Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 455 postova
  • Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
  • Motocikl: KTM 640 Adventure

 

I ja sam mislio da je veci zato sam i uzeo providan, pa cak i 3T racingu nisu znali da mi kazu kojih je dimenzija ali kad mi je stigao spakovan u kutije od kacige shvatio sam koliki je. U principu meni odgovara da nije visok zbog off road a nadam se da ce mali vizir biti od pomoci s'obzirom da nisam neki dugajlija. Oni duzi modeli koje si gledao su verovatno od modela 650.

 

Sve koje sad do sada vidio MRA Vario za TA600 bili su ovakvi duzi:

 

http://cgi.ebay.de/Vario-Touringscreen-MRA-Honda-XLV-600-Transalp-93_W0QQitemZ400025279154QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item400025279154&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

 

Moguce da ima dvije verzije.

Givi ima dvije verzije, obje su vece od tvornickog. Ja sam uzeo veci, taj je otprilike duplo duzi od tvornickog, iako je zastita s njim dobra, ja upravo pokusavam napraviti neku kemiju s drugacijom maskom, pa mi vise nece odgovarati. Ima ova rubrika podrubriku s oglasima? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 455 postova
  • Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
  • Motocikl: KTM 640 Adventure

da, u pravu si, ali evo modela za tvoju TA, isto je duzi od tvornickog:

 

http://cgi.ebay.de/Vario-Touringscreen-MRA-Honda-XLV-600-Transalp-94-99_W0QQitemZ310116370831QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item310116370831&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

 

...iako kazu da je taj vizircic mocna stvar, mozda ce ti ovaj biti sasvim dovoljan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ovo nije vezano za za vizire,samo da se javim da ce gadget malo kasniti.Naime crkao mi je HDD(uzeo sam ga 23 decembra! prosle god),i svi podaci vezani za gadget su istorija  :(  Moram poceti da pisem program ispocetka.Katastrofa!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Auuuuuu....užasni užas....a polako, ako ne za ovu, biće za sledeću godinu :D

 

A taman sam nabavio displej, dvoredni i jednoredni, sad ću da okačim sliku

 

2x16 i 1x18.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ovo nije vezano za za vizire,samo da se javim da ce gadget malo kasniti.Naime crkao mi je HDD(uzeo sam ga 23 decembra! prosle god),i svi podaci vezani za gadget su istorija  :(  Moram poceti da pisem program ispocetka.Katastrofa!!

 

 

Je l' crkla elektronika, ili si greškom izbrisao podatke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Ovo nije vezano za za vizire,samo da se javim da ce gadget malo kasniti.Naime crkao mi je HDD(uzeo sam ga 23 decembra! prosle god),i svi podaci vezani za gadget su istorija  :(  Moram poceti da pisem program ispocetka.Katastrofa!!

 

e jebi ga baš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ovo nije vezano za za vizire,samo da se javim da ce gadget malo kasniti.Naime crkao mi je HDD(uzeo sam ga 23 decembra! prosle god),i svi podaci vezani za gadget su istorija  :(  Moram poceti da pisem program ispocetka.Katastrofa!!

 

 

Je l' crkla elektronika, ili si greškom izbrisao podatke?

 

Mehanika  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

To košta...ne zna se. Da je elektronika, premestimo od drugog harda samo dok prebaci podatke, ovako...da se prepakuju diskovi...teško, mora sterilizovana okolina, dobre alatljke...uzaludan posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Odneo sam disk kod Joseph-a,prebacena je elektronika sa drugog diska,ali bez uspeha.

Pocecu ponovo da pisem program,ne sekirajte se :)

Steta jeste dosta velika(oko 200GB podataka),ali oni podaci koji su najpotrebniji su srecom i na kompjuteru u radionici.Zamo mi je datasheet-ova,i ovog zadnjeg projekta sto ga nisam iskopirao i na drugi hdd.Bez filmova i muzike mogu,to se nabavi opet.Slike sa putovanja su ostale(da nisu,-e onda ne znam sta bih!)

A projekat cu ponovo napraviti od temelja.Juce sam bio bas ocajan,danas sam vec optimista.Tome je doprinela i lepa voznjica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ovo nije vezano za za vizire,samo da se javim da ce gadget malo kasniti.Naime crkao mi je HDD(uzeo sam ga 23 decembra! prosle god),i svi podaci vezani za gadget su istorija  :(  Moram poceti da pisem program ispocetka.Katastrofa!!

 

 

Koji je HDD u pitanju? Daj, salji ga ovamo da ga opravimo ili bar izvucemo podatke !

Nema potrebe za sekiracijom i nervozom... A ne treba ni sve iz pocetka da radis.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: VFR 800

Joska, meni je nedavno vrisnuo hard sa gomilom svega, mehanika ostecena (srecom ne skroz). Niko nije hteo da radi a momak iz BlueFish-a u Cara Dusana je primio i prebacio mi sve na novi za 1000din. Tako da ako se nisi snasao probaj kod njih, mene su spasili!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Jeste,tema je transalp.ali ipak hvala svima na pomoci!

Sacuvao sam ovu stranicu,pa se postovi koji se bas i ne ticu TA mogu obrisati,ja cu ipak imati sve linkove,i telefone kome da se obratim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

vezano za TA :)

 

ja ushao u sektu pre nekih nedelju dana... nisam stigao ni da ga slikam zbog glupog vremena pa evo slike sa oglasa....

 

2Ob6H_43866406kp2.th.jpg

 

motor je 92 godishte i nekim chudom je fenomenalno ochuvan.. vozilo se nas par tog dana kad sam ga uzeo i zakljuchak je da sam pazario fenomenalan motor... dodushe treba da sredim par stavri na njemu ali imam vremena do pravog pochetka sezone...

 

elem, za pochetak trebam da sredim migavce koji zezaju i da kupim stop svetlo koga uopshte nema :) izvadjen je ceo zadnji blatobran a tablica je okachena na neki mali nosach .... lepshe mi izgleda motor bez tog ogromnog parcheta plastike pa cu ugaraditi neko elegantnije i manje svetlo.. eventualno neki LED trip iz luisa...

 

posle toga mi trebaju gume, lanac i lanchanici + par sitnica i na kraju... a onda veci vizir i novo sedishte... roll bar, nosach za kofere, koferi,.... :) cena motora x2 i miran sam za duzhe vreme :D

 

saveti za svezheg chlana klana? :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uh što volim nove akcijaše sa TA ;D

 

Kod našeg člana ACE-pn možeš da ugradiš kreš-barove, kod Sekule da naručiš sve što ti treba iz Louisa, a za ostalo ćemo da pomažemo.

 

I obavezno stavi zadnji blatobran, bitno je da ti čuva amortizer od blata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja