Jump to content

Moto Zajednica

TRK 251 Benelli

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Pozdrav svima,

 

Vidim da se na temama cesto pominje Trk502 i da su ga ljudi kupovali. Nigde ne videh kod nas iskustva sa modelom 251cc. Zanima me da li je neko imao priliku da ga provoza ? Ili ga mozda kupio. Evo linka do Beneli sajta. 

SERBIA.BENELLI.COM

Benelli motocikli i skuteri napravljeni su da zadovolje zahteve svakog vozača uz najviši komfor i iskustvo vožnje Otkrijte...

 

Koliko vidim ima i zadovoljnih i nezadovoljnih sa vecim modelom, kod nas na forumu. Za mali Trk recenzije mahom dolaze iz Indije i prosecne su. 

 

Ono sto je meni interesantno je da navode maksimalne brzine za mali 140km/h, krstarece 100-120km/h.  Cena mu je oko 4300e. Da li bi bio dobra prva varijanta motora, dok se ne savlada voznja par godina ?

Najvise iz te touring / adventure grupe, gde trpi i blagi off road. Brzina nije od presudnog znacaja ali bilo bi pozeljno da moze da se vozi 100-120km/h cisto da i autoput moze biti opcija nekad. 

 

 

Gledao sam i KTM390 ali je cena znacajno veca.

Himalain Royal Enfiled mada mu je brzina mala da bi se koristio autoput s vremena na vreme.

 

Ne znam da li imaju jos neki u toj klasi, a da su do 250-300cc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Derbi terra adventure 125

Delim isto interesovanje kao ti, položio sam za A kategoriju nedavno,
i od tad izdvajam više vremena na gledanje oglasa nego što zapravo radim svoj posao u toku radnog vremena :)

Malo skuplja alternativa je zontes 310, koji na prvi pogled može biti bolja opcija, ali meni zontesi vrlo ružno izgledaju

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Zontes ZT310-T2, 2022. godište, Ostalo, Beograd. Cena 4.890 € - Motori - Polovni Automobili


Od skupljih alternativa mi najprimamljivije deluje honda CB 500x, ali ne znam koliko je pametno da dam 7000e na prvi motor... 
Ako kao i ja planiraš da kupiš nov motor, možda je bolje da sačekaš sajam motora 13og maja, jer će se možda tad pojaviti neke zanimljivije ponude. Možda i neće, ali ako sam čekao ovoliko, sačekaću još dva meseca :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Gledao sam i ja CB500x ali bih to ostavio kao opciju nakon dobijenog iskustva. Taj motor je meni u sustini sve sto bi mi ikad zatrebalo od motora. Te kad bih ga uzimao, dalje ne bih ni isao. Samo mi nije opcija bas da dam tolike pare sad, a pogotovo ne za prvi motor. Nekako bih radije savladao stvari nq ovim slabijim, pa dalje uzimao jace :D

 

Hahaha znam kako ti je. Ja gledam i ispitujem vec godinu dana sigurno. Od skutera (PCX), sam stigao do motora od 250-300cc. Ponajvise zbog ovog foruma i sto sam uspeo da iskristalisem neke stvari sam sa sobom. Videcemo sta cu na kraju pazariti :neznam:

 

Pogledacu ovaj Zontes, videh da ima ljudi i na forumu koji ga voze. Hvala 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
pre 58 minuta, Shketri je napisao:

Delim isto interesovanje kao ti, položio sam za A kategoriju nedavno,
i od tad izdvajam više vremena na gledanje oglasa nego što zapravo radim svoj posao u toku radnog vremena :)

Malo skuplja alternativa je zontes 310, koji na prvi pogled može biti bolja opcija, ali meni zontesi vrlo ružno izgledaju

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Zontes ZT310-T2, 2022. godište, Ostalo, Beograd. Cena 4.890 € - Motori - Polovni Automobili


Od skupljih alternativa mi najprimamljivije deluje honda CB 500x, ali ne znam koliko je pametno da dam 7000e na prvi motor... 
Ako kao i ja planiraš da kupiš nov motor, možda je bolje da sačekaš sajam motora 13og maja, jer će se možda tad pojaviti neke zanimljivije ponude. Možda i neće, ali ako sam čekao ovoliko, sačekaću još dva meseca :neznam:

Sve preporuke za CB 500X. Lagan, upravljiv, lep polozaj sedenja... idealan je za pocetnike (u tu grupu spadam i ja). Jedina mana : dolazi bez dodatne opreme, ako hoces da ga napakujes moras da das jos 1000e da bi imao sve sto ti treba za put. Evo ti slika sta sam ja sve radio.

IMG-43792d9232231d4441c71f1441fce59c-V.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@Tarmi636 znam dvoje koji su uzeli 251 za sad su prezadovoljni. Sa druge strane ako gledaš takav tip motora...pre bih gledao Zontes 310!

 

U odnosu na TRK251 za nijansu jači agregat, opasno više opreme i definitivno se više isplati. 

TRK251 ima samo ABS i digitalnu tablu dok T310 pored toga ima više opcija na bord kompjuteru tipa kolor displej, više modova vožnje, bluetooth, senzore pritiska u gumama, TUBELESS ŽIČANE FELNE, crash bar, štitnike volana, automatsko zaključavanje volana, gel sedište, keyless start i td...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Sad bas citam na oglasu sta ima sve. Opasan paket za tu cenu, a na trk bih morao doplacivati sve. 

 

Koliko bi me zajebavala visina motora ? Ja sam nekih 174-175cm,  a drugar koji bi uzimao kad i ja je 195cm. Verujem da bi njemu pre legao Zontes nego Trk 251, a meni obrnuto. U aprilu stize jedan Trk ovde u Ns u salon pa cu skoknuti da sednem na njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, Tarmi636 je napisao:

Sad bas citam na oglasu sta ima sve. Opasan paket za tu cenu, a na trk bih morao doplacivati sve. 

 

Koliko bi me zajebavala visina motora ? Ja sam nekih 174-175cm,  a drugar koji bi uzimao kad i ja je 195cm. Verujem da bi njemu pre legao Zontes nego Trk 251, a meni obrnuto. U aprilu stize jedan Trk ovde u Ns u salon pa cu skoknuti da sednem na njega. 

Za tebe oba motora ok što se gabarita tiče...za drugara...neka traži dalje :D 

Ako svratite do beograda javi pa da organizujemo oba da vidite pošto dva drugara imaju po jedan.

Promenio član mick
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Hahah njemu cu da porucim da uzme Cb500x / Trk 502 i ovako ima vise vremena od mene da zasteka pare, dobijem 2 motora po ceni jednog  :lol2:

 

Hvala za informacije, kad dodje vreme da li bi bio problem da te pitam oko detalja i sitnica za Trk 251 ili ako bude prilike da pitam ljude koji su ga uzeli ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, Tarmi636 je napisao:

Hahah njemu cu da porucim da uzme Cb500x / Trk 502 i ovako ima vise vremena od mene da zasteka pare, dobijem 2 motora po ceni jednog  :lol2:

 

Hvala za informacije, kad dodje vreme da li bi bio problem da te pitam oko detalja i sitnica za Trk 251 ili ako bude prilike da pitam ljude koji su ga uzeli ?

Iskreno...CBX je sjajan motor ali ako ti drugar pored 195cm ima i preko 100kg što se gabarita tiče, neka traži dalje :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Nije gabaritan na svu srecu. Ima 195cm i nekih 80-85kg. Jedino je problem da smesti noge. Nego dosta modela nemaju po radnjama, svi najavljuju dolazak april-maj. Pa cemo tad obici radnje i sesti na motore da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 4 minuta, Tarmi636 je napisao:

Nije gabaritan na svu srecu. Ima 195cm i nekih 80-85kg. Jedino je problem da smesti noge. Nego dosta modela nemaju po radnjama, svi najavljuju dolazak april-maj. Pa cemo tad obici radnje i sesti na motore da vidimo.

Pazi...noge će teško smestiti svakako. Moožda je pametnije za taj keš eventualno da pogleda neki Crossruner ili slično. Imaš na instagramu našeg kolegu koji je počeo da radi motore ima nekoliko finih motora za malo gabaritnije. Insta profil: motokratija

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
Pre 5 sati, Tarmi636 je napisao:

Nije gabaritan na svu srecu. Ima 195cm i nekih 80-85kg. Jedino je problem da smesti noge. Nego dosta modela nemaju po radnjama, svi najavljuju dolazak april-maj. Pa cemo tad obici radnje i sesti na motore da vidimo.

Jako bitno - ne zuriti. Po salonima se neces usreciti, dok ne provozas motor, osetis ergonomiju, udare vetra - nista. Ja sam mastao o NC 750X, provozao ga i shvatio da mi ne lezi. Polozaj tela, zastita vetra, tvrdo ogibljenje... motor je bruka, ali prosto nije po mom ukusu. Nemoj bezati ni od polovnih motora, imas na forumu u odseku prodajem dosta kvalitetnih i odrzavanih motora. Nisi napisao bitne stvari, imas li polozeno za A2 ili A? Koliko imas godina? Imas li voznog iskustva? Zasto preferiras male kubikaze? Jeftina registracija i odrzavanje ili neiskustvo i strah od vecih motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Kapiram, hvala za savete. Imacu A2 polozeno, 25-26godina. Do sad od iskustva - provozao par puta skuter, nista specijalno. Cela prica je krenula od zelje za skuterom da ga vozam po gradu i malo van grada. I to skuter od 125-250cc. Tu je izbor pao  na PCX ili Kymco varijantu zbog velicine tockova. Medjutim sad nisam siguran da ce mi skuter odgovarati. I biciklu volim da vozim u gradu ali i na planini. Prosto da imam mogucnost razlicitih terena, jer nekad omasim i skretanje :D Te bi mi pre odgovarao motor i to ovakva vrsta koja ce istrpeti malo loseg puta. 

 

Manje kubikaze bih iz vise razloga. Prva dva su jeftinija registracija i odrzavanje, kao i potrosnja. Bar u naredne 2 godine to mi igra ulogu. Drugi jer mislim da je pametnije nauciti na necem slabijem. Od motora ne ocekujem da ide 140-150km/h jer ni auto ne vozim na tim brzinama. Te bi mi za prvih 2-3godine bila ok kubikaza do 250-300cc. 

 

Pored toga, devojka nije zainteresovana da se vozi na motoru, bar ne za sad. Tako da ni sa te strane nemam potrebu za jacim. 

 

Motor ce se voziti kako je i planiran skuter prvobitno. Po gradu vecinom, sa vikendima i na odmorima gde mogu negde dalje. Tu u glavi imam i po Srbiji ali i put od 700-1000km. (Grcka more, Evropa i okolne zemlje npr). Ako Trk 251 npr zadovolji to, vozao bih ga 3,4 godine pa kasnije uzeo nesto jace. U rangu CB500x. Koliko sam video po forumu, od takvog motora mi ne bi trebalo nista dalje. To je neki plan. Ne bih da uzmem nesto sto nece moci da odradi ove stvari a spiskam pare pa nemam ni za nesto drugo

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
pre 7 minuta, Tarmi636 je napisao:

Kapiram, hvala za savete. Imacu A2 polozeno, 25-26godina. Do sad od iskustva - provozao par puta skuter, nista specijalno. Cela prica je krenula od zelje za skuterom da ga vozam po gradu i malo van grada. I to skuter od 125-250cc. Tu je izbor pao  na PCX ili Kymco varijantu zbog velicine tockova. Medjutim sad nisam siguran da ce mi skuter odgovarati. I biciklu volim da vozim u gradu ali i na planini. Prosto da imam mogucnost razlicitih terena, jer nekad omasim i skretanje :D Te bi mi pre odgovarao motor i to ovakva vrsta koja ce istrpeti malo loseg puta. 

 

Manje kubikaze bih iz vise razloga. Prva dva su jeftinija registracija i odrzavanje, kao i potrosnja. Bar u naredne 2 godine to mi igra ulogu. Drugi jer mislim da je pametnije nauciti na necem slabijem. Od motora ne ocekujem da ide 140-150km/h jer ni auto ne vozim na tim brzinama. Te bi mi za prvih 2-3godine bila ok kubikaza do 250-300cc. 

 

Pored toga, devojka nije zainteresovana da se vozi na motoru, bar ne za sad. Tako da ni sa te strane nemam potrebu za jacim. 

 

Motor ce se voziti kako je i planiran skuter prvobitno. Po gradu vecinom, sa vikendima i na odmorima gde mogu negde dalje. Tu u glavi imam i po Srbiji ali i put od 700-1000km. (Grcka more, Evropa i okolne zemlje npr). Ako Trk 251 npr zadovolji to, vozao bih ga 3,4 godine pa kasnije uzeo nesto jace. U rangu CB500x. Koliko sam video po forumu, od takvog motora mi ne bi trebalo nista dalje. To je neki plan. Ne bih da uzmem nesto sto nece moci da odradi ove stvari a spiskam pare pa nemam ni za nesto drugo

Ispravno razmisljas. Vozio sam skuter 2 god i ogromna je prednost na strani pravog motora. Ali obavezno probaj svaki od njih pre nego sto doneses odluku i to ne u salonu nego provozaj negde par km. Imas i bmw 310 gs ili kawa versusa 300x kao opciju, versus je jos i najpovoljniji sa cenom. Imas par modela pa srecno, ali obavezno PROVOZAJ!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Jasno, pogledacu i te motore. Nisam naisao na njih do sada. Hvala :D

 

I definitivno cu ih i provozati redom pa videti sta i kako. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 33 minuta, Tarmi636 je napisao:

 

 

Manje kubikaze bih iz vise razloga. Prva dva su jeftinija registracija i odrzavanje, kao i potrosnja. Bar u naredne 2 godine to mi igra ulogu. Drugi jer mislim da je pametnije nauciti na necem slabijem. Od motora ne ocekujem da ide 140-150km/h jer ni auto ne vozim na tim brzinama. Te bi mi za prvih 2-3godine bila ok kubikaza do 250-300cc. 

 

Pored toga, devojka nije zainteresovana da se vozi na motoru, bar ne za sad. Tako da ni sa te strane nemam potrebu za jacim. 

 

Motor ce se voziti kako je i planiran skuter prvobitno. Po gradu vecinom, sa vikendima i na odmorima gde mogu negde dalje. Tu u glavi imam i po Srbiji ali i put od 700-1000km. (Grcka more, Evropa i okolne zemlje npr). Ako Trk 251 npr zadovolji to, vozao bih ga 3,4 godine pa kasnije uzeo nesto jace. U rangu CB500x. Koliko sam video po forumu, od takvog motora mi ne bi trebalo nista dalje. To je neki plan. Ne bih da uzmem nesto sto nece moci da odradi ove stvari a spiskam pare pa nemam ni za nesto drugo

Ako si već odlučio tako nešto...fino. Ja sam neko vreme bio na skuteru i što se tiče gradske vožnje to je savršena stvar. Sa druge strane pominješ vikend vožnje 250cc može da odradi posao. Ne znam koliko planiraš novca da daš ali kapiram da vodiš računa o registraciji, potrošnji i servisu što je prilično odgovorno ponašanje.

 

U Beogradu u salonu Beneli imaš koliko se sećam 251 koji možeš da probaš (ne znam kako u NS nemaju 251)...takođe Zontes možeš koliko mi se čini takođe da probaš u Beogradu u salonu na Zrenjanincu, tako da ti je to već pola posla završeno. Da je manja cena Strom 250cc bi ti bio pun pogodak obzirom da ima dva cilindra i da je maalo bolja varijanta za duža putovanja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Takva je trenutno situacija, u planu je i zenidba u nekom buducem periodu i jos neki troskovi. Navikao sam da jedino kompromisima ( sam sa sobom)  mogu da postignem vise stvari u isto vreme. Jos se ucim i strpljenju, kako bi kompromisi imali smisla do kraja.

 

Rekose iz Ns-a da bi mogli da povuku motor valjda iz Bg ili odakle vec ali nisam hteo da ih maltretiram obzirom da jos sve kalkulisem i stedim kes. U najgorem slucaju odvojicu dan pa otici do Bg-a i pogledati sve. Hvala za info i savete :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Brescia,Italy
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Pozdrav .

Veoma lep motor , nije onako mršav kao većina u toj klasi ...

To što ih nema na cesti toliko kao Trk 502 je krivica Benelijeve filozofije prodaje , što naravno ne znači i da je lošiji ! 

Dapače , više opoziva i problema je imao veći brat 502 ali njega je više i prodano ! 

Statistički , barem u Italiji , 251 je imao manje kvarova i pokazao se pouzdaniji ! 

Imao sam priliku da probam Trk 502 i iako mi se jako sviđao desilo se mi se ono što je već neko napisao ; nije mi legao ! 

Taj puta sam imao priliku da sednem na Trk 251 usporedbe radi i tu sam se prelomio i shvatio da bi upravo taj 251 bio pravi odabir za mene . 

Manji od 502 , lakši (220 kg vs 170 kg ) samim tim i jednostavniji za svaki dan , nema problema sa visinom sica , 251 je jeftiniji u startu i cene održavanja su manje itd

 

Stoji i činjenica da velik broj Trk 502 nakon godinu ili dve završi u oglasima sa snešno malom kilometražom  - Trk 251 već nije taj slučaj , ima to sve svoje zašto 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Pozdrav, hvala na informacijama. 

Polako odvajam sa strane i skupljam pa cu isprobati sve.

 

Resio sam da prvi motor bude do 300cc, tako da cu obici i isprobati sve. 

Bice super ako naletim i na neki polovan Trk 251 ili Zontes adventure u tom momentu. To bi mi bas resilo dileme. 

Malo sam skeptican da izvezem novi motor iz salona, a kao prvi. Dusa bi me bolela za svaku ogrebotinu na njemu, a sa druge strane ima to i svojih prednosti. 

 

Taman bih razliku novca ako uzmem slabiji motor, mogao da ulozim u opremu za motor i putovanja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pozdrav, hvala na informacijama. 
Polako odvajam sa strane i skupljam pa cu isprobati sve.
 
Resio sam da prvi motor bude do 300cc, tako da cu obici i isprobati sve. 
Bice super ako naletim i na neki polovan Trk 251 ili Zontes adventure u tom momentu. To bi mi bas resilo dileme. 
Malo sam skeptican da izvezem novi motor iz salona, a kao prvi. Dusa bi me bolela za svaku ogrebotinu na njemu, a sa druge strane ima to i svojih prednosti. 
 
Taman bih razliku novca ako uzmem slabiji motor, mogao da ulozim u opremu za motor i putovanja. 
Oprema treba da ti bude na prvom mestu
Ne cimaj se oko novog i oštećenja. Toga će neminovno biti...ovako ili onako. Iskreno radije biram pad sa ćopave

Ono gde savetujem ulaganje pored lične opreme je zaštita na motoru. Crashbar i štitnici ruku, za takvu kategoriju te dve stavke su obavezne.

Tu se možeš igrati oko kupovne cene i uštede...

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Hvala za savet. O tome sam i ja razmisljao. Crash bar, stitnici za ruke, dodao bih na to jos centralni kofer. A ostalu opremu cu usput resiti. 

 

Videh da Seba pravi crash bar za donji deo motora a ima i za gornje. Da li je to opciona varijanta ako neko zeli da zastiti plastike ili zavisi od motora do motora zbog namestanja itd ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1295 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Hvala za savet. O tome sam i ja razmisljao. Crash bar, stitnici za ruke, dodao bih na to jos centralni kofer. A ostalu opremu cu usput resiti. 
 
Videh da Seba pravi crash bar za donji deo motora a ima i za gornje. Da li je to opciona varijanta ako neko zeli da zastiti plastike ili zavisi od motora do motora zbog namestanja itd ? 
Pitaj Sebu direktno za konkretan model.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Pitacu kad budem znao konkretan model :D Ovo pitanje je bilo upuceno iskusnijima pa da odgovore kad stignu. Kad smo se vec dotakli teme. U smislu da li je to zelja vlasnika ili tehnicka mogucnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 10 sati, Tarmi636 je napisao:

Hvala za savet. O tome sam i ja razmisljao. Crash bar, stitnici za ruke, dodao bih na to jos centralni kofer. A ostalu opremu cu usput resiti. 

 

Videh da Seba pravi crash bar za donji deo motora a ima i za gornje. Da li je to opciona varijanta ako neko zeli da zastiti plastike ili zavisi od motora do motora zbog namestanja itd ? 

Sa crashbar sistemom štitiš sebe tj. tvoje ekstremitete koji prvi stradaju pri nekoj nevolji. Svakako je tehnički izvodljivo a 251 ima fabrički nosač kofera. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja