Jump to content

Moto Zajednica

Honda crx 1.5 za restauraciju

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Posto kupac tj. moj odlican prijatelj (nas koljega Uros, bajker) ne moze da se organizuje da prebaci auto u Bih, ponovo oglasavam auto, antologiju, za sredjivanje ili restauraciju, ja vlasnik 15 god mazen pazen ali avaj, posle tri godine stajanja i saobracaja….350 eur.  1986 god. Tera se na slep u vidjenom stanju.  Radi se ugovor i placa porez. Hitno!!!!!! Posto se rusi kuca u neposrednoj blizi i i zida zgrada.  Samo boca za gas i rasprsivac a novi su vrede preko 200 eur. Poslacu slike na viber. 0637716465.

 

Malo sam u nekom haosu s organizacijom pa ne zamerite zbog nedostatka fotki.  Ne stavljam oglas na oglasnike jer je auto za ljubitelje a batice i pitanja koja je zadnja cena slabo varim.

 

mozete i na moj fb: Marko Misic Marcello, imaju fotke.
 

Autu trebaju restauracija paznja novac prostor i vreme. 


 

 

Promenio član Endurac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Skini gas i baci ga na otpad.

Malo je zajeban trenutak, neki otpadi ni ne otkupljuju ili slabo plaćaju. 

Takva će mu sudbina i biti, spasi šta se spasti dâ...za 350€ se nalazi još registrovan auto...koji će nakon toga otprilike na isto mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Skini gas i baci ga na otpad.
Malo je zajeban trenutak, neki otpadi ni ne otkupljuju ili slabo plaćaju. 
Takva će mu sudbina i biti, spasi šta se spasti dâ...za 350€ se nalazi još registrovan auto...koji će nakon toga otprilike na isto mesto.

Hvala na cudnom savetu. Ne trazim savet nego kupca. Ne bih se slozio sa tvojim crnim prognozama, jer imam svakodnevne pozive ljubitelja iz cele bivše Yuge da ga prebace i srede. Ne znam otkud al razvedri se malo. Nije zivot valjda tako crn.

Pozz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Oprosti na slobodi da izrazim svoje viđenje situacije...možda je trebalo to da stavim u post pre...

Imao sam identičan problem ( ipak ovo smatram problemom) sa autom koji je možda bio i zanimljiviji kao nešto što vredi restaurirati. Borio se sa zlobnim komšilukom, selio ga X puta, preventivno skinuo neke komponente i na kraju imao i problem sa tek oformljenom komunalnom milicijom.

Velikom dobrotom ljudi sklonjen, a verovarno će i da završi u muzeju (ili da posluži kao donor za nešto što je možda bilo u boljem stanju)

Iskreno želim da se sve završi onako kako misliš da treba...apsolutno ništa crno mi na pameti nije bilo.

 

p.s. da se nisu pojavili zainteresovani....u poslednjem trenutku...moj Fiat850 bi završio na otpadu, gde mu je zbog stanja i nemara i bilo mesto.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Bogumi vidim da cu ja da je sredjujem, samo da nadjem neku pristojnu garage….. Motor sjajan. Znam ga u dusu. Ali vreme …:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne, Spezial...sa izduvnom granom od Sporta i još par sitnica. Vožen do 2007 i ostavljen jer sam otišao ponovo za Ita. Duga priča, da ne trujem(o), možda i ponovo oživi, biće mi javljeno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja