kao ovaj na snimku a ima i onih koji su ni krivi ni dužni nastradali. E pa druže moj…nikako u isti kos ne želim da svrstavam te dve grupe ljudi jer to nije u redu! I da….papuče, majca i gaće nisu oprema koja je poželjna na dva točka makar sto se mene tiče, ako ti smatraš da je to ok poštujem ali nema potrebe da te provlacim dve stranice po forumu zbog toga zar ne?

 

Poslednjih 10 godina je postalo nemoguće voziti motor u naseljenom mestu jer je sve više mladih vozača (i motora i automobila) koji nisu edukovani i koji ne haju za bezbednost, a ako se vozi podrazumeva se DEFANZIVNA VOŽNJA koja iziskuje ono o čemu recimo @zika56( i još jedan kolega ne mogu da se setim imena ali pomenuo je lečenje) pise sa druge strane zašto je loše govoriti o potrebi nošenja zaštitne opreme?


Da, većina nas obilazi kolone i pretice vozila i to je činjenica! Sa tim stvarima ide i odgovornost koja se ogleda u ukljucivanju MOZGA za vreme tih manevara a to znaci recimo da u glavi imaš pretpostavku da može nešto da izleti ispred, da prilagodis brzinu pri tim radnjama kako bi mogao sebi prvenstveno da das prostor za eventualno izbegavanje problema i td. Zašto je loše o tome govoriti? 
 

Da se vratim na tog čoveka koji evo ponavljam meni nije kolega…unesrećio je sebe, svoju primarnu i sekundarnu porodicu ako je ima…unesrećio je i tog vozača automobila i porodicu istog. Traume koje će vući su prilične…pogotovo za to dete koje je bilo u kolima. O što fizičkoj što psihičkoj rehabilitaciji da ne govorim…da smo u nekoj uređenijoj državi i te kako bi pričali o ceni lečenja i td. 
 

Realno trauma je svima nama koji smo videli snimak a kamoli njima. A pride nekoliko kolega je ovde ispricalo svoje dozivljene traume koje su slične…evo mogu da ih pitam šta misle o opremi koju su imali prilikom tih nesreća? Da li smatraju da je oprema pomogla ili odmogla?
 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 6 minuta, Bole37 je napisao:

Sta je dilema ovde?

Neodgovorna vožnja i opravdavanje iste vs. skretanje pažnje na neophodnost nošenja adekvatne opreme zarad zvanja “kolege”  :) 

u principu šiljenje u prazno :D 

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

mene samo interesuje kojom si metodom utvrdio da je batica na snimku isao "prakticno PUNIM gasom" ?...

sve ostalo se slazemo

 

PS - ne znam odakle si izvukao da opravdavam takvu voznju ?! naravno da ne , nisam mentol , opremu sam stava da treba da se nosi ... samo sam rekao da sam i cesto u prekrsaju i bez opreme , i ako neko zbog toga nece da me smatra kolegom - cvile mi 00 ...vise me nervira , kao sto rekoh "pumpanje" price

Promenio član Darko Mihajlovic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 25 minuta, Darko Mihajlovic je napisao:

mene samo interesuje kojom si metodom utvrdio da je batica na snimku isao "prakticno PUNIM gasom" ?...

sve ostalo se slazemo

 

PS - ne znam odakle si izvukao da opravdavam takvu voznju ?! naravno da ne , nisam mentol , opremu sam stava da treba da se nosi ... samo sam rekao da sam i cesto u prekrsaju i bez opreme , i ako neko zbog toga nece da me smatra kolegom - cvile mi 00 ...vise me nervira , kao sto rekoh "pumpanje" price

Jesi li video oštećenje automobila? Misliš da je to oštećenje nastalo sa 60kmh? Ja bih rekao da je lik maaalo brze ušao u raskrsnicu jer prednja i zadnja vrata sa ojačanjima teško da mogu u jednom aktu da se iskrive i ulube sa sitnom brzinom.

 

A sto se tiče druge stvari nisam za tebe konkretno rekao da opravdavas već generalno. Dosta je komentara sa opravdavajućim tonom, zaista na tebe nisam konkretno mislio. A pumpanje priče je krenulo od vas nekoliko kojima je zasmetao moj komentar.

Svakako imamo svoja mišljenja ali nikako da se naučimo da se mišljenja poštuju u domenu zdrave komunikacije koja ne mora nizno da bude slagajuća. Možemo i da se ne slažemo a da razgovaramo bez duvanja.
 

Sto se tiče cviljenja tvojih oo ne znam šta da ti kažem osim da je i to ok ako ti to predstavlja neki plezir :D 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Momenat burazere !!

 

IMG20221111111849.jpg

 

IMG20221111120435.jpg

 

IMG20221111120439.jpg[/u

rl]

 

Ostecenje auta , koji sam udario retrovizorom!! Da ponovim, retrovizorom  i to sa mozda 10kmh , max 15 kmh...ovo su mu zatvorena vrata. ..

 

Pretpostavio sam da ce neko da se uhvati za ostecenje auta , ali veruj da to toliko moze da slaze , da ne bi verovao ...

 

Opet , 60kmh - malo brze - i pun gas , ipak se poprilicno razlikuje ...

 

elem , da zavrsimo ovu debatu kao kolege s foruma i s posla , generalno se slazemo , uz malko pisanja uz vetar ;)   aj u zdravlje

 

Promenio član Darko Mihajlovic
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 37 minuta, Darko Mihajlovic je napisao:

Momenat burazere !!

 

IMG20221111111849.jpg

 

IMG20221111120435.jpg

 

IMG20221111120439.jpg[/u

rl]

 

Ostecenje auta , koji sam udario retrovizorom!! Da ponovim, retrovizorom  i to sa mozda 10kmh , max 15 kmh...ovo su mu zatvorena vrata. ..

 

Pretpostavio sam da ce neko da se uhvati za ostecenje auta , ali veruj da to toliko moze da slaze , da ne bi verovao ...

 

Opet , 60kmh - malo brze - i pun gas , ipak se poprilicno razlikuje ...

 

elem , da zavrsimo ovu debatu kao kolege s foruma i s posla , generalno se slazemo , uz malko pisanja uz vetar ;)   aj u zdravlje

 

Hehehh pa sad banalizuješ…ja sam uzeo 60kmh kao reper za neku “normalnu” brzinu u smislu ogranicenja u naselju a ti se hvatas za pun gas ali evo…daj neku procenu brzine gde je ovo na slici. Koja bi to brzina trebalo da bude da se ovo uradi i da vozac preleti koliko metara kroz vazduh? Evo po tvom stručnom mišljenju?

 

Da se ne zbunis ne zapocinjem raspravu…pričamo najnormalnije. 
 

 

241109F8-9CC4-46E3-9ACC-A9C5AFAE61C5.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Secam se svog soka kada sam shvatio koliko daleko je otisao motor pri padu sa 30km/h 

Okmaxi scooter Honda Pantheon ali i ona ima nekih kolograma, ok jeste bila kisa i vlazan asfalt, ali motor je bio podaleko od mene koji sam se isto dobro kotrljao. Imao adekvatne predmete u masinskoj da mogu da pokusam da shvatim momente, ali ono me bas sokiralo.

Bio je negde kacen jako dobar video na temu razlike u 10km/h izmedju 50 i 60. Valjda su britanci ili tako neko radili.

 

Lik sa snimka je isao sve sem polako ili ne daj Boze u ogranicenju, ali ne verujem da je bilo max, sto ga ne opravdava, zajunio da obidje razmaknutu kolonu, vise je vozio pogresnom trakom nego preticao i bilo je sta je bilo.

Apsolutno sumnjam da bilo ko na ovom forumu brani budalu, siguran sam i da svi navijamo da ce ovo da ga pogura da bude manje idiot, neko ume da razmislja, a neko mora na praksu da nauci. Sto neko rece, kako jebeno ne pomisli zasto neko usporava?

Ono oko cega jeste rasprava oko tih neslaganja oko uslova za termin "kolega" (kao da je bitno) i ponajvise oko nekog pravednickog tona prisutnog u napadu na tudju gresku, sad sa kojim ciljem, ne znam. Svi gresimo, i gresicemo i ne pijem pricu o bezgresnima, takvog za 31 god. na asfaltu nisam video, na forumu jesam.

Promenio član Koprian

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3568 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 39 minuta, mick je napisao:

Hehehh pa sad banalizuješ…ja sam uzeo 60kmh kao reper za neku “normalnu” brzinu u smislu ogranicenja u naselju a ti se hvatas za pun gas ali evo…daj neku procenu brzine gde je ovo na slici. Koja bi to brzina trebalo da bude da se ovo uradi i da vozac preleti koliko metara kroz vazduh? Evo po tvom stručnom mišljenju?

 

Da se ne zbunis ne zapocinjem raspravu…pričamo najnormalnije. 
 

 

241109F8-9CC4-46E3-9ACC-A9C5AFAE61C5.jpeg

U ovakvim slučajevima nije poenta u tome kolikom se (apsolutnom) brzinom neko kreće, nego koliko se brže kreće od ostalih učesnika.

Ukoliko se svi uokolo kreću sa 130, a neko nagazi na 140, to (u takvim uslovima) i nije prevelika brzina, ali je svakako prevelika brzina ukoliko se ostali (iz nekog razloga) kreću sa 30-40 a neko "nagazi" na 80-100.

A slično pravilo važi i ukoliko se krećemo bitno manjom brzinom od ostalih učesnika.

Jednostavno, treba pratiti saobraćaj i prilagoditi se.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
pre 39 minuta, mick je napisao:

 Koja bi to brzina trebalo da bude da se ovo uradi i da vozac preleti koliko metara kroz vazduh? Evo po tvom stručnom mišljenju?

 

Da se ne zbunis ne zapocinjem raspravu…pričamo najnormalnije. 
 

daleko da sam strucan da ocenim brzinu na osnovu slike auta... samo znam da bas cesto deluje mnogo zesce nego sto jeste ...

eto , i mene realno zanima koliko ja batica isao , ali veruj mi da je ovaj auto plasticno govance koje se zguzva kao jen dva... 

ne znam , ne mogu bas da ocenim , ali verujem da nije "leteo" ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4840 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Plasticni su mu prednji blatobrani i gepek vrata ali B stub i krov nisu sigurno, sta vise to su najjaci delovi karoserije. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 6 minuta, Darko Mihajlovic je napisao:

daleko da sam strucan da ocenim brzinu na osnovu slike auta... samo znam da bas cesto deluje mnogo zesce nego sto jeste ...

eto , i mene realno zanima koliko ja batica isao , ali veruj mi da je ovaj auto plasticno govance koje se zguzva kao jen dva... 

ne znam , ne mogu bas da ocenim , ali verujem da nije "leteo" ... 

slažem se…zaista je licitacija brzine izlišna. Ali svakako je činjenica da ne možeš nekom prosečnom brzinom saviti srednji stub vozila, oboje vrata komplet i deo krova u isto vreme a da to kroz fiziku ne bude potkrepljeno tipa masa X ubrzanje. 
 

Kako god motorista je dobio životnu lekciju a i vozac automobila kome će verovatno retrovizor i migavac biti sveto pismo ubuduce. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1130 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Kako mi je drago što nisam komentarisao u temi... Takođe mi je jako drago što su svi dobro prošli, što je kolega pušten na kućno lečenje i što nema (fizički) teško povređenih. Trauma je nažalost neizbežan činilac saobraćajnih nezgoda i nesreća...

A iskreno jaaaaako mi ne bi bilo drago da je motociklista sa snimka član foruma i da u nekom trenutku vidi šta su pojedini pisali...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V
On 8/21/2023 at 10:37 AM, ske said:

Pa ne bih bas ovo tako lako nazvao samo greskom u saobracaju. Da je samo malo drugaciji tajming bio, ovaj nas kolega je pored sebe mogao da ubije  i ove u autu. Jel bi tad rekli samo saobracajna greska, teraj dalje? Ovaj je svesno i namerno radio nesto za sta je znao da je zabranjeno i opasno. Nije pogresio, hteo je bas to. 

A ovaj u auto samo eto nije dao migavac. Bezazlena greskica ali je mogla da spreci sve ovo. Ali sta, migavac, ma ko jos to daje.

Saobracaj je zajebana stvar, male "greskice" vode u crnu hroniku

Pre neki dan na magistrali. Ja u kolima, vidim iza dečko na motoru. Ispred mene dva auta. Puna linija. Svi vozimo 20-30, znači vidiš da neko hoće da skrene odnosno nešto uradi. Prvi auto daje levi migavac i drži jedno 5 sekundi. Motociklista kreće da nas pretiče, ja mu sviram da stane. VIDI da je ovaj dao levi migavac, i nastavlja. Čovek skreće, i ovaj na motoru se zasutavlja ispred njega (ispred vozačevih vrata). Srećom što smo svi išli 30, ali da budeš toliki debil da pretičeš kola koja su dala levi migavac za skretanje, ne treba više da sedaš na motor.  Za mene je to osnovno ne poznavanje uslova na putu. Tako da levi migavac kod nekih indijanaca ne znači ništa. 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1720 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 24 minuta, Punktmann je napisao:

Pre neki dan na magistrali. Ja u kolima, vidim iza dečko na motoru. Ispred mene dva auta. Puna linija. Svi vozimo 20-30, znači vidiš da neko hoće da skrene odnosno nešto uradi. Prvi auto daje levi migavac i drži jedno 5 sekundi. Motociklista kreće da nas pretiče, ja mu sviram da stane. VIDI da je ovaj dao levi migavac, i nastavlja. Čovek skreće, i ovaj na motoru se zasutavlja ispred njega (ispred vozačevih vrata). Srećom što smo svi išli 30, ali da budeš toliki debil da pretičeš kola koja su dala levi migavac za skretanje, ne treba više da sedaš na motor.  Za mene je to osnovno ne poznavanje uslova na putu. Tako da levi migavac kod nekih indijanaca ne znači ništa. 

Upravo to su ta "predvidjanja" situacije koja spasavaju glavu. 

Ovaj je vozio brze,preticao 3 auta na mestu gde je veliki objekat-perionica sa leve strane,to se jednostavno ne radi. 

 

Promenio član ivica744
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600
On 8/22/2023 at 4:15 PM, vasa.93 said:

Кхм, прошао си туда пре 15 дана или 15 година?

Васо 93 око моје лепо. .... не сецкај моје постове по свом нахођењу линија је пуна неколико метара на свакој раскрсници па и на овој о којој сам писао правац и лево и десно пар км испрекидана линија где је моториста и отпочео претицање ту радњу започео пре возила које сећући крвину и без да друге упозори и сам се увери да га нико не претиче ил му возило иде из супротног смера. Имам инфо са особама упознатим о случају да ће ово ићи на суду и вештачење .Ал како и раније написах биће да сам био у праву бар 50 % БЕЗ РЕАЛНИХ података сем са накаченог снимка. АЛИ НЕ ВЕРУЈЕМ колико овде има злобних , искомплексираних , тврдоглавих и оних што су попили сву памет овог света. Мора да су у средњем веку били Инквизитори и мучитељи неистомишљеника. Нисам желео више да коментаришем ал сам морао ово да напишем после мојих сазнања с неким ко је баш упућен у ову ситуацију. Ја имам више година возачког искуства него половина коментатора овде што има година живота. СВЕ сами стручњаци који АПСОЛУТНО ПОШТУЈУ ПРОПИСЕ и возе ко на полагању у ауто школи. А има изгледа и свештених лица који моле БОГА за моје здравље и судбину  више од мене самог. Лепо рече његова Светост   блаженопочивши  ПАТРИЈАРХ  ПАВЛЕ биће нам онако какви и ЈЕСМО. На залост колико злурадих и малициозних коментара. ЖАЛОСНО. Желим обоијци актера овог удеса пуно здравља и среће. 

Promenio član ddimic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1720 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

@ddimic,druze,a zar nije bolje-pametnije ukazati na gresku motoriste (pa makar zvucalo i kao "zluradi" komentar) nego ga opravdavati i tako davati potsticaj i drugim neiskusnima da tako voze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1705 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 8 minuta, ddimic je napisao:

Имам инфо са особама упознатим о случају да ће ово ици на суду и вештачење

 

Ko ovde priča o sudu i formalnoj krivici??

Svi (ili barem većina) se slažemo da postoji krivica na obe strane, ali da je motorista taj koji je zdravorazumski kriv. Da li je ovaj u kolima imao uključen migavac ili nije, da li je mogao da vidi motoristu ili nije, da li je uopšte imao retrovizor...sve će to sud rešavati, ali ovo što je uradio motorista je realno van pameti.

 

Je l' treba opet priča o groblju onih što su imali prednost?

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 677 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Pravila nalazu da se kolona automobila ne pretice. Puna linija isto to nalaze. Takodje pravila nalazu da automobil pravovremeno da migavac,da zapocne skretanje kad se uveri da je bezbedno i zapocne isto na za to predvidjenom mestu(tamo gde je isprekidana linija). Svi mi koji to ne postujemo, mozemo doci u istu situaciju, sa manje ili vise srecnim ishodom(pokojnik il pukovnik). Ni jedan ni drugi nisu ispostovali pravila. Jbg. Realnost. Tuzna doduse.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1720 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Migavac je ovde pod znakom pitanja.Kad je sinovac imao cukanje (kao @Alexandra995 ),na snimku na prvi pogled se migavac ne vidi,odnosno nije ukljucen,a kad smo skinuli sa HD i pustili na vecem.monitoru jasno se videlo da je ukljucen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3568 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 50 minuta, ddimic je napisao:

Васо 93 око моје лепо. .... не сецкај моје постове по свом находењу линија је пуна неколико метара на свакој раскрсници па и на овој о којој сам писао правац и лево и десно пар км испрекидана линија где је моториста и отпоцео претицање ту радњу запоцео пре возила које сецуци крвину и без да друге упозори и сам се увери да га нико не птетице ил му возило иде из супротног смера. Имам инфо са особама упознатим о случају да ће ово ици на суду и вештачење .Ал како и раније написах биће да сам био у праву бар 50 % БЕЗ РЕАЛНИХ података сем са накаченог снимка. АЛИ НЕ ВЕРУЈЕМ колико овде има злобних , искомплексираних , тврдоглавих и оних што су попили суи памет овог света. Мора да су у средњем веку били Инквизитори и муцитељи неистомишљеника. Нисам желео више да коментаришем ал сам морао ово да напишем после мојих сазнања с неким ко је бас упуцен у ову ситуацију. Ја имам више година возачког искуства неко половина коментатора овде што има година живота. СВЕ сами струцњаци који АПСОЛУТНО ПОСТУЈУ ПРОПИСЕ и возе ко на полагању у ауто сколи. А има изглефа и шестених лица који моле БОГА замоје здравље и судбину од мене самог. Лепо реч ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ биће нам онако какви и ЈЕСМО. На залост колико злурадих и малициозних коментара. ЗАЛОСНО. Желим обоији актера овог удеса пуно здравља и среће. 

Auuuuuu, koliko nervoze (bez ikakvog razloga).

A inače je sujeta osobina koja ništa dobro ne donosi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1113 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 7 minuta, ivica744 je napisao:

Migavac je ovde pod znakom pitanja.Kad je sinovac imao cukanje (kao @Alexandra995 ),na snimku na prvi pogled se migavac ne vidi,odnosno nije ukljucen,a kad smo skinuli sa HD i pustili na vecem.monitoru jasno se videlo da je ukljucen

Oboje smo bili krivi. On što ne misli, ja što se nisam uverila preko ramena pre skretanja, znajući da su mi krš retrovizori. I sve to se desilo na praznik Sv. Petke. Sreća je što smo svi prošli bez povreda i sa naučenom lekcijom. 

 

Da se podsetimo... Da sam se okrenula preko ramena, 100% bi ga videla i produžila bi pravo.

Nego da batalimo šta bi bilo kad bi bilo... Mogla sam i da budem između haube i drveta.

Ja ću uvek da nosim svoj deo krivice. Nek' smo živi i zdravi. Idemo dalje...

0-02-05-066c7e1879436f3560117e27fd6832891b45d4302a145469c47866f0394352e4_63cd549f076013e1.thumb.jpg.1416d3a288111c37ce1d967814b2de62.jpg

 

0-02-05-36550c607b659318c0afad4070b7d2e0dedf217f172819f49190032e33dae0a7_7334c696c82b9b93.thumb.jpg.1e9f9bcbee919d0ab1704b3d2dde8882.jpg  0-02-05-4d97814eb06e541d4b9c0ef1211b74a584bedb52046302a6fa5df25fde7bd67d_569e02364204c949.thumb.jpg.bba73100d746259ef9be20791eba2c5f.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1720 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 11 minuta, Alexandra995 je napisao:

Oboje smo bili krivi. On što ne misli, ja što se nisam uverila preko ramena pre skretanja, znajući da su mi krš retrovizori. I sve to se desilo na praznik Sv. Petke. Sreća je što smo svi prošli bez povreda i sa naučenom lekcijom. 

 

Da se podsetimo... Da sam se okrenula preko ramena, 100% bi ga videla i produžila bi pravo.

Nego da batalimo šta bi bilo kad bi bilo... Mogla sam i da budem između haube i drveta.

Ja ću uvek da nosim svoj deo krivice. Nek' smo živi i zdravi. Idemo dalje...

0-02-05-066c7e1879436f3560117e27fd6832891b45d4302a145469c47866f0394352e4_63cd549f076013e1.thumb.jpg.1416d3a288111c37ce1d967814b2de62.jpg

 

0-02-05-36550c607b659318c0afad4070b7d2e0dedf217f172819f49190032e33dae0a7_7334c696c82b9b93.thumb.jpg.1e9f9bcbee919d0ab1704b3d2dde8882.jpg  0-02-05-4d97814eb06e541d4b9c0ef1211b74a584bedb52046302a6fa5df25fde7bd67d_569e02364204c949.thumb.jpg.bba73100d746259ef9be20791eba2c5f.jpg

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ymEhQZCbLALQCKniGyH495yFjPGLcpSuYArftY3psKCNNbFqnFxQWmKPUwJz255Kl&id=1147352974&mibextid=Nif5oz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja