Jump to content

Moto Zajednica

Bajati kolačić :D

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20

Ono kada shvatiš da si dosta dugo na forumu, a da se nikad nisi valjano predstavila. Tako da evo i mene zvanično ako se uopšte računa :jee1:

Ime: Milja, lokacija: BG/Vračar [i Čukarica, uglavnom], vožnja motora mi je doslovno bila životni san pa sam se ka tome i ustremila po stare dane. Odradila sve i položila u septembru [kod Jasminka, razume se] i u novembru kupila svoj prvi motor ikada [doslovno ikada, pre časova nikad sela ni na jedan drugi] - Ninjicu 400, 2020. godište.

Tog istog novembra pri prvoj vožnji na svom tek kupljenom prvom motoru od prodavca do mene sam se prosula na mokrim tramvajskim šinama kaooo klikeri, tako da sam i sa tim odmah završila da ne brinem kasnije :lol2: Drugim rečima i sticajem okolnosti Nindžulino i ja zvanično jezdimo zajedno sada od aprila.

Osim toga grafički dizajner, totalna crna ovca u svom okruženju što se tiče motorašenja i ogromna zaljubljenica u MotoGP koji pratim više od pola života #porodičnadeformacija tako da ako me pitate da li GP volim zbog motora ili motore zbog GPa, n'umem da vam kažem :D

Promenio član zarumi
  • Sviđa mi se 41
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Ono kada shvatiš da si dosta dugo na forumu, a da se nikad nisi valjano predstavila, pa zato evo i mene zvanično ako se uopšte računa :jee1:

Ime: Milja, lokacija: BG/Vračar [i Čukarica, uglavnom], vožnja motora mi je doslovno bila životni san pa sam se ka tome i ustremila po stare dane. Odradila sve i položila u septembru [kod Jasminka, razume se] i u novembru kupila svoj prvi motor ikada [doslovno ikada, pre časova nikad sela ni na jedan drugi] - Ninjicu 400, 2020. godište.

Tog istog novembra pri prvoj vožnji na svom tek kupljenom prvom motoru od prodavca do mene sam se prosula kaooo klikeri na mokrim tramvajskim šinama, tako da sam i sa tim odmah završila da ne brinem kasnije 2: Drugim rečima i sticajem okolnosti Nindžulino i ja zvanično jezdimo zajedno sada od aprila.

Osim toga grafički dizajner, totalna crna ovca u svom okruženju što se tiče motorašenja i ogromna zaljubljenica u MotoGP koji pratim više od pola života #porodičnadeformacija tako da me nemojte pitati da li GP volim zbog motora ili motore zbog GPa, bukv ne bih znala da vam kažem 
Веома ЛАЈК

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

A jel sad ide ono "pozdrav i dobrodošla"?
Posle onog lajka na komentar mi je već bilo jasno "koliko je sati", samo sam čekao predstavljanje.
A koji su to stari dani?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

@zarumi Dobrodošla, pošto je red da se ispoštuju formalnosti;) Nego u čemu fora sa kolačima i kolačićima prilikom predstavljanja? :/

Promenio član Lone rider
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20
pre 12 minuta, Mr.Piplfoks je napisao:

A jel sad ide ono "pozdrav i dobrodošla"? emoji848.pngemoji38.png
Posle onog lajka na komentar mi je već bilo jasno "koliko je sati", samo sam čekao predstavljanje. emoji1787.png
A koji su to stari dani? emoji848.pngemoji854.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

e ne znam, i ja sam zbunjena da li da mi zelite dobroslicu tako da prepustam vama da me iznenadite :D haha cek cek posle lajka na koji komentar? A stari dani = 34 okreta oko sunca :jee:

Takodje zasto tebe forum voli vise nego mene i dozvoljava ti da ostavljas normalne emotikone, forumski me deprimiraju haha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20
pre 11 minuta, Lone rider je napisao:

@zarumi Dobrodošla, pošto je red da se ispoštuju formalnosti;) Nego u čemu fora sa kolačima i kolačićima prilikom predstavljanja? :/

aaako ako, volim ja formalnosti u razumnoj meri - hvala :)

a sto @ser rece, nov kolac/kolacic je univerzalni izraz za novajlije pa sam ga ja modifikovala prema mojim okolnostima haha

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Prvo dobrodošla,a drugo,zavisi koji kolačići?Ima kolačića koji duže stoje su kvalitetniji.(da ne upotrebljavam druge termine za kolače,biću pogrešno shvaćen):takoje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20
pre 3 minuta, gebee&co je napisao:

Prvo dobrodošla,a drugo,zavisi koji kolačići?Ima kolačića koji duže stoje su kvalitetniji.(da ne upotrebljavam druge termine za kolače,biću pogrešno shvaćen):takoje:

Lebkuchen kolacici! [nemam pojma, guglala sam da vidim koji su [naj]kvalitetniji kad odstoje] :lol2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
pre 3 minuta, zarumi je napisao:

Lebkuchen kolacici! [nemam pojma, guglala sam da vidim koji su [naj]kvalitetniji kad odstoje] :lol2:

Ma kakvi Gugl,ima naših kolača samo tako,vanilice,grancle,salčići.....puslice...ponelo me.Biću pogrešno shvaćen.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20
pre 3 minuta, gebee&co je napisao:

Ma kakvi Gugl,ima naših kolača samo tako,vanilice,grancle,salčići.....puslice...ponelo me.Biću pogrešno shvaćen.

Eeee pa ja trazila najbolje, ali ako hoces domace onda sta god preferiras :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
e ne znam, i ja sam zbunjena da li da mi zelite dobroslicu tako da prepustam vama da me iznenadite  haha cek cek posle lajka na koji komentar? A stari dani = 34 okreta oko sunca default_1jee1.gif

Takodje zasto tebe forum voli vise nego mene i dozvoljava ti da ostavljas normalne emotikone, forumski me deprimiraju haha
Hahaha pa posle lajka na komentar onoj drugoj devojci tu u predstavljanjima.
34 nije ni blizu onoga što mi je bilo na pameti. A i to na pameti - ne bi bilo uslov za vožnju, samo malo teži životni period uopšteno.
Koliko me forum voli, ili ne... Ne bih znao. Zadovoljan bih bio ako me bar jedna pripadnica foruma voli istinski. Muškom delu populacije ću da progledam kroz vizir.
Šalu na stranu - nije do foruma. Koristim na telefonu Tapatalk, koji me baš nije voleo 2 godine uz sve pokušaje i intervencije (toliko dugo se nisam javljao). Oživeo je pre možda 2 meseca. I dalje se ne javljam skoro nigde - nemam vremena, pomalo ni volje (ali zbog života, nema veze sa forumom).

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20
pre 19 minuta, Slammer je napisao:

Vanilice Kalamiti Džejn :Bandolera:

razmislicu o ovome kao opciji za umetnicko ime hahaha

ili o pokretanju brenda vanilica :stabre::happy:

Promenio član zarumi
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20
pre 11 minuta, Mr.Piplfoks je napisao:

Hahaha pa posle lajka na komentar onoj drugoj devojci tu predstavljanjima. emoji38.png
34 nije ni blizu onoga što mi je bilo na pameti. A i to na pameti - ne bi bilo uslov za vožnju, samo malo teži životni period uopšteno. emoji854.png
Koliko me forum voli, ili ne... Ne bih znao. Zadovoljan bih bio ako me bar jedna pripadnica foruma voli istinski. Muškom delu populacije ću da progledam kroz vizir. emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png
Šalu na stranu - nije do foruma. Koristim na telefonu Tapatalk, koji me baš nije voleo 2 godine uz sve pokušaje i intervencije (toliko dugo se nisam javljao). Oživeo je pre možda 2 meseca. I dalje se ne javljam skoro nigde - nemam vremena, pomalo ni volje (ali zbog života, nema veze sa forumom). emoji6.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

aaaaaa ok ok dobar si detektiv! banula da vidim sta ima i kao - eeeeee kak'a si ljankase :D
hahaha pa nikad ne znas, mozda da se razmotri neki BJB Valentine's

Nista, probacu preko telefona, preko kompa mi definitivno ne da, probala sam sve :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x
pre 32 minuta, ПИпезос je napisao:

Добро нам дошла на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Sad si pogodio, zensko je :lol2:

  • Haha 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
4 hours ago, zarumi said:

 totalna crna ovca u svom okruženju što se tiče motorašenja 

Prvo ce ti biti lepo da podelis utiske sa onima koji ne voze motor jer su ti bliski. Posle ce ti vremenom postati pomalo i  dosadni. 

 

Svoju srecu pronaci ces medju slicnima. 

 

Dobrodosla. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
pre 19 minuta, RankoBg87 je napisao:

Sad si pogodio, zensko je :lol2:

само сам стрпљиво чекао кад ће неко то да спомене :lol2:

  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1511 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT
pre 16 minuta, Pingvin37 je napisao:

Prvo ce ti biti lepo da podelis utiske sa onima koji ne voze motor jer su ti bliski. Posle ce ti vremenom postati pomalo i  dosadni.. 

A ti ces njima biti dosadna sa motorima od samog starta :moto2:

Pozdrav i dobro nam dosla

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja