Jump to content

Moto Zajednica

Slatke muke

Slatke muke  

68 članova je glasalo

  1. 1. Šta uzeti?

    • Honda NC750X
      7
    • Honda CB500X
      13
    • Yamaha Tracer 700
      13
    • BMW F700/800GS
      5
    • Suzuki V-Strom 650
      27
    • Benelli TRK702X
      3
    • Voge 300DS
      4
    • BMW G310GS
      2
    • CF Moto 650MT
      2
    • Kawasaki Versys 650
      9
    • Kawasaki Versys 300
      2


Recommended Posts

  • Nemanja Stojanović, 1215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

Bio sam juče opet do ATV&Nautica (oni prodaju Voge) i kaže mi sa vrata lik "sad me zvao neko i spomenuli te, lik koji je prodao Benellija i oće Voge" reko taj sam :) ne bi me čudilo da imaju memorisan moj broj.

 

Vozio sam i 300 i 500, i nisam primetio da je 500 nešto mnogo jači.

300 mi je bio nekako zabavniji, agilniji, lepši i bolje se čuje. Verujem da ima razlike na preko 100kmh, ali dotle sam ih samo terao.

 

 

Nego da se vratim na temu - listam mobile.de i naletim na šta?

 

Strom, 2019. prvi vlasnik, 6000km, lep, žut - za 3940€

 

U čemu je fora? 250cc. Ali ako već niste zaključili do sada, i mali motor mi je opcija :) možda čak i draža.

 

Šta kaže veće mudraca zvano BJB?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA
Pre sat vremena, Skittles je napisao:

 i mali motor mi je opcija :) možda čak i draža.

Ako je već tako, definitivno moj glas ide za cb500 x. Da ne bude da sam pristrasan jer ga posedujem, ali evo godinu dana koliko ga imam i pređenih skoro 40k km, mogu da ga preporučim. Vozio sam ga svim tipovima puteva, osim nekog teškog off-a, naravno nigde nije najbolji, ali svuda može. Prosečna potrošnja 3l, ako ga baš ganjaš 3.5. Veoma lak za vožnju, bukvalno se vozi kao bicikl, može da bude i zabavan ako se potera iznad 6k obrtaja, naravno za nas početnike. Udoban je i za duže ture, prelazio sam sa njim i po 500km u danu, nisam osećao neki poseban umor ili bol (ovo uzmi sa rezervom jer ja baš i nisam merodavan za to, s obzirom i da sam sa đilerom od 50cc prelazio po 400, 500km u danu, što bi rekli nisam baš u vinklu :D). U svakom slučaju, sa srećom za šta god da se odlučiš.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 394 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
Pre 6 sati, Skittles je napisao:

Bio sam juče opet do ATV&Nautica (oni prodaju Voge) i kaže mi sa vrata lik "sad me zvao neko i spomenuli te, lik koji je prodao Benellija i oće Voge" reko taj sam :) ne bi me čudilo da imaju memorisan moj broj.

 

Vozio sam i 300 i 500, i nisam primetio da je 500 nešto mnogo jači.

300 mi je bio nekako zabavniji, agilniji, lepši i bolje se čuje. Verujem da ima razlike na preko 100kmh, ali dotle sam ih samo terao.

 

 

Nego da se vratim na temu - listam mobile.de i naletim na šta?

 

Strom, 2019. prvi vlasnik, 6000km, lep, žut - za 3940€

 

U čemu je fora? 250cc. Ali ako već niste zaključili do sada, i mali motor mi je opcija :) možda čak i draža.

 

Šta kaže veće mudraca zvano BJB?

Znači da imaju test vozilo 300DS?

 

 

Što se tiče stroma, govorili su da je taj agregat ubedljivo najgori u klasi  :D

 

Pogledaj Versys-X, ima jedan za 4900 na PA, mnogo zanimljivija masina

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Brescia,Italy
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Jučer sam imao priliku da probam Valico 500 DSX , nekih 15 minuta na njemu što je definitivno malo vremena ,  ali ,,, 

Lakši od Trk-a ( 198 kg ) , nije težak u manevriranju pri malim brzinama ,  prednja kočnica ok dok zadnja vrata malo slabije , menjač i kvačilo su mi extra - više od očekivanog , 

Loše je : kratke brzine , jake vibracije na određenim obrtajima , malo iritira onaj displej koji ima dosta informacija na njemu ali sve je to malo teže za popratiti dok voziš ... 

 

Da imam para kupio bi ja to , za 6000 ključ u ruke + 3 putna kofera ...

DSC6143-1024x683.jpg

IMG_20230304_153021_262.jpg

  • Hvala 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
On 3/2/2023 at 2:51 PM, Pingvin37 said:

Onda je tesko reci koji motor da uzme neko ko zeli pocetnicke motore (vrv zbog mladog godista i potrosnje) a sustinski nije pocetnik. 

Što misliš da su ovo jedini razlozi što bi neko želeo početnički motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1357 postova
  • Lokacija: BGD
3 minutes ago, vasa.93 said:

Što misliš da su ovo jedini razlozi što bi neko želeo početnički motor?

Pa nemam pojma, gledam to po sebi. Zasto bih ja ponovo uzeo recimo "pocetnicki" motor ili kako sam naveo motor koji je ujedno pogodan i za pocetnike. 

 

Upravo zbog tih razloga. Sta mislis da jos pruza? 

 

P.S. za grad bih uvek uzeo skuter to sam i napomenuo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Pa što gledaš po sebi, valjda treba da probaš da sagledaš situaciju iz ugla kolege koji je pokrenuo temu? :)

 

Mislim, i to je u redu.

 

A na pitanje šta pruža mogu da odgovorim kontra pitanjem - da li koristiš sve mogućnosti koje ti pruža tvoj motor baš svaki put? 1250 kubika? Koje on to veće mogućnosti pruža nego početnički V Strom?

 

Šta hoću da kažem? Vlada taj neki stav da je svaki motor ispod litre početnički motor, koji eto po tvom mišljenju ne pruža nešto mnogo. Postali smo klasično potrošačko društvo, svi bi više i jače, a realno retko ko ima mogućnosti da to ustvari i iskoristi na pravi način.
 

Ako je kolega već napisao o čemu razmišlja, mislim da nije mnogo korisno upasti sa čuđenjem što neko želi početnički motor. Nismo svi isti, neko je skromniji od drugih, realniji, iskreniji prema sebi, i tako dalje. Pa ako misli da mu je početnički motor dovoljan, to onda treba i poštovati.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1585 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT, Yamaha XT660Z Tenere

@Pingvin37 @vasa.93 Radi boljeg razumevanja diskusije - šta tačno definiše početnički motor ? Zapremina, težina ili možda snaga ?

Promenio član antir3ality

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1357 postova
  • Lokacija: BGD
31 minutes ago, vasa.93 said:

Pa što gledaš po sebi, valjda treba da probaš da sagledaš situaciju iz ugla kolege koji je pokrenuo temu? :)

 

Mislim, i to je u redu.

 

A na pitanje šta pruža mogu da odgovorim kontra pitanjem - da li koristiš sve mogućnosti koje ti pruža tvoj motor baš svaki put? 1250 kubika? Koje on to veće mogućnosti pruža nego početnički V Strom?

 

Šta hoću da kažem? Vlada taj neki stav da je svaki motor ispod litre početnički motor, koji eto po tvom mišljenju ne pruža nešto mnogo. Postali smo klasično potrošačko društvo, svi bi više i jače, a realno retko ko ima mogućnosti da to ustvari i iskoristi na pravi način.
 

Ako je kolega već napisao o čemu razmišlja, mislim da nije mnogo korisno upasti sa čuđenjem što neko želi početnički motor. Nismo svi isti, neko je skromniji od drugih, realniji, iskreniji prema sebi, i tako dalje. Pa ako misli da mu je početnički motor dovoljan, to onda treba i poštovati.

 

Ja i pokusavam da sagledam iz njegovog ugla. Covek kaze da je vozio jake velike motore, sve i svasta. Da vozi od 9 godine zivota. Dakle mozes realno da mu ponudis sta hoces. Usput zeli nasa misljenja i smernice. Sam je rekao. 

 

Pa pruza mi obrtni moment za preticanje koji nisam imao ni na motoru od 900 ccm a samim tim i sigurnost u tom segmentu. Sa suvozacicom tri kofera i tank torbom. Ne treba da pruza nista vise, sto se mene tice. 

 

Kad kazem pocetnicki - mislim na motore koji su pogodni i za pocetnika. To sam i pominjao par puta, obratiti paznju.

 

Potrosacko drustvo ne razlikuje samo 300 i 1250 ccm, nego cenu i brend. Upravo ovo sto trazi pokretac teme - novije motore, i skuplje, a moze da se navoza za mnogo manje para i da bira i snagu i kubikazu, kad smo vec i kod toga...Dobro si me podsetio :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Pa vidiš, tu si se sam malo zapleo. Eno čovek gore reče da je prešao 40 hiljada za godinu dana na motoru od 500 kubika. Kad si ti poslednji put prešao toliko sa 1250 kubika? :)

 

A noviji motor nije da bi se trošilo, nego baš suprotno - da bi se vozilo bezbrižnije i trošilo manje ili da se uopšte ne bi trošilo na popravke. :)

 

E sad ovo gde mu nudiš šta hoćeš - možeš, to i radiš. Ali to radiš tako kao da čovek traži kruške, a ti mu kažeš “ej brale, kruške su decu, tebi trebaju jabuke”. Ako je to sagledavanje iz ugla kolege, onda jebem li ga. :) Plus što je čovek probao i jabuke i kruške, i valjda on vrlo dobro zna šta mu treba.

 

Što se ubrzanja i preticanja tiče - to je dakle jedini razlog? I koliko često imaš potrebu za tim? Koliko često putuješ tako natovaren, koliko često pretičeš? Retko, jel? Ali je dobro imati rezervu kad zatreba?

 

Pošteno, nemam ja ništa protiv toga, nemoj da me shvatiš pogrešno. Nemam ništa protiv velikih motora, naprotiv. I sam planiram da uzmem nešto veće, ali tek onda kada/ako zaista imam potrebu za tim. Kolega ovde nema takve potrebe…

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Druže, nemoj da se ljutiš i ako smem da se umešam i ja za trenutak, ali kada budeš probao to veće, razumećeš ovu priču o početnim motorima i onda onim koji su sledeći korak. Kapiram tvoj rezon i to je ok, ali videćeš da će taj rezon da se promeni vremenom. djon kojim si uklizao je malo deplasiran.

 

Nemanja trenutno luta u svojim željama, a dok ne fokusira želje, vrteće se u krug. Na kraju će naravno kupiti prvo što naleti na oglasima, a da je pristojno i da mu se sviđa... i to je ok i normalno. Razvojni put Bore Šnajdera :) .

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
53 minutes ago, antir3ality said:

@Pingvin37 @vasa.93 Radi boljeg razumevanja diskusije - šta tačno definiše početnički motor ? Zapremina, težina ili možda snaga ?

Ne znam, i ja bih voleo da znam ako postoji ikakva kvantitativna mera. :)

 

Ali mislim da bismo se svi lako složili da je nema, već da je sve to ipak subjektivno.

 

Ja to gledam prosto - početnički motor je onaj kojim je neko ušao u moto svet. :D Za nekoga je to 50 kubika, za nekoga 1000. Ja počeo sa 650 kubika i 50ks, a sada vozim 700 kubika i 75ks. Možda je to po nečijim kriterijumima početnički motor, ali meni je sasvim dovoljan i zadovoljava uglavnom sve moje potrebe.

 

Mogao bih da uzmem i neki sa više snage i veće kubikaže (stariji ili noviji, skuplji ili jeftiniji - svejedno je), ali nešto sumnjam da bi ta predimenzionisanost imala bilo kakvu prednost trenutno, imajući u vidu moje potrebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
1 minute ago, severian said:

Druže, nemoj da se ljutiš i ako smem da se umešam i ja za trenutak, ali kada budeš probao to veće, razumećeš ovu priču o početnim motorima i onda onim koji su sledeći korak. Kapiram tvoj rezon i to je ok, ali videćeš da će taj rezon da se promeni vremenom. djon kojim si uklizao je malo deplasiran.

Naravno da smeš da se umešaš, ali ako moraš baš đonom (što ti pripisa meni, mada što nikako nije moj manir, al’ Ajde…)… Odakle ti znaš da li sam i šta sam ja probao? :) Nego eto paušalno da lupiš nešto, jer “što da ne”? :)

 

Ako te baš interesuje, jesam probao veće, jesam imao želju da posedujem. Imam je i dalje povremeno, imam i mogućnost da priuštim to sebi, ali nemam potrebu. E sad ako ti bolje znaš od mene šta sam ja probao i to, onda ok.

 

A to da će da se vremenom stvari da se menjaju, to je valjda prirodno i normalno.

 

Vidiš, mogao sam da se kladim da bi ti prvi bio zagovornik toga da nemaju svi iste stavove, želje, viđenja, shvatanja. A opet…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2086 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Uhhh ode tema... :D 

 

Dakle @Pingvin37 pazi tvoje razmišljanje je potpuno na mestu kako reče kolega iz tvog ugla kao što je svakoga od nas. @Skittles je prilično srdačan čovek koliko sam mogao da zaključim pa možda iz toga nije baš najsrećnije pojasnio potrebu.

Ja sam razumeo da kolega želi nešto što će mu dati malo više snage na putu a pri tome želi i neki off da opiči kad mu se ćefne. E sad to se nikad neće moći pomiriti u jednom motoru kao što svi znamo...tu se onda ide na neki fini putni motor što je po tvom izboru neka litra ili starija varijanta motora plus ide se na neku manju kubikažu 250/300cc tipa CRF ili slično za ludovanje. Prosto sa velikim i teškim motorom nema ozbiljnog off road-a kod nas. 

Mislim da je tu problem...

 

Sledeće... @vasa.93 i ti si u pravu ali realno svako od nas vozi kako želi. Recimo @Pingvin37 voli da stisne gas kad je put siguran i kad nema rizika, vozili smo zajedno u većim i manjim grupama prosto čovek uživa u tome. Sa druge strane ja recimo nemem neku konstantnu potrebu za većim kubikažama a na dva točka sam evo 15 godina...sve sam vozio od 200cc do 1000cc i veće i manje i skutere i td. probao, posedovao, navozao se i sad mi je sasvim dovoljno ovo što imam trenutno. Ne kažem da ne bih voleo jedan vikend motor u garaži od 1000cc i dva cilindra :) ali to je već druga tema. Procenio sam šta mi je potrebno i to guram...većina nas je znatiželjna pa otuda i često menjanje motora. Tu je problem sa kolegom @Skittles :) vole da švrlja :D 

 

Svakako šta god da @Skittlesuzme realno će promeniti u par sezona :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT
On 3/4/2023 at 10:23 AM, Scholesy198 said:

Ako je već tako, definitivno moj glas ide za cb500 x.

Hvala, njega sam najviše i gledao kad sam počeo da razmišljam da se vratim na motore pre 4 godine. :) 

Tada su koštali manje nego sada (to isto godište).

 

On 3/4/2023 at 3:10 PM, JunioR. said:

Znači da imaju test vozilo 300DS?

Imali su, prodato. Sada imaju samo 500. Vozio sam ga tamo negde u novembru recimo.

 

On 3/4/2023 at 3:25 PM, Nimmin said:

KTM 390 Adventure.:takoje:

Javi se, dođi, vidi, probaj.

Hvala na ponudi, KTM mi se ne sviđa vizuelno šta da radim :lol3:, više ljudi mi je preporučilo taj motor.

 

6 hours ago, Jim Goose said:

Jučer sam imao priliku da probam Valico 500 DSX

Ta 500ka mi je ni tu ni tamo nekako, mislim da je bolji izbor Honda CB500X nego Voge, mala je razlika u ceni.

 

2 hours ago, Džim Džarmuš said:

Da vizualizujemo malo već navedeno:

Kada bih išao na ovu klasu, ne bih ništa tu razmišljao - Afrika.

I dalje mi je omiljeni motor koji sam i imao i vozio.

 

8 minutes ago, severian said:

Nemanja trenutno luta u svojim željama, a dok ne fokusira želje, vrteće se u krug.

Priča mog života, znaš me.
 

Hvala na razmišljanjima i savetima na ovu temu. Da se uključim i ja.


Ne znam šta ko smatra pod početničkim motorom, meni recimo sve preko 500cc nije početnički, odnosno ne bih preporučio početniku.
 
Želeo bih noviji motor, najviše zbog bezbednosti.
Što samih elektro džidžabidža kontrola proklizavanja modova vožnje itd, što zbog pouzdanosti same mašine.
Pravi majstor može da održava svoj motor star 20-30 godina da ga zna u šraf da je sve kako treba.
Ja nisam pravi majstor, oslanjam se na druge, a retko ko sređuje tuđi motor kao da je njegova glava u torbi na njemu.
Kroz manje je sranja padova i ostalih stvari prošao.
Tako da, mlađi motor je po meni bezbedniji.
 
Motore koje sam nabrojao sa manjom kubikažom su tu zato što su... manji.
A opet nisu maleni.
Lakši motor mi je lakše da vozim, pošto uglavnom vozim sporije (utiska sam da su manji lakši polako, a veliki lakši brzo).
Užim motorom se lakše provlačim između kola po gradu (neću skuter).
Osećam se slobodnije i bezbednije na offu na manjem motoru.

Manji motori imaju dve mane.
Prva je snaga - naravno da bih voleo da mogu da ga odvrnem na 160 i da se tako vozim par sati a da motoru nije ništa.
Ako treba negde da požurim ili da se brže odvezem do dela kuda zapravo želim da se vozim.
A često je i bezbednije iz neke situacije izaći - napred. Gas i izvučeš se.
Poznato mi je da je ubrzanje dobar adut koji imamo u odnosu na kola.
Druga je veličina - manja zaštita od vetra, manje gume (kontakt površina), manje kočnice itd.


Tako da pored dileme da li je bolji strom ili tracer, ima i dilema koja je više interna ali sam je izneo ako se možda još neko pronađe - da imam sve motore sa spiska, na kom bih proveo najviše vremena?

Ako uzmem taj motor, onda ću najveći deo vremena biti najsrećniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
1 minute ago, mick said:

ali realno svako od nas vozi kako želi.

Apsolutno, nemam ja nikakvih dilema i/ili problema sa tim.

 

Ali davanje epiteta nekim stvarima i poturanje svog viđenja negde gde mu očigledno nije mesto je… pa pomalo čudno.

 

No da ne idemo dalje na ovu temu, nije baš konstruktivno. Niti ja moram sve da razumem, niti vi morate mene. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova
pre 11 minuta, vasa.93 je napisao:

Naravno da smeš da se umešaš, ali ako moraš baš đonom (što ti pripisa meni, mada što nikako nije moj manir, al’ Ajde…)… Odakle ti znaš da li sam i šta sam ja probao? :) Nego eto paušalno da lupiš nešto, jer “što da ne”? :)

Ok, izgleda da si nešto nervozan, ko zna kojim povodom... Druže, sam si rekao šta si do sada vozio (2 komada?). Uzgred, između probati i voziti zaista je velika razlika. Nego, stvarno neću da se raspravljam, shvatio si sve krivo.

 

Nebitno, stavi ovo sa strane, pa se seti za jedno 5 godina. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Tri, od toga dva skroz ista sam posedovao. Tj. ovaj treći još uvek posedujem. Ali kakve veze to ima? Hajde, pa jasno je svima šta znači nešto probati, a šta voziti. Nemoj me smatrati toliko neozbiljnim, za toliko se valjda znamo.

 

A nervozan nisam, samo eto, kad neko uleti šatro dobronamerno, a ustvari to i nije iskreno tako, to mi onda ne legne baš.

 

A za prisećanje nakon 5 godina - što bih uopšte to radio? Da bih shvatio kako sam bio glup? :D Ili da bih rekao “pa ovaj čovek je bio u pravu”? Znam da bi ti verovatno oba scenarija bila draga (zezam se, ne mislim to ozbiljno, ali…).

 

Svakako smo saglasni da diskusija nije konstruktivna, pa hajde da se vratimo na temu…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Neznam da li poznaješ Nemanju, ja sam mu predložio šta sam mu predložio zato što ga poznajem. I to ne onako malo, nego malo više. Volim dečka i hteo bih da mu uštedim kintu za školarinu (kada kupi motor koji mu ne treba, pa onda kupi sledeći, pri svakoj iteraciji gubeći pare). Znam i njegovo iskustvo/neiskustvo, motoriku, talenat, senzibilitet.. i sve to sam imao u vidu. Što i dalje ne znači da sam u pravu, btw, odgovor ima samo on.

 

Ovo ti kažem ne da ti se pravdam, nego baš zato kako bi shvatio da stvar nema veze sa tobom, već sa tvojim savetom.. kojim mislim da je bio loš, a razlog jeste neiskustvo (molim te nemoj da se sada ljutiš, ne želim da te spuštam, neprotiv... samo, to jeste činjenica).

 

Zaista nemam baš ništa protiv tebe. Uostalom i sam imam motor od 390ccm (i najradije baš njega vozim).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Eto vidiš da možemo i normalno da razgovaramo. Misliš da sam dao loš savet, to i kažeš tako i to je to. Ko se ljuti, uđe mu znaš već šta. Ja se ne ljutim. :D
 

Ali bavljenje mojim iskustvom je baš loš način za bilo šta.

 

Ja sam onda, u onoj temi gde si pisao o tome kako si svoje bitke već vojevao i kako nove bitke treba da ostanu na mladima, zamalo upao u iskušenje da bavim uspešnošću bitaka koje si vodio, ali nisam se na kraju usudio, jer ja ne znam ništa o tome. Ako me razumeš. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1357 postova
  • Lokacija: BGD

Tvoji a ne moji postovi su (ne)dobronamerni sad polako postali sto je ocigledno. 

 

Uzimas me u usta nepotrebno (sad vec razmisljam koji bi to razlog mogao biti) vec par postova i prelazis granice bilo kakvog ukusa,  lepo sam ti odgovorio da iznosim svoje misljenje, covek je pitao javno za misljenje o motorima - ovo je forum. 

 

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT
26 minutes ago, mick said:

Uhhh ode tema... :D 

 

Svakako šta god da @Skittlesuzme realno će promeniti u par sezona :) 

Ode Miki moj, ode.

 

*par u sezoni.

 

 @vasa.93 @Pingvin37 ako vam nešto znači, ja razumem odakle ste krenuli.

Nema poente nešto dalje da se razvlači to, pošto niko ne zna više kuda idete.

Hvala na dobroj nameri da mi se pomogne, cenim kad neko odvoji vreme za mene.

 

 

Za sada najviše vučem ka Stromu 650 XT 2017+.

Što zbog review-a, što zbog ubedljive većine ovde, što zbog Rajana F9.

Samo da ga uklopim ispod 8 sa koferima.
Mami me i onaj CF800MT iskreno, ali brzo oteram te misli.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja