Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Barel ili Plattner iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
Pre 18 sati, Milanezi je napisao:

Zvali su me iz Plattner-a malo posle ovih pisanija, u vezi propuštenih poziva u petak. Direktor je naredio da se to odradi pa pretpostavljam da ste to Vi naredili :D

Dobio sam info u vezi robe koja me zanimala.

I jedna sugestija, kada imate dan otvorenih vrata objavite i na vašem sajtu i forumu jer dosta nas nema društvene mreže pa se sazna uglavnom kada sve to prodje.

Hoćemo! :) možete se učlaniti u naš loyalty program i da pre svih saznate o akcijama, događajima, nagradnim igrama itd, a pri tom možete dobiti do -15% popusta, INFO LINK > 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
Pre 18 sati, Krmco je napisao:

I napišite na flajerima na Instagramu da akcija za auspuhe važi samo uz kupljen motor

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 

Pa piše zar ne, odmah ispod popusta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
Pre 17 sati, AlligatorVS je napisao:

 Ne znam ko se krije ali #FREEPOVLO

Bruno Plattner :) možete me pozvati na 065 80 80 214 za kritike/komentare, ili pisati na bruno.plattner@plattner.rs, uvek dostupan

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 959 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Pa piše zar ne, odmah ispod popusta?
Mislim da ne5fc2110d556c0ccd9a1cc413d11f31c2.jpg3eab85c2b9369b60bafc68fefa8cccf6.jpg5e9dc794587a47788adefdd7e39a0b64.jpg6639a9c73c195421baaaf6032f2ae665.jpg138c48a7492300f6e03036ac54cb1761.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka


Mada, sad vidim da je to za druge marke motora,
juče kad sam zvao i rekao da sam video popust, odmah mi je rečeno da je to samo uz nov motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
pre 13 minuta, Krmco je napisao:

Mislim da ne5fc2110d556c0ccd9a1cc413d11f31c2.jpg3eab85c2b9369b60bafc68fefa8cccf6.jpg5e9dc794587a47788adefdd7e39a0b64.jpg6639a9c73c195421baaaf6032f2ae665.jpg138c48a7492300f6e03036ac54cb1761.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka


Mada, sad vidim da je to za druge marke motora,
juče kad sam zvao i rekao da sam video popust, odmah mi je rečeno da je to samo uz nov motor

Aha, to je jul 2022. godine. Sada je druga akcija, evo primer trenutne akcije image.png.f1116bd209c914dab65e417e430aff6d.png

Promenio član Yamaha Plattner

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 650R 2022MY

Pohvale i od mene za Plattner! Uvek dobio korektan popust, lojalan sam kupac i postujem to. Sale prodavac je vise nego uljudan, profesionalan i daje dobre savete kupcima u nedoumici. Samo jos da osposobite sajt i stranicu za e-commerce i to je to.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
Pre 13 sati, Ivan Cirkovic je napisao:

Pohvale i od mene za Plattner! Uvek dobio korektan popust, lojalan sam kupac i postujem to. Sale prodavac je vise nego uljudan, profesionalan i daje dobre savete kupcima u nedoumici. Samo jos da osposobite sajt i stranicu za e-commerce i to je to.

Hvalaa, preneću mu. Uredno smo platili firmu da nam napravi dobar webshop, da bi oni na kraju shvatili da ne može kvalitetno da se uveže s našim sistemom, šou program. :) Sada pravimo inhouse rešenje, bićete zadovoljni, a trebalo bi do septembra/oktobra da bude gotovo.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
Pre sat vremena, Yamaha Plattner je napisao:

da bi oni na kraju shvatili da ne može kvalitetno da se uveže s našim sistemom

Sve može, nego oni nisu znali. ;) Niste angažovali prave ljude. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Yamaha MT-03

Pozdrav, gde mogu da nabavim gume u zadnjem točku, koja je cena i kako se zapravo zovu te gume?
U pitanju je Mt -03 2007. eb6d7a30ea40d45e699af007e76ef140.jpg

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2841 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ublaživači udara.....novi ili polovno nema druge. Karabudž varijanta je od stare auto gume iseći parčad koja se umetnu u luftove.Trajaće oko 100 godina ;)

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Yamaha MT-03
Ublaživači udara.....novi ili polovno nema druge. Karabudž varijanta je od stare auto gume iseći parčad koja se umetnu u luftove.Trajaće oko 100 godina 
Problem rešen. Hvala!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Yamaha MT-03
Šta si uradio ??
Probao sam varijantu od stare auto gume, jer nisam mogao da dočekam dok ne poručim nov deo i za sad radi odlično. Pretražio sam YouTube i mnogi to rade pa videćemo kako ću proći.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Бор
  • Motocikl: Yamaha XTZ660 Tenere

нешто листао данас сајтове огласе у потрази за хомологованим ауспухом, има неко искуства око наруџбина, оно што погледао сужен избор за хтз660

размишљам о куповини новог

 

WWW.TRADEINN.COM

Buy GPR Exhaust Systems Trioval Slip On XTZ 660 Tenere 91-98 Homologated Muffler - Silver...

 

Promenio član тене рас

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
On 4. 9. 2023. at 16:38, тене рас je napisao:

нешто листао данас сајтове огласе у потрази за хомологованим ауспухом, има неко искуства око наруџбина, оно што погледао сужен избор за хтз660

размишљам о куповини новог

 

WWW.TRADEINN.COM

Buy GPR Exhaust Systems Trioval Slip On XTZ 660 Tenere 91-98 Homologated Muffler - Silver...

 

Poštovani, Akrapovič nažalost, ne pravi više auspuhe za navedeni model. Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
On 6. 9. 2023. at 19:13, Ji 4Tze je napisao:

Je l radi Shop na NBGu? Ili neki drugi, sa Dainese odećom?

Sve s Novog Beograda smo prebacili u salon Beograd (Vojislava Nanovića 27), tamo je cela ekipa i svi brendovi na jednom mestu. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS

Što se tiče Barela u bloku 63:

Juče se zadržao duže na poslu a žena rešila da za rođendan izaberem nešto.

Ulazimo u 25 do 7 (rade do 7), izvinim se što nisam mogao ranije i obećam da ću biti brz. U prvom momentu sam im verovatno zaličio na nekog radoznalca pa su bili hladnjikavi, ali je dečko vrlo brzo shvatio da ću nešto kupiti i uključio se.

Za 10 minuta mi je pomogao da suzim izbor, odlučim šta mi treba i odaberemo.

Nikad lakša kupovina što se opreme tiče.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Vidim da se ekipa iz Plattnera aktivirala ovde na forumu i to je pozitivna stvar. Negativna je što su dečije bolesti i dalje ostale. Možda manje, ali ih i dalje ima. Drugar je hteo da baš tu pazari gume, zvao kao ozbiljan kupac, nakon razgovora ostavio podatke, a odgovor nikada nije stigao, bilo kakav. Ako se vode kao ozbiljna firma, ove stvari nisu dopustive. Danas su gume, sutra će biti možda motor, treba poštovati svakog kupca. Koliko god mislili da kontrolišete situaciju i da ste bitni, a kupac guma nebitan, informacije se danas lako šire, a stvari brzo menjaju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
On 20. 9. 2023. at 14:21, max80 je napisao:

Vidim da se ekipa iz Plattnera aktivirala ovde na forumu i to je pozitivna stvar. Negativna je što su dečije bolesti i dalje ostale. Možda manje, ali ih i dalje ima. Drugar je hteo da baš tu pazari gume, zvao kao ozbiljan kupac, nakon razgovora ostavio podatke, a odgovor nikada nije stigao, bilo kakav. Ako se vode kao ozbiljna firma, ove stvari nisu dopustive. Danas su gume, sutra će biti možda motor, treba poštovati svakog kupca. Koliko god mislili da kontrolišete situaciju i da ste bitni, a kupac guma nebitan, informacije se danas lako šire, a stvari brzo menjaju.

Dobar dan, hvala na povratnoj informaciji, ovo i jeste jedan od retkih načina za kontrolu kvaliteta usluge (druga je misteri šoping) i zato obraćamo posebnu pažnju na ovaj kanal. Molim Vas dajte moj direktan kontakt prijatelju (065 80 80 214, Bruno Plattner), ja ću se postarati za dalje. Kupac je na prvom mestu, mi smo tu da služimo tržištu, i to je naš stav i mišljenje. :) Hvala još jednom!

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja