Jump to content

Moto Zajednica

Queen Africa RD07

Recommended Posts

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Evo dosao je i taj momenat da moram da okacim svoju kraljicu na oglas. Svi znate koliki mi je osmeh bio kad je stigla kod mene, ali zbog manjka slobodnih dana i finansiranja 2 auta i motor, mora na dobos. Da mi nije bilo ove 3 trke ove godine od cele godine bih se provozao do Tare i nazad, a za to mi ne vredi da mi stoji u garazi i da placam reg ko za auto. Zato je u planu neki beverly i dosta. Afrika kupljena od @perlx a prethodno je on uzeo od Mladena koji je obisao Mongoliju sa njom. Ja sam ove godine obisao celu Srbiju, i veci deo Bosne sa njom. Sad sam se vratio sa Jahorine snega i minusa i ni da stucne.

 

  • Africa RD07 '93 godiste, 
  • registrovana do polovine juna 2022.
  • registrovana na A2
  • komplet ofarbana u belo i presvucena belom folijom
  • uradjen servis pre 1500km
  • gume mitas e08 presle nekih 4-5000km
  • lanac i lancanici dobri, kao i plocice i diskovi
  • led instalacija u koferu i u motoru ali sam otkinuo dzek sad na Jahorini pa ga treba samo povezati nazad
  • custom made ultra jak nosac kofera
  • kofer sa rostiljem
  • zmigavci od KTMa
  • pivot nogostupi
  • renthal korman
  • centralni stender
  • GIVI crash bar 
  • bocni nosaci torbi, dodje mu ko dodatni crash bar koliko je ojacano
  • prosirena i ojacana copava
  • stitnici ruku
  • stitnik amortizera
  • kosso voltmetar sa temperaturom i satom
  • scottoiler
  • stitnik fara
  • oba fara kratko svetlo

 

Ima mnostvo rezervnih delova uz nju kao sto su: suspleh, rucice kvacila i kocnice, pumpa goriva, nove rezervne platine, sajla kvacila, svecice, lanac i lancanici, raznorazna ulja, semerinzi viljuske, 2 seta unutrasnjih guma.

 

Cena je 3000e.

 

Ako koga sta zanima slobodno nek me pozove, motor se nalazi u Subotici.

Milan 0658296050

 

IMG-0071.jpg


IMG-0072.jpg


IMG-0073.jpg


IMG-0075.jpg


IMG-0077.jpg


IMG-0079.jpg


IMG-0080.jpg


IMG-0081.jpg


IMG-0082.jpg


IMG-0083.jpg


IMG-0084.jpg


IMG-0085.jpg


IMG-0086.jpg


IMG-0087.jpg


IMG-0088.jpg


IMG-0089.jpg


IMG-0090.jpg


IMG-0091.jpg


IMG-0092.jpg


IMG-0093.jpg


IMG-0094.jpg


IMG-0096.jpg


 

 

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
37 minutes ago, el classico said:

Auuuu, a toliko si ju želio…


Poslato priko Ténéré

Da...

 

285-C5322-AE39-4-FF0-84-D8-013-DECA6-ECE

 

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Sacuvaj me Boze ovakvih rugoba od motora... :-P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

samo diskutujem... ok, sad nemaš vremena/novca da je voziš koliko planiraš (nemoj shvatiti ovo kao neko zadiranje u tvoju privatnost, samo pišem kako mi se čini, koliko se preko foruma "znamo"). Da li to može da se promeni u godinu dana ili tako nešto?
Pitam jer se sećam euforije, skoro si je i uzeo, pa onda bolje da ti stoji recimo godinu dana, čak je i registrovana, ako psotoji neka šansa da će biti bolje. Mada, verujem da si izvrteo scenarije po glavi, ne bi ti ovo tek tako dao na oglas.. Ili, prodaš, pa zdravlja i sreće dogodine opet da tražiš drugu kraljicu :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

I ja uzeh cb 750 sevenfify pre neku godinu I vrlo je slabo vozim vrlo malo vremena imam dobio Sam drugo dete I sve vise I vise obaveza ali nadjoh resenja I sebi uzeh beverlija za po gradu I malo oko grada da ne cimam za posao I za na pijac hondicu koja je salonska.Vidi razmisli jos jednom u svakom slucaju srecna prodaja a za beva neces pogresiti skuter je vrh moj je iz 2006 godine 250i prelepo povlaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2350 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sjebasmo ti oglas! 

Moj /5 petstotinjak je kod mene 24 godine. Bilo je kad nisam silazio s njega, a bilo je i sezona kad smo napravili malo više od nula kilometara. Samo je ostao neregistrovan za vreme bombardovanja i kad su se menjale tablice 2-3 meseca. I evo sad iz bojkota skupim registracijama, ali za koji dan teram na tehnički. Dočekao je i moje obe ćerke, gubitak posla, razne krize i veselja... Znaci sto puta je bilo razloga da ode na doboš.

Ali nije. 

Ako ti treba novac za bilo šta, podrzavam prodaju. Ako prodajes jer ne stižeš da voziš onda ne znam sta da ti kažem.

Nekome je motor samo gomila gvožđa. Da ne objašnjavam, meni je mnogo više. 

Srećna prodaja i neka je koristan novom vlasniku. 

Izvini još jednom što komentarisem. 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Sjebemo oglas i Miki odustane od prodaje :)
 

pre 14 minuta, stari roker je napisao:

Nekome je motor samo gomila gvožđa

Pogle sliku gore i taj osmeh, ne bilo koji motor, taj. Samo zato sam zapodenuo razgovor, jer ko gleda Afriku da kupi, čitao je na forumu o baš ovoj. Al ako je off i ako ovo treba biti isključivo oglasni deo, nek administracija briše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Sve ja vas razumem i ocekivao sam ovakve komentare. Stvar je jasna, kad god negde treba otici moram da pitam caleta da mi da auto da odem jer kod kuce imam dva prdavca i afriku. Jedan prdavac zaradjuje leba a drugi vozi devojka. Umesto tog drugog mogu npr da kupim redovan, mogu od tih para od afrike da ulozim u kucu da ubrzam proces sredjivanja (zivim ko podstanar). Sve pare dajem na motor i opremu a zao mi kupiti sebi nove patike nego idem u starim itd itd. To je nasa bolest svih bajkera al kad budem imao za sve bice i za motor. A na stranu to sto me vata strah kad treba ici na put od svih kretena i svega..

 

dobro je dok su ovakvi komentari, ocekivao sam i one 3000e za afriku!??? Pa da oteram sve u tri lepe :D 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova

Akcija kolege ajmo

Afriku spasavajmo

 

Nas 300 x 10€

Evo ja se javljam kao 300-ti

Molim svih prethodnih 299 sa dokazom o uplati :jee:

Promenio član cr4zyzola
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam tako prodao motor, kao nemam kad da vozim, prelazim 500km godišnje, ima bitnijih stvari, bla bla, a poslednjih 20 godina nisam bio bez motora. Prvi sunčan dan kad sam imao vremena sam gorko zažalio, bukvalno legnem da spavam i samo razmišljam o motoru. Na kraju mi je žena rekla "kupi više taj motor da nam se svima odmori glava", naravno da sam je poslušao :)

Dobro razmisli, naročito ako si teško skupio pare za motor, kad potrošiš pare od prodaje motora za drugi ćeš još teže da skupiš, uvek nešto iskrsne.

  • Sviđa mi se 9
  • Haha 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

@aca-pnja sam u stanju 0-24 da radim kad zacrtam nesto. A na ovom poslu fino zaradim tako da bice neka druga afrika jednom. Sad malo da spustimo loptu pa polako. A kupicu skuter tako da vozanja ce uvek biti. Po gradu mi veci gust da vozim caletov skuter nego afriku tako da lagano, bice kako bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 6 sati, francuz69 je napisao:

Za 10 evra, svako od nas 300 da vozi Afriku po dan godisnje. Moze, podrzavam :)

Evo, i ja dajem 10e, ali da ne moram voziti ovu grdobu. Nemam neki renome po komsiluku, ali bih i to da sacuvam.

 

Pre 9 sati, Bole37 je napisao:

Brate 3000 evra za ovo???Pa jos Andrija vozio...:jee:

Kazem ja, neka je da za koliko god da ponudi neko. Druga prilika se nece pojaviti... ;-)

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 17 minuta, drmilan_ je napisao:

Posto je aku na izdisaju, tacnije skoro pa umreo, trenutno na punjacu, cena ide dole za 50e.

Znači umesto 300, nas 295. Ne bih ja to prodavao. Ne bih da unosim paniku, ali je pitanje kad ćeš i da li ćeš opet naći tako lep primerak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Kakva su vremena došla, kad se Afrika prodaje mesec dana... Stvarno sam mislio da ce otici za par dana i zaboravio sam na ovaj oglas...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4394 postova

Jaka cena,zato verovatno i dalje stoji u oglasima. 

 

Razumem da neko prodaje jer mu treba novac ali ono stoji mi a ne vozim... narocito ako si kupio odlicno ocuvan primerak. Ne jede bas leba kad stoji, povremeno upaliti zbog karburatora, dopuniti akumulator...Kad se odlucis voziti zamena ulja i pici.

 

A ovo za strah od voznje ne kontam bas, prvi veci motor ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
3 hours ago, Motorcyclist said:

Jaka cena,zato verovatno i dalje stoji u oglasima. 

 

Razumem da neko prodaje jer mu treba novac ali ono stoji mi a ne vozim... narocito ako si kupio odlicno ocuvan primerak. Ne jede bas leba kad stoji, povremeno upaliti zbog karburatora, dopuniti akumulator...Kad se odlucis voziti zamena ulja i pici.

 

A ovo za strah od voznje ne kontam bas, prvi veci motor ili?

Cena nije jaka. Stoji tek mesec dana u oglasu. Cena je ko i cena svake dobre afrike. U oglasima ih ni nema, ima jedna 700e skuplja. Nije mi prvi veci motor i nije mene strah od voznje, znam gde su moje granice i granice mog motora, ali me strah ostalih kamikaza po putu. Ove god sam obisao Bosnu i Srbiju uzduz i popreko, najprijatnije sam se osecao na autoputu, koliko budala na putu ima neverovatno. A nije samo to, imam na drugu stranu gde bih trebao da dajem pare i ulazem a ja dajem u motor sve jer mi uvek nesto treba i tako u krug u krug.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja