Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 900 neravnomeran rad i cajger kazaljka u leru skače

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Prvo da pozdravim sve ljubitelje motora, od prošle godine sam počeo da vozim, prvi motor mi je ovaj TDM 900 2003 i nemam toliko radnog staža kao neki pa mi je potreban savet.

Generalno sa motorom nikada problem nisam imao, išao sam iz Beograda na Thassos, CG, Albanija itd. 

 

Kada upalim motor ili kada stanem bio on vruć ili hladan nema više onaj ravnomerni rad u leru brrrrrr rrrr rrrr onu ravnu liniju sto se kaze. Sada se cuje promenljiv zvuk sto cete moci da cujete na snimku.  Pored svega toga kazaljka na cajgeru isto pocela da se pomera gore dole a bila je mirna.

 

Prosle godine sam oterao motor na servis u MotoLendu u BG i oni su isto culi neravnomeran rad pa su konstatovali da mi je neki srav koji doteze lanac na bregastoj. Nisu imali taj sraf pa su narezali obican sto mi se nije svidelo. Sve u svemu rad se smirio bio je mirniji. Evo sada opet poceo da menja zvuk da li je do toga ili do neceg drugog jel neko ovako po zvuku moze da provali odprilike sta je?

 

Juce smo se vratili sa ture od 400km sa drustvom i dva drugara isto voze TDM znaju cake za neki skriveni meni usli su imale su dve greske jedna je 19 drugu nemam pojma koja je i oni zaboravili.

 

Evo snimka

 

Video snimak YouTube

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja