Jump to content

Moto Zajednica

potrebna mi je pomoc oko Husquarne 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: arilje
  • Motocikl: husqwarna

pozdrav,imam husqwarnu sm 125ccm 2t ugasila mi se u vožnji i od tada neće da upali zamenjena je svećica očišćen je karburator do detalja i zamenjena je karika pošto je piblo vreme i dalje neće da upali,što je naj gore radilica je unutra puna goriva neznam dali tako treba ili ne pa ako može neko da mi pomogne hvala u napred

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
pozdrav,imam husqwarnu sm 125ccm 2t ugasila mi se u vožnji i od tada neće da upali zamenjena je svećica očišćen je karburator do detalja i zamenjena je karika pošto je piblo vreme i dalje neće da upali,što je naj gore radilica je unutra puna goriva neznam dali tako treba ili ne pa ako može neko da mi pomogne hvala u napred
 
Тако не треба, а зашто је тако то је друга прича. Него ти све мењао а бензин у радилицу оставио.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja mislim da tebi ipak treba majstor. Nadji nesto jeftinije da se učiš, a to daj nekom ko zna da sredi. I da se voziš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: arilje
  • Motocikl: husqwarna
Pre 18 sati, Krokodilo je napisao:

Тако не треба, а зашто је тако то је друга прича. Него ти све мењао а бензин у радилицу оставио.emoji848.png

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

izvadio sam ja benzin iz radilice i jos je motor stajao rasklopljen desetak dana dok je stigla karika iz nemacke al je ponovo napunilo sa gorivom 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mislim da je tu usis direktno u karter. Ti si skinuo cilindar, ali karburator je ostao na bloku. On preliva i puni karter. Ili je potopio plovak ili igla propušta. Mozda samo ima prljavštine pa ne zatvara iglica. Obicno na karburatoru postoji drenaža kroz koju visak benzina izađe napolje. Ako tog nema ili je blokiran otvor, benzin nema gde da se slije nego u karter. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: arilje
  • Motocikl: husqwarna
On 29.6.2022. at 16:06, stari roker je napisao:

Mislim da je tu usis direktno u karter. Ti si skinuo cilindar, ali karburator je ostao na bloku. On preliva i puni karter. Ili je potopio plovak ili igla propušta. Mozda samo ima prljavštine pa ne zatvara iglica. Obicno na karburatoru postoji drenaža kroz koju visak benzina izađe napolje. Ako tog nema ili je blokiran otvor, benzin nema gde da se slije nego u karter. 

nasao sam problem na plovku gde dodje iglica ima limcic on se nekako iskrivio i nije zatvarao gorivo nego je stalno punio cilindar i zbog toga je prelivao i punijo cilindar sitnica ali je pravila problem

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja