Jump to content

Moto Zajednica

1. Endurance trka - 24 HEURES MOTOS

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Konačno počinje sezona endurance šampionata i to ni manje ni više nego trkom 24 časa Le Mana. Iz nekog razloga mi je Le Man daleko draži nego Bol d'Or jer mi staza Paul Ricard nije baš nešto, a Le Man je prava staza stare škole. Uglavnom, 52 ekipe će se boriti za pobedu, a među njima i Metis ekipa sa nekim eksperimentalnim motociklom.  Standardne ekipe se bore za pobedu, sa tim da je Wojcik ekipa kao privatna ekipa izuzetno opasna, a ima tu još privatnih ekipa koje mogu da iznenade.

 

BJBIKERS.COM

Ljubitelji endurance trka, konačno možete da odahnete jer nas za vikend očekuje trka 24 časa Le Mana sa kojom se otvara nova sezona!

 

 

Trka počinje u subotu u 15.00. Nešto prenosa ima, napisao sam termine pri kraju teksta.

 

Društvo, uživajte!

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 12 sati, easy naked je napisao:

Pa imali su srece oko tog udesa na startu, koliko sam ja video nisu mogli da krenu?

Nisu mogli da upale motor. Nije im to prvi put i prošle godine su imali isti problem, pa par puta u boksu...

 

Plus, pored onolikog broja safety car-a nekoliko puta su upali u drugu grupu, pošto izađu 2 safety car-a, tako da ni tu nisu imali sreće. YART ekipa je uvek možda i najbolja ekipa, ali su maleri teški.

 

BMW nije imao sreće, kamen probušio hladnjak, vozač nije na vreme otišao u boks kad je video da se agregat pregreva i na kraju je agregat ispustio dušu.

 

Ali svaka čast mehaničarima SRC Kawasaki ekipe. Problem sa agregatom, izvadili agregat iz šaije, otvorili glavu, sredili problem (koliko sam shvatio, nešto sa bregastim osovinama) sklopili agregat, ubacili u šasiju i gas opeet.Od ulaska u boks do ponovnog izlaska, 1 čas, 7 minuta :care:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 422 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Фалкон Рејсинг , Јамаха се задимила после 796 кругова (23х  43мин ),  17 мин пре краја трке.   Били би 16ти - 17ти 

САМО   24 круга разлике између првопласираних ЕВЦ и ССТ  :sampion:

Лудаја .  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ukratko izveštaj:

 

BJBIKERS.COM

24 časa i 840 krugova, toliko je trajalo ovogodišnja trka 24 časa Le Mana na kojem su vozači savladavali sve probleme.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 10 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Ali svako izlaženje iz boksa za YART, verglanje par sekundi...

Neverovatno mi je da već par sezona imaju taj problem i da ga nisu rešili. Gledao sam ostale R1 kad izlaze iz boksa, normalno startuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, Jovan Ristic said:

ostale R1 kad izlaze iz boksa, normalno

Pa to su normalni R1, YART nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
Pre 3 sati, Jovan Ristic je napisao:

Neverovatno mi je da već par sezona imaju taj problem i da ga nisu rešili. Gledao sam ostale R1 kad izlaze iz boksa, normalno startuju.

Sabrati broj pitstopova puta to izgubljeno vrijeme, imali bi završnicu sa Suzukijem samp takvu a ne krug razlike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 51 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Sabrati broj pitstopova puta to izgubljeno vrijeme, imali bi završnicu sa Suzukijem samp takvu a ne krug razlike :)

Imaš u rezultatima koje sam okačio u tekstu, piše koliko je ko vremena proveo u boksu. Da nisu imali ta kašnjenja, ali šta bi bilo kad bi bilo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 8 minuta, darkmoon je napisao:

@Jovan Ristic Hvala za tekstove!

Nema na čemu, drago mi je ako ih neko čita i ako nekom prenesem neku zanimljivu i korisnu informaciju.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja