Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: Cagiva Mito Evoluzione

Zdravo svima! 

Da se predstavim kako kućni red nalaže...

Imam 27 godina, iz Čačka sam, od malih nogu vozim sve i svašta, zaluđen sam već dugo vremena pretežno automobilima (modifikovanjem), otkad me je "jača" polovina uzela pod svoje, ali sam uspeo da je omekšam bar za jednu Cagivu Mito 125 Evo od 7 brzina i 35ks, da imam i da mi ne zvoca.  :D

Pošto sam pauzirao par godina otkad mi je rođeni brat imao tešku saobraćajku sa mojim motorom nažalost (Yamaha FZR), od tad nisam želeo ni da ga vidim, prodao sam ga i tako je ostalo... Međutim ajde rešim da uzmem ženi nešto da se uči (da je malo privolim na motore da bi i meni aminovala za novi haha), kupim joj Gileru DNA 50, usput i ja uzmem mališu za po gradu kad mi treba da izbegnem gužvu i onda izleti ponuda koja se ne odbija, za duplo veću cenu da je prodam... Usput razmišljam šta uzeti da može i ona da podigne iskustvo na viši nivo, a i da mogu da zujim preko leta, izleti od drugara Cagiva, kupim je isti dan kad sam prodao Gileru...međutim zavolim Cagivu iako mrzim cvaje i eto, sada gazimo kilometre zajedno dok se skupi za neku Yamahu MT07 za moj gušt...a onda će ići na kompletnu restauraciju i u garažu na čuvanje, jer je i ovako u top stanju.

Promenio član Mopedshow
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: Cagiva Mito Evoluzione
Pre 12 sati, Disko Nindža je napisao:

Dobro nam došao :zdravo:

Lep motorin, daj neku fotku

Sad kad pokažem ženi tvoj nick, jebaće mi sve redom, jer 3 dana idem kroz kuću i pevam KOJI NINDŽA - DISKO NINDŽA, DISKO NINDŽA KOLO VODI HU HA... hahah

Evo je malena... :)

 

20220827_103058.jpg

Promenio član Mopedshow
  • Sviđa mi se 6
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: Cagiva Mito Evoluzione
Pre 3 sati, Scholesy198 je napisao:

@Mopedshow Je l' cagiva često stoji parkirana u Rodi?

 

Jok, to je 50ica neka, bicikla. :D

Promenio član Mopedshow

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: Cagiva Mito Evoluzione
Pre 3 sati, ПИпезос je napisao:

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Bolje vas našao. Stvarno ste u centru pažnje pretraživača, jer godinama unazad kad god guglam neki problem, rešenje uvek prvo izbaci na BJBIKERS... Drago mi je da sam napokon ovde sa vama, nadam se da će se neka druženja odavde preneti i uživo, i želim vam svima čiste puteve i bezbedne dvotočkaše. :sampion:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre sat vremena, Mopedshow je napisao:

Bolje vas našao. Stvarno ste u centru pažnje pretraživača, jer godinama unazad kad god guglam neki problem, rešenje uvek prvo izbaci na BJBIKERS... Drago mi je da sam napokon ovde sa vama, nadam se da će se neka druženja odavde preneti i uživo, i želim vam svima čiste puteve i bezbedne dvotočkaše. :sampion:

Izgleda da ni Google nije imun na MiK:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: Cagiva Mito Evoluzione
Pre sat vremena, vex je napisao:

Izgleda da ni Google nije imun na MiK:nanana:

Jaoooo Vex pa šta ti to lepo voziš...Početkom sledeće sezone planiram ako Bog da kao prvo prolećno putešestvije malo ponovo do Nimnika, moraću da te zovem na hladno pivo da pogledam tu lepoticu... Bore se dva čoveka u meni, jedan voli supersport varijantu, dok drugom uz obrijanu glavu, dugačku bradu, tetovaže i 115kg baš pristaje nešto poput choppera. :fajt3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 54 minuta, Mopedshow je napisao:

Jaoooo Vex pa šta ti to lepo voziš...Početkom sledeće sezone planiram ako Bog da kao prvo prolećno putešestvije malo ponovo do Nimnika, moraću da te zovem na hladno pivo da pogledam tu lepoticu... Bore se dva čoveka u meni, jedan voli supersport varijantu, dok drugom uz obrijanu glavu, dugačku bradu, tetovaže i 115kg baš pristaje nešto poput choppera. :fajt3:

Malo je jedno:P, i nije lepotica no lepotan. Jbg i ja delim evropske vrednosti.:sampion:

Promenio član vex
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja