Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kako nezvanično saznajemo, u narednih 48h, (a verovatno i ranije) ova tema će dobiti podršku na naslovnoj strani sajta. Malo ozbiljnosti i konkretnih predloga i podataka, da se neko neupućen ne uplaši od količine texta koju mora da pročita, da bi se informisao o najosnovnijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako nezvanično saznajemo, u narednih 48h, (a verovatno i ranije) ova tema će dobiti podršku na naslovnoj strani sajta. Malo ozbiljnosti i konkretnih predloga i podataka, da se neko neupućen ne uplaši od količine texta koju mora da pročita, da bi se informisao o najosnovnijem.

 

super, super s krispijem, ljeshnjakom i riiizzzooom  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Kako nezvanično saznajemo, u narednih 48h, (a verovatno i ranije) ova tema će dobiti podršku na naslovnoj strani sajta. Malo ozbiljnosti i konkretnih predloga i podataka, da se neko neupućen ne uplaši od količine texta koju mora da pročita, da bi se informisao o najosnovnijem.

Prije postavljanja izbacite sav visak i ostavite procisceni tekst

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

treba podeliti temu na gradove kao sto je vec za ns uradjeno kako bismo se lakse organizovali.

 

Za ZR iscimaj Dragicu da postavi temu ;) Ili preuzmi inicijativu, niko ti nece zameriti da se angazujes ;)

Cekam da mi Dragica odgovori na mail pa cu onda nesto uraditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Izvinjavam se, radi li neko posao medijskog tima bez medijskog tima?  :o

 

Maryjane, koliko sam te razumeo ti si ovaj tekst već nekome slala u ime BJB-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Izvinjavam se, radi li neko posao medijskog tima bez medijskog tima?  :o

 

Maryjane, koliko sam te razumeo ti si ovaj tekst već nekome slala u ime BJB-a?

 

ups..... jel to greska u koracima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Izvinjavam se, radi li neko posao medijskog tima bez medijskog tima?  :o

 

Maryjane, koliko sam te razumeo ti si ovaj tekst već nekome slala u ime BJB-a?

Pozdrav,

 

da, ja mislim da jeste neka greska u koracima.

Nisu u pitanju motivi uopste, to je OK, ali postoji i ostatak.

 

nemojte da se brukamo ljudi

ko ima neku ideju nek to stavi na forum,da se sazvace

nema zurbe,ni potrebe zuriti

jel to ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa šta je da je, svako ima svoje zaduženje za koje odgovara pa baš ne bih nikoga ubeđivao da treba da odgovara za tuđi rad. Nije lepo.

 

Opet, rad je iz najbolje namere pa mu nije zameriti.

 

Ipak, pre svakog delovanja potreban je dogovor ovde, da se svi složimo, usaglasimo i to je to.

 

Ako ima skeptika oko načina donošenja odluka onda bih i prekoračio svoja ovlašćenja pa rekao da je primaran dogovor ovde, gde su svi članovi i da se nikakve odluke ne donose ''odozgo'' već onako kako se svi mi ovde dogovorimo.

Pa hajde da se dogovorimo a način i formu prezentovanja javnosti plasiraćemo po stručnim, službenim i privatnim kontaktima i na sve raspoložive formalne i alternativne načine, kako i koliko se može.  ;)

 

Tajni nema, ništa se ne krije samo treba da se dogovorimo šta radimo a kako ćemo to u medije ili ponude ima čiji je posao.

 

Svako ko ima dobre volje da pomogne je dobro došao i patimo za što većim brojem takvih aktivista samo i to treba da se usaglasi sa planovima i svim ostalim segmenitima organizacije.

 

Ovoga momenta imam potrebu da ispravljam greške u koracima pa molim sve koji su na svoj način iz najbolje namere slali ''apele'' bilo kome da mi na PP dostave spisak organizacija, lica i kontakata istih kako bi se greške na pravilan način ispravile u roku koji je ograničen, ne bih zbog ''greške u koracima '' gubio vreme i kredibilitet.

 

No, naši smo, nema zlih, sve je OK i idemo dalje!

A čim se greši znači da se radi, super! :)

 

Zaista ne bih voleo da se neko na mene ne ljuti ali ipak iza svakog dopisa stoji Asocijacija motociklista Srbije, institiucija, i u profesionalnim vodama dobra volja nije dovoljna.

 

A za grešku sam i ja odgovoran, nikada nisam pisao koje su zasluge Shejtana, Gremlina, Direktora, Copeta... i da ne nabrajam...

 

Ali to je BJB, to su naši ljudi i napravljeni smo da pobeđujemo.  :)

 

Imamo li nekih novih donatora po privatnoj liniji, to je krucijalno pitanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Do koliko sati radi "VIR", pošto se obično vraćam sa posla oko 18h, da ne poljubim vrata?

 

Javio mi IgorXT, VIR radi od 10 - 17h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa šta je da je, svako ima svoje zaduženje za koje odgovara pa baš ne bih nikoga ubeđivao da treba da odgovara za tuđi rad. Nije lepo.

 

Opet, rad je iz najbolje namere pa mu nije zameriti.

 

Ipak, pre svakog delovanja potreban je dogovor ovde, da se svi složimo, usaglasimo i to je to.

 

Ako ima skeptika oko načina donošenja odluka onda bih i prekoračio svoja ovlašćenja pa rekao da je primaran dogovor ovde, gde su svi članovi i da se nikakve odluke ne donose ''odozgo'' već onako kako se svi mi ovde dogovorimo.

Pa hajde da se dogovorimo a način i formu prezentovanja javnosti plasiraćemo po stručnim, službenim i privatnim kontaktima i na sve raspoložive formalne i alternativne načine, kako i koliko se može.  ;)

 

Tajni nema, ništa se ne krije samo treba da se dogovorimo šta radimo a kako ćemo to u medije ili ponude ima čiji je posao.

 

Svako ko ima dobre volje da pomogne je dobro došao i patimo za što većim brojem takvih aktivista samo i to treba da se usaglasi sa planovima i svim ostalim segmenitima organizacije.

 

Ovoga momenta imam potrebu da ispravljam greške u koracima pa molim sve koji su na svoj način iz najbolje namere slali ''apele'' bilo kome da mi na PP dostave spisak organizacija, lica i kontakata istih kako bi se greške na pravilan način ispravile u roku koji je ograničen, ne bih zbog ''greške u koracima '' gubio vreme i kredibilitet.

 

No, naši smo, nema zlih, sve je OK i idemo dalje!

A čim se greši znači da se radi, super! :)

 

Zaista ne bih voleo da se neko na mene ne ljuti ali ipak iza svakog dopisa stoji Asocijacija motociklista Srbije, institiucija, i u profesionalnim vodama dobra volja nije dovoljna.

 

A za grešku sam i ja odgovoran, nikada nisam pisao koje su zasluge Shejtana, Gremlina, Direktora, Copeta... i da ne nabrajam...

 

Ali to je BJB, to su naši ljudi i napravljeni smo da pobeđujemo.  :)

 

Imamo li nekih novih donatora po privatnoj liniji, to je krucijalno pitanje?

 

Vujo, ja se izvinjavam ukoliko je došlo do nekog preskakanja, a očito da jeste čim se o ovome diskutuje.

Naravno, kao što sam ti i rekla, ideja je bila konstruktivne prirode, ne isključivo na moju inicijativu, već po dogovoru sa ljudima sa kojima sam bila u kontaktu ( Pablo, Direktor..)

 

Ono što je najvažnije jeste da smo uspeli da napravimo nešto iz svega toga, a to je sledeće:

 

1. dogovor sa KUD Abrašević koji će izvesti nekih 45 min programa ( u pitanju je dečiji ansambl )

2. dogovor o donianju igračaka sa Dexycom - još se čeka potvrda o količini i datumu preuzimanja

3. dogovor sa farbikom igračaka A&G Polyart iz Vršca 8 u pitanju su edukativni kompleti -kocke, slagalice itd)

 

to je za sada.... iliti od ponedeljka na ovamo...

 

Još jednom sorry zbog brzine i preskakanja, nadam se da je jasno da nisam imala nikakvu zlu nameru. :)

 

Mislim da ne bi bilo loše da se otvori jedna "radna" tema, gde će ljudi pisati koga su sve kontaktirali  kako bi svima taj pregled bio dostupan, a ti se na neki način rasteretio... Naravno da nije problem da se tebi pošalju spiskovi na pp, ali tako uvid u celokupno delovanje nemaju svi koji bi eventualno hteli da se aktiviraju..

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ehh kako je lako vama naci sponzore... nama u maloj sredini je ovo najveca muka. U svakom slucaju... u petak uzimamo slobodan dan pa krecemo od vrata do vrata

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šta je tu je, nema ljutnje, bar se zna kakav je dopis. Između izbora o vremenu koje bi utrošili na analizu bolje da guramo napred, sve ovo je već iza nas.

 

Nije isključeno da na kraju ispadne i bolje od očekivanja, ostavlja nam prostora da malo pričamo o sebi, ko smo, šta smo, šta je Asocijacija i koji su nam ciljevi...

 

Maryjane, ne ljuti se ti na mene, samo imam želju da sve bude savršeno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta mislite da se na kraju teksta koji je maryjane sastavila ostavi i link na temu utisaka sa proslogodisnje akcije ili ako je bio neki tekst na naslovnoj?

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13755.0

 

 

Da, to je ok, i ja sam stavila link kada sam slala onaj dopis, čisto da ljudi koji nemaju predodžbu o tome kako je izgledalo mogu da vide..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo još pozitivnih novosti  :)

 

From: "Enco book" <encobook@nadlanu.com>

To: "Marijana Popovic" <maryjane_popovic@yahoo.com>

 

POSTOVANI

izdavacka kuca ENCO BOOK uvek izdvaja odredjeni broj slikovnica za humanitarne akcije.

Kazite kada bi to preuzeli i bice Vam pripremljeno

pozdrav

enco book

 

 

*******

Molila sam da daju knjižice ili bojanke u količini 750 komada..

Tako da znate o čemu se radi....

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Super maryjane! Sledece sto se namece jeste da se obratimo i firmama koje se bave skolskim priborom, da pokusamo da dobijemo i donacije u vidu nekih bojica, flomastera i sl. Ako vec to nije obuhvaceno nekom postojecom donacijom? :-\ Ima li predloga za konkretne firme?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3127 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ja. ;)

 

Kao i uvek.

 

Ondak ozbiljno razmisljam da se pridruzim akciji :)

 

Mali saveti za one kojima je ovo prvi put:

 

Problem moze da vam bude

1. Prilikom startovanja masine ako bude hladno, a niste je palili. Problem moze biti ublazen ako startujete masinu dan ranije, ne cekajte zadnji minut.

2. Sneg na ulicama. Koliko god bilo snega, glavne ulice su uvek prohodne. Problem je doci do prve ulice, kakav je slucaj bio kod mene. Dusu sam ispustio dok sam uzbrdo izgurao Kawu kroz sneg. ne pokusavajte da vozite, guma ne hvata ni malo, a sansa da padnete je ogromna. Znaci samo guranje.

3. Hladnoca. Prosle godine je to jutro kod mene u dvoristu bilo -6 stepeni. Tokom dana je najtoplije bilo -2 stepena, u Sremcici je bilo, cini mi se -4.

Ja sam onda na sebi imao: Dole - skijaske termo helanke, farmerke, trenerku i deda mraz pantalone. Gore - majica, duks, trenerka, jakna i deda mraz odelo. Vozio sam u patikama. Na rukama sam ispod moto rukavica imao one obicne lasteks rukavice. Ispod kacige sam imao potkapu. Mogu vam reci da mi nije bilo hladno. ove godine imam i pantalone i cizme, a ne verujem da ce biti hladnije nego prosle godine.

 

Ako sam nesto propustio, dopunite, da nekog ne iznenadi zimsko vreme.

Po meni, jedini problem da dodje do odlaganje je neka vejavica ili ledena kisa, nesto trece ne postoji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja