Jump to content

Moto Zajednica

Stampac/skener

Recommended Posts

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

automatski skener ili? Budžet?
Zašto ne inkjet, ako redovno štampaš, neće se začepiti pljuckavice (dizne, iglice)..


Ako nećeš da radiš fotokopije, onda ne moraju da budu all-in-one, nego odvojeno uzmi. A i to možeš uz malo rada (skeniraj, pa na kompu otvori i pošalji na štampu..).
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Arandjelovac - Brezovac pod Vencacom
  • Motocikl: F650 BMW

Pa ja bih skener i stampac  u jednom. Pa nemam pojma rekao mi ortak koji to radi ali nema nista polovno. Kupicu na kraju nov nego mozda natrci nesto povoljno.

Jbg trgovac u dusi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sa 500 stranica mesecno, ako nije bas da ih radis 1. i 15. u mesecu, neces sa inkdzetom imati nikakvih problema. Kao neko ko preko 25 godina barata inkdzet printerima svih formata i cena (imam dve inkdzet masine za fotke , 2 plotera, 1 pokojni i stize novi, trenutno jos 2 inkdzeta - redovan za cd i redovne papire + za sublimaciju - solje, puzle, majice) i ko je sa'ranio 10-tak stampaca, toplo savetujem nesto iz Epson game sa original epson refilima. Niska cena otiska i originalna Epson tinta koja stiti glavu printera u odnosu na zamenske boje...

 

Ako ti ne treba preko A4 formata, nisu preterano skupi. U startu das koju crvenu vise ali ti se brzo isplati kroz stampu i dugovecnost... Sa'ranio sam do sada 3 Canon stampaca u cenovnom rangu od 300 do 1850 eura, HP od 500, Canon foto skener od 200 eura. Od Epsona, upokojio mi se samo printer L110 koji je bio prepravljen na kineske sublimacione boje jer tad nije Epson radio svoje boje. P50 sa istim tim sistemom sam koristio 3 godine i prodao uredno... Cak sam imao R300 model sa kineskim Ciss- sistemom dopune boja koji je radio 10 godina, otprintao Boga oca i na kraju sam ga dao drugaru koji drzi servis, zao mi bilo da ga bacim. Nije 'teo da krepa... L805 koji imam mi je pao sa police preko metar visoke, raspao se, boja isprskala zid i pod, sav se ukezecio... Posle par dana sam ga sklepao malo milom, malo silom - radi i dan danas, posle 3 godine... Manji ploter (43cm sirina stampe), devetobojni - izuzetno osetljive glave, mi nije radio preko 5 meseci lane kad sam kupio veci ploter (61cm)... 2 -3  ciscenja glave i eno ga radi k'o preslica... Na njemu printam samo fotke na platnu, ne radi po 10-15 dana i kad treba 1 cleaning uradim i peglajjj...

 

Epsoni su cudo :ljubav:

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja