Jump to content

Moto Zajednica

Stolica- tronožac

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Molimo vas, ako već ovde na forumu postavljate oglas, da ga postavite kako treba sa svim potrebnim informacijama i eventualnim slikama.

Pa kad je tako lepo postavljen, može i link ka nekom oglasnika, ali nemojte postavljati samo linkove. Počećemo da brišemo sve takve oglase bez upozorenja. Hvala na razumevanju.

  • Sviđa mi se 12
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa kad vise ne mogu da se zakace slike na forum,ne znam sta ocekujete sem sturog opisa i linka ka nekom oglasavajucem sajtu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 746 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Jedino Vučiću nisam pisao i molio da mi se obrišu ranije fotografije sa servera...mislim da sam i pare nudio,kako bi mogao da postavim nove.

U pravu si moderatoru...Ako nema obostranog razumevanja,najbolje razlaz.Srećno..i sve najbolje u životu i radu!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nema potrebe za takvom reakcijom.

Nije prvi put da sam ovo pisao.

U poslednje vreme koristim svaki oglas ovako postavljen da zamolim da počnete da postavljate oglase onakako je to pravilima oglašavanja na forumu nekad davno propisano.

Nijedan ovakav oglas nije do sada obrisan pa ni ovaj tvoj.

Samo pokušavam da kod svih stvorim naviku da se oglasi počnu postavljati onako kao što su se nekad postavljali. Ako već koristimo ovaj forum za postavljanje oglasa onda ga postavite kao oglas a ne samo kao link ka drugom sajtu.

U problem sa postavljanjem fotografija u oglasim nisam upućen i mislim da, ako je to problem kod tebe, to sigurno nije razlog kod većine ostalih oglasa koji su postavljeni samo kao link.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3163 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Skinite ovo,ostalo će vam se kasti:)...postimage i td. rade neko vreme pa se "napune",te nestanu fotografije sa oglasa ili posta,ovaj traje...i traje...probajte!

lHwEd2H.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 18 sati, jasminko VIR je napisao:

U problem sa postavljanjem fotografija u oglasim nisam upućen i mislim da, ako je to problem kod tebe, to sigurno nije razlog kod većine ostalih oglasa koji su postavljeni samo kao link.

Problem je u tome sto ne mozemo sami da izbrisemo fotografije koje smo postavili, jednostavno ne postoji ta opcija ili ja nisam uspeo da je nadjem.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Trebalo bi u narednih 10-15k dana da promenimo prostor na disku za slike tako da će stari članovi dobiti dodatni prostor, a postojaće i opcija da doplate za dodatne gigabajte. 

 

Takođe, radi se na rešenju koje će postojeće slike koje su ljudi upload-ovali da kompresuje i da im i tako oslobodim kvotu koju su im te slike zauzele. 

Brisanje već postojećih slika neće biti omogućeno jer bi to ugrozilo većinu tema u kojima se te slike trenutno nalaze.

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3319 postova
  • Lokacija: Debrc
pre 53 minuta, jasminko VIR je napisao:

Trebalo bi u narednih 10-15k dana da promenimo prostor na disku za slike tako da će stari članovi dobiti dodatni prostor, a postojaće i opcija da doplate za dodatne gigabajte. 

 

Takođe, radi se na rešenju koje će postojeće slike koje su ljudi upload-ovali da kompresuje i da im i tako oslobodim kvotu koju su im te slike zauzele. 

Brisanje već postojećih slika neće biti omogućeno jer bi to ugrozilo većinu tema u kojima se te slike trenutno nalaze.

 

Koliko stari se smatraju stari?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS
Pre 3 sati, Fredi je napisao:

Koliko stari se smatraju stari?

Stvarno ne znam.

Pretpostavljam pre nekog, od više puta do sada, apdejtovanja foruma zbog postavljanja novije verzije.

Kog, ne znam.

Ako bude išlo sve po planu videćemo uskoro.

 

Ali, pitajte ovo sve Pabla tamo u nekoj temi u "Kancelariji uprave", ovde je oglas u pitanju pa da ne ofujemo mnogo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Meni nista nije jasno. Zasto ne mogu da se stave slike na sajt kao ranije?

Zasto se sve menja tako da bude gore, tako je za sve. Mislio sam da ce "promene" zaobici ovaj forum. Mada  obzirom da je i ovaj forum pod nekom vrstom verbalne cenzure koja je izrazenija sada nego ranije,logicno je da se uvedu i restrikcije u kacenju slika i tako dodatno poboljsa forum.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
pre 55 minuta, jasminko VIR je napisao:

Brisanje već postojećih slika neće biti omogućeno jer bi to ugrozilo većinu tema u kojima se te slike trenutno nalaze.

Slažem se za putopise i ostalo, ali bi trebalo biti omogućeno za oglase i recimo opšte teme

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja