Jump to content

Moto Zajednica

OD KINESKOG PRAVIM AMERICKi CHOPERR

Recommended Posts

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Jedna bisaga je fazon, ako postoji getlin mora postojati i magacin za municiju xexex U svakom slucaju sacekajte da vidite kad se to kazance istapacira u kozu pa jos isprosivanih savova, siguran sam da ce mnogi promeniti misljenje.

 

 

OK. postujem ovo, al u tom slucaju mozda bi bio veci fazon kad bi nasao negde onu pravu kutiju za municiju ( onu vecu ), pa da nju stavis ?  I mozda kad bi nasao i onaj redenik od mitraljeza , pa ga od kutije provuces ispod sedista do auspuha ?   ;D  ;D  ;D

Jes a ko bi nashoj narodnoj miliciji objasnio da je to fazon i da ne puca .... i da ne treba na vanredni tehnichki i dozvola za noshenje oruzja ...da nije prokrijumcharen sa Kosova i da nece ......ne predstavlja opasnost po javnu bezbednost ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
                                                  Jes a ko bi nashoj narodnoj miliciji objasnio da je to fazon i da ne puca .... i da ne treba na vanredni tehnichki i dozvola za noshenje oruzja ...da nije prokrijumcharen sa Kosova i da nece ......ne predstavlja opasnost po javnu bezbednost ;D ;)

 

Dobro, ne mora redenik ( ideja ipak nije losa ), al vojna kaseta mislim da bi mu " Legla " .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

E pa braco danas sam doziveo pravo razocarenje, bio sam gotovo siguran da ce se getlin vrteti bar na punom gasu. Danas sam pritegao auspuh, ubacio dihtunge do glave na izduv napravio i montirao cevcice u auspuh koje treba da usmere gasove u zakrilca na rotirajucem delu izduva i,i,i,i,i,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nistaaaaaaaaa, cak i na punom gasu rotacija je minimalna i ako je kuglicni lezaj savrsen. Spoznaja konacna je da IPAK ovaj agregat nema potisak za tako nesto, izduvni gasovi su toliko slabi da se moze motor ugasiti s jednim prstom. Jbg kad nadjem neki jaci agregat za neki drugi chopper pokusacu ponovo sa rotirajucim getlinom :( :( :( :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

e jbg :P EVO RESENJA napravi mu pogon preko menjaca i kad krenes on se okrece  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Или на део који се ротира, споља навари лопатице под углом, па ће струјање ваздуха када је макина у покрету, да покреће "Гетлинга". ;D

 

Апропо војне опреме: јесам ли ја до сада предложио да тај леви "куфер" буде миницијска кутија за митраљез, она велика, на чијој је средини пресом утиснута звезда и направљена као ребра ради чврстоће? Уз то, она има и занимљив поклопац са све шарком, па би се дало направити нешто занимљиво.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

E pa braco danas sam doziveo pravo razocarenje,

 

Ma lep je taj ausuh i kada se ne okrece.

Idemo dalje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

kaseta ima na vojnom otpadu u zemunu ... i to u vishe razlichitih velichina

blize informacije  vojni otpad radno vreme ,adresa , unapred zaHVALAN!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Apropo hromiranja, bio sam skoro impresioniran kvalitetom i sjajem hroma kojeg rade u KTITORu, znate onaj kičerica nameštaj ;D ;D ;D ;D ;D

Mislim da ktitor nista ne hromira sam, verovatno kupuje gotove elemente za namestaj, hromiranje je prljava tehnologija i zahteva mnogo mesta za kade. Sta ce ktitoru to kad ima da se kupu, oni samo srafcigerisu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Vojni otpad u zemunu , neznam ulicu , ali idesh Cara dushana i negde pred kraj skrenesh levo i pitaj gde je vojska , dal kasarna ili tako neshto i tu je taj otpad , tj prodavnica i ostalo po dvorishtu al ne izgleda kao otpad ... nemogu drugachije da ti pomognem ni ja nisam siguran da bih mogao da nabodem iz prve ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

    bravo zube zeleni... ovacije ...jos dva kila da mu okachis pa ce uz Kaludjerac samo ako mu pomazes nogama ... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

odlicno ocekivao sam nesto na tu foru. Forest bi mogao tako nesto umesto onih bocnih plastika

samo tako nastavi

da znas brate,fenomenalna ideja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Apropo hromiranja, bio sam skoro impresioniran kvalitetom i sjajem hroma kojeg rade u KTITORu, znate onaj kičerica nameštaj ;D ;D ;D ;D ;D

Mislim da ktitor nista ne hromira sam, verovatno kupuje gotove elemente za namestaj, hromiranje je prljava tehnologija i zahteva mnogo mesta za kade. Sta ce ktitoru to kad ima da se kupu, oni samo srafcigerisu

I ja mislio, ali kada mi donesoše komade za GUZZIa 750 t3 ja se isekooooooooo, a u pitanju je zadna viljuška, kroz koju BTW prolazi kardanska osovina i kači se i reduktor ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja