Jump to content

Moto Zajednica

Drugovi i drugarice , zdravo:)

Recommended Posts

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Skuter vozim dva meseca (koliko i imam A kategoriju) Vozim novi Beverly 300 hpe .Ne volim brzu vožnju a prija mi gradska i pomalo prigradske( ali ne po auto putu ):-) za sad.Svašta ne znam o moto svetu , ali mi se jako sviđa i baš sam se zarazio sa celim doživljajem, vožnja mi daje anti stres efekat tako da često izmišljam razloge odlaska negde samo da bi vozio..Evo malo slika mog mehaničkog saputnika.

20220827_121642_resized.jpg

 

20220827_121653.jpg

20220827_121703_resized (1).jpg

Promenio član Džim Džarmuš
Typo
  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2463 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Tako to počne... 

Skuter je zgodna stvar. Onda skontaš taj "meditacija" efekat. Pa savetujem da sledeće probaš neki malo dalji đir, celodnevni, neki mirniji puteljci, do lepe prirode... E onda se tek navučeš ;)

 

Zapravo, najlepša stvar kod motora je putovanje, taj teleport.. Staviš kacigu kod kuće, skineš kacigu - Zlatibor... A između, udišeš intenzivnije mirise, osetiš drvo koje je procvetalo 50m od puta, osetiš gde je hladno, gde je toplo, pa pričaš sam sa sobom (mada, sad svi imamo komunikatore, pa i slušamo podcaste, muziku, ali lepo je nekad ostati sam sa svojim mislima)... I onda, onaj najlepši momenat posle par sati vožnje kad prestaneš da razmišljaš o brzini, o krivini, i sve krene iz malog mozga, i sve "klikne", motor i ti, i onda razvučeš taj osmeh.. heroin mu nije ravan... ;)

I nemoj da misliš da pošto nemaš 1000cc+ i 150ks da ne možeš da putuješ, možeš, i te kako, i ta tvoja mašina je savršena za to... Imaš na forumu i scooter sekciju, ima jako lepih putopisa. 

Dobro nam došao. 

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
Pre sat vremena, Andrej_Hotstepper je napisao:

Tako to počne... 

Skuter je zgodna stvar. Onda skontaš taj "meditacija" efekat. Pa savetujem da sledeće probaš neki malo dalji đir, celodnevni, neki mirniji puteljci, do lepe prirode... E onda se tek navučeš ;)

 

Zapravo, najlepša stvar kod motora je putovanje, taj teleport.. Staviš kacigu kod kuće, skineš kacigu - Zlatibor... A između, udišeš intenzivnije mirise, osetiš drvo koje je procvetalo 50m od puta, osetiš gde je hladno, gde je toplo, pa pričaš sam sa sobom (mada, sad svi imamo komunikatore, pa i slušamo podcaste, muziku, ali lepo je nekad ostati sam sa svojim mislima)... I onda, onaj najlepši momenat posle par sati vožnje kad prestaneš da razmišljaš o brzini, o krivini, i sve krene iz malog mozga, i sve "klikne", motor i ti, i onda razvučeš taj osmeh.. heroin mu nije ravan... ;)

I nemoj da misliš da pošto nemaš 1000cc+ i 150ks da ne možeš da putuješ, možeš, i te kako, i ta tvoja mašina je savršena za to... Imaš na forumu i scooter sekciju, ima jako lepih putopisa. 

Dobro nam došao. 

Lepo si opisao i dočarao osećaje,hvala!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1914 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pozdrav, i dobrodošao !

Moj skuter je samo 100 cm3 jači, a od daljih destinacija od Beograda obišao sam Banja Luku, Trebinje, Kostajnicu. Po Srbiji, uh...taman !

Samo lagano. Sve se stigne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja