Jump to content

Moto Zajednica

Ruzveltova Bgd 03.06.22

Recommended Posts

  • Drug član, 700 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Ima i grešaka, koje se, jbg, dese svima.

Jedino što tad nije dobro da si sa one druge strane.

 

 

Lični primer, 30k km za godinu dana, svaki dan centar grada, koja je verovatnoća da prodje bez peha, nema je. Mora se i na taj način gledati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i
.
 
@tomamega
Ja sam išao ka bogosloviji, riba od bogoslovije i tu je skrenula. Ono što naglašavam ona mi nije presekla put ona je skrenula u mene, neverovatno brzo je skrenukla, verujem da me nije videla, najverovatnije je htela da skrene pre automobila koji su bili iza mene na nemam pojma 10m - 15m fiksirala njih i a mene nije imala u ''vidu'', ne verujem da je drkala tel..
 



Ta raskrsnica je veoma problematicna. Svakodnevno prolazim Ruzveltovom i uvek se pitam da li će me auto propustiti na toj raskrsnici. Jos je opasniji smer iz pravca Bogoslovije, jer je veća frekvencija skreanja levo ka Carliju Čaplinu iz snera Vuka, ima puno servisa tu, parking kod Pionira itd.

Tebi se desilo upravo ono čega se pribojavam - da mi neko bukvalno ne ostavi šansu da reagujem.


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Мора ових дана много да се буде опрезнији у саобраћају . И да се похвалим  моје жена зна да вози на 2 точка..... али аутомобил ??!!. Пре неки дан идемо обилазницом од Панчева ка Овчи и на раскрсници  она улете са око 60 км на час у 3 степену преноса под 90 степени угао .Ауто.... оп  на 2 точка ја у шоку балансирам и вриштим  што не успориш иако си у 3 степену.  Није имала рутину и времена да убаци у 2 и ја јој реко можеш и трећом али рачунам успориће .Она није ни скапирала да смо могли бити на крову рече..... да сам мало прикочила тек тада би било густо ???!!. Ау брате није ни свесна била свог поступка.  Тако да   не вреди кад је неко антиталенат  ( има дозволу 10 и кусур год.)  не вреди  само што даље и пропуштати их иако немају предност  , иако греше бежи што даље склањај се  итд.

  • Haha 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja