Jump to content

Moto Zajednica

Moto Fest Banja Luka 2023

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki V strom 650 XT

Mala retrospektiva Moto Festa-Skupa u B.L

Zbog obaveza odložili polazak za subotu, vremenska prognoza se menjala iz sata u sat..Subota 05:00 krećemo iz Rume ..vreme mestimično, delimično, uglavnom Oblačno :) Pravac;  Rača  - Bjeljina - ...Put pred nama mokar ali kiše nema, vidimo jako puno motora koji idu iz B.L.... Stižemo u B.L oko 09:30 bez da nas je zakačila i kap kiše. Kad tamo, razočaranje...veoma malo motora, usudio bih se da kažem, ni trećina u odnosu na prošlu godinu. Šatora isto tako, u kampu samo dva užasna toaleta. Čekiramo se u hotelu pa nazad na Kastel, dolazimo na parking, tamo nikoga iz organizacije, vreme i dalje bez promene. Krenemo do grada kad ono glavna ulica zatvorena za saobraćaj, bilo je dosta motora po gradu ali ni iz daleka  kao prošle godine. Posle nekog vremena kreće defile...defile hvata kiša, pola ljudi nastavilo da se kreće a ostali pod drveće i terase...Uveče potop, svi pod šator kao na svadbi, sačekali da se kiša umiri pa polako u smeštaj...Odlazak u nedelju oko 09:30 ...i opet bez kapi kiše do Rume..

Sama ideja Skupa-Moto Festa je odlična ali sam stekao utisak da su se domaćini demoralisali zbog vremena a gosti demotivisali...tj, mnogi su i odustali od dolaska zbog prognoze....Mislim da je šteta da se ovakav događaj organizuje u Maju a ne u Julu-Avgustu kada je izvesnije da će i vreme biti bolje...Ostaje da se vidi kako će nas vreme poslužiti za nedelju-dve kada krenemo put Trebinja.   

Promenio član easy and slow
  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 424 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
pre 52 minuta, easy and slow je napisao:

u kampu samo dva užasna toaleta. 

и мене изнервира када делим тоалет    

Него,  сув стигао у петак ,  киша ме омашила и  у повратку.    На Фесту  : чизме , јакна , кабаница ....  :jee1:

kupatilo.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

U principu se slažem sa kolegom @easy and slow, vreme pokvarilo skup i utisak. Pre dve godine skup bio u avgustu, bilo je odlično. I meni se čini da je organizacija malo popustila ove godine. Čovek iz MK Stršljenanam je rekao da nisu dobili nikakvu podršku od strane grada, a ni Banjalučko pivo nije podržalo sa sponzorstvom, već Tuborbrg. Sve u svemu nama bilo lepo, provozali se po Manjači i okolini, gastronomija na nivou, a upoznasmo i neke divne ljude sa foruma. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
10 hours ago, easy and slow said:

Mala retrospektiva Moto Festa-Skupa u B.L

Zbog obaveza odložili polazak za subotu, vremenska prognoza se menjala iz sata u sat..Subota 05:00 krećemo iz Rume ..vreme mestimično, delimično, uglavnom Oblačno :) Pravac;  Rača  - Bjeljina - ...Put pred nama mokar ali kiše nema, vidimo jako puno motora koji idu iz B.L.... Stižemo u B.L oko 09:30 bez da nas je zakačila i kap kiše. Kad tamo, razočaranje...veoma malo motora, usudio bih se da kažem, ni trećina u odnosu na prošlu godinu. Šatora isto tako, u kampu samo dva užasna toaleta. Čekiramo se u hotelu pa nazad na Kastel, dolazimo na parking, tamo nikoga iz organizacije, vreme i dalje bez promene. Krenemo do grada kad ono glavna ulica zatvorena za saobraćaj, bilo je dosta motora po gradu ali ni iz daleka  kao prošle godine. Posle nekog vremena kreće defile...defile hvata kiša, pola ljudi nastavilo da se kreće a ostali pod drveće i terase...Uveče potop, svi pod šator kao na svadbi, sačekali da se kiša umiri pa polako u smeštaj...Odlazak u nedelju oko 09:30 ...i opet bez kapi kiše do Rume..

Sama ideja Skupa-Moto Festa je odlična ali sam stekao utisak da su se domaćini demoralisali zbog vremena a gosti demnotivisali...tj, mnogi su i odustali od dolaska zbog prognoze....Mislim da je šteta da se ovakav događaj organizuje u Maju a ne u Julu-Avgustu kada je izvesnije da će i vreme biti bolje...Ostaje da se vidi kako će nas vreme poslužiti za nedelju-dve kada krenemo put Trebinja.   

Drugari otisli u petak pokisli su momački  i tukao ih je grad u dva navrata, da su popadali kad su stigli u smestaj u Banja Luku. 

Ja morao na sahranu u subotu i plan je bio da direktno krenem za Banja Luku ali krenula je apokalipsa sa vremenom i drustvom mi javlja da je potop u Banja Luci...

Reko nista ostajem kuci odmaram, cuvam se za Trebinje.

I po meni definitivno treba da razmisljaju da pomere skup Jun-jul...  po meni najveci skup u regionu i stvarno vredi otici...

Ostaje da vidimo kako cemo proci za Trebinje... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Šteta,šteta...organizatorima svaka čast,al nemože protiv vremena.Al zato žurka pod šatorom prava.Banjalučanima sve čestitke biće bolje iduće godine."Đe ove godne tu i dogodne"..veliki pozdrav za sve.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Drina...
  • Motocikl: uskoro
WWW.GLASSRPSKE.COM

Седми по реду Мото Фест, Бањалука 2024, под слоганом „Live, Ride & Respect!“ биће одржан од 30. маја до 1. јуна на бањалучкој тврђави Кастел.

 

 

 

sledeći je malo pomeren, taman da ga promaši kiša :)

Promenio član Nemkke
  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
pre 37 minuta, lencuga je napisao:

Smestaj obezbedjen :).

I motor !  :moto3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Jbg ja odo :jee3:u Prijedor,tamo mi je majka,rekla je da mogu doći spavati 

Odatle ima oko 59 km do Bandža Luke

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Upravo rezervisao smeštaj, bogami i hoteli kad se pogledaju na bookingu nije puno preostalo soba.

Nadam se da će vreme poslužiti ove godine...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja