Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko pronalaska vlasnika motocikla

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd okolina
  • Motocikl: Tomos 14M, Voge 500DSX

Upravo sam bio na salteru mupa u ljermontovoj medjutim nista nisam uradio. Zena koja je radila kaze da mora vlasnik doci. Objasnio sam da kupio motor,da je kod mene jedno 5 godina, da nemam ugovor i da sam dosao da pitam da li se moze naci vlasnik u arhivi negde kako bih to preveo na sebe. Nazalost ne moze bez vlasnika. Zena je bila ljubazna ali mi je objasnila da to ne moze tako a druga koleginica je dobacila da ili vratim motor nazad tom sto mi je prodao ili da dodje vlasnik sa ugovorom. A ja ne zbam koji je vlasnik a niti cu izgleda uspeti da saznam. Nista, barem sam imao volju da probam jos jednom.

Promenio član viktor1986

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Samo u kobaje druze i nemoj tim ljudima da komplikujes jos vise odnose. Steta jeste ali to mu je sudbina

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd okolina
  • Motocikl: Tomos 14M, Voge 500DSX

Hteo sam da pokusam da dodjem do vlasnika ali eto, bez uspeha. Imao sam dobru volju ali dzabe, pokusavao sam i kod bivseg vlasnika(prodavca)prethodne i prethodnih godina da dodjem do papira ali bez uspeha. Opet kazem, njemu ne zameram, u startu je rekao da je bez papira ali da je legalan jer je od njegovog strica. Pokusao sam da iskopam papire, nudio novac za to i saznao posle da nije u dobrim odnosima sa njim( ne znam zbog cega, a nije hteo ni ime strica da kaze) i da ne moze da mi zavrsi papire kako bih mogao na sebe da prenesem .Ostavicu ga tako, posluzice za ono sto je i prvobitno namenjem a to su rezervni delovi. 

 

Novcanu vrednost nema ovako bez papira ali ljubitelju Tomosa svakako da ima, i to veliku. Hvala svima

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Imao sam slican problem, samo sto sam ja imao i sobracajnu.

Kupio sam skuter koji se vidio na coveka iz Bg. Iako sam imao saobracajnu nisam mogao da pronadjem vlasnika da napravimo kupoprodajni ugovor. 

Prodao sam skuter ispod svake cene, zato sto nisam mogao da ga registrujem po novom.  Kupca ponudim kafom i on na moje oci obavi par poziva i nadje vlasnika iz saobracajne. 

Promenio član ZoranP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja