Jump to content

Moto Zajednica

Zimovanje u Sahari

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Momci svaka čast i strašan ste tandem. Ovakva putovanja su jako lepa, ali negde i teška, naročito u ovom terminu, ali vi ste stanjem svog duha lagano to pregazili. Teško se rečima prenose neke stvari, ali ovde sam osetio ne samo putovanje, već i neku pozitivnu energiju koju posedujete i koju ste preneli na nas.

 

Stvarno ste ovo profesorski odvezli i opisali i želim vam da tako nastavite. Puno lepota predela, vedrine, zajebancije, smeha...Za mene sigurno u par najlepših putopisa. Za kraj ono što je vaš posao sada je moja obaveza. Odlični 5 :care:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Potrosio lajkove na 4.strani pa aj da se i ja zahvalim na lepo napisanom štivu, maaada. Ee sad ce Macko, evo ga naso je manu ha ha ha. Sve ove priče sam odslušao uživo dan po povratku sa "izleta" dok su emocije bile jos na vrhuncu i stvorio sam sliku svih tih avantura tada, tog trenutka, tako da mi putopis dodje otprilike kao kad pogledam film posle pročitane knjige. Șalom se momci, odlični ste pisci a posto sam imao priliku da provedem par dana i na putu sa vama, znam tačno sve kako, kad, skim, sčim, gde, koga i šta.:moto2:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Hvala sto ste podelili ovo lepo putovanje sa nama i pruzili mogucnost da uzivamo u slikama i prici.Putopis jedan od boljih u poslednje vreme pun pozitivne energije .

Pozdrav za  ekipu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV

Svaka čast za putovanje i za način na koji ste to preneli nama.  Možda nisam dobro ispratio, ali nigde nisam pročitao što ste se vratili kombijem? Zbog snegova koji su bili ili je postojao neki problem? 

Macko video sam te u Železničkoj pre dva vikenda, motorom si bio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS
2 hours ago, Baniša said:

Svaka čast za putovanje i za način na koji ste to preneli nama.  Možda nisam dobro ispratio, ali nigde nisam pročitao što ste se vratili kombijem? Zbog snegova koji su bili ili je postojao neki problem? 

Macko video sam te u Železničkoj pre dva vikenda, motorom si bio :)

Meda je bio u ozbiljnom kašnjenju na posao. Vremenski uslovi su bili takvi da bi minimum imali još jedan dodatni dan vožnje do kuće uz rizik da budemo zavejani pa da se otegne i na dva tri dana. Pratili smo prognozu i bili u kontaktu sa Medinim burazerom Ognjenom, nadali smo se da bi možda mogli da se provučemo. Taj dan kada smo iz Drača krenuli ka Podgorici, Ognjen je javio da na Milošu velikom sva vozila idu levom trakom zbog snega koji veje. tu je definitivno bilo jasno da Meda na točkovima ne stiže na posao. Na sreću nije bilo drugih problema i razloga za kombi. U startu nešto i nisam bio za opciju povratka kombijem ali kad smo malo ušli u planine gde je temperatura pala na minus tri, put poledio, vetar krenuo da ljulja kombi tu sam baš bio zahvalan na Medinom ozbiljnom shvatanju radnih obaveza. Da sam se ja pitao mi bi u tom momentu bili negde na Siciliji. 

Stanujem u Vase Stjića, Željeznička mi je izlazna ulica. Sledeći put viči pa da popijemo kafu u Makijato kući. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: N46 06.030 E19 45.398
  • Motocikl: Sveta Krava

@GastroBiker vidim da si koristio Bmw Enduroguard odelo na ovome putovanju,da li bi možda napisao neku malu recenziju odela jer mi je u planu da ga kupim za sledeće odelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS
11 hours ago, Luckygsxr said:

@GastroBiker vidim da si koristio Bmw Enduroguard odelo na ovome putovanju,da li bi možda napisao neku malu recenziju odela jer mi je u planu da ga kupim za sledeće odelo.

Protektori top, Trostruka laminirana membrana radi posao tako da ti ne treba kišno odelo ni po najjačoj kiši. Malo je grublje, lako se navikneš. Kada je temperatura iznad nekih 25-27 stepeni, bude vruće. Dok voziš nije strašno ima stvarno velike luftere ali kad staneš na kratko kreće kuvanje. Koristim ga za hladnije i kišno vreme mada sam prošle godine sa njim išao na Nordkapp u periodu jun jul, odradilo je posao ali ipak nije letnje odelo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Tako je slatko napisano da bi se lako prevario i otisao u Tunis ali procitao sam i Sasine utiske.

Jos da vam je bilo tako dobro kao nama sto smo citali, ihiii

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1094 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Znaš onu staru grunfovsku, bolje je biti bogat nego ne biti.

 

Tako je i ovo, bolje je otići u Tunis nego ne otići (nigde).

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja