Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Obezbedili smo neku kolicinu Deda Mraz odela tako da svako ko donese novac moze odmah i da ga preuzme, ko nebude stigao da uzme odelo dobice ga na dan akcije ispred skupstine. :)

Naravno ko je prosle godine dobio odelo a nije ga bacio ::)  neka ga iskoristi i za ovu akciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Racunajte i mene i moju suprugu!!!

Ali kako sam neiskusan biker (tacnije jos nisam ni poceo da vozim) mogu da vam budem pratnja!!! ;D

Sredicu vam mesta iz prvog reda, tacnije iz same loze, stavicu vas na veliko sediste moje male masine, pa cemo zbijeni da se grejemo ko pilici  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Racunajte i mene i moju suprugu!!!

Ali kako sam neiskusan biker (tacnije jos nisam ni poceo da vozim) mogu da vam budem pratnja!!! ;D

 

Ti bi mogao da ides ispred nas sa tim reflektorima i topis led ;D ;D ;D

 

A onda da promeniš nick u ledolomac  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Ako to nije opcija, izvinite na omasci, ali da li bi davalac paketica mogao da se negde u sklopu akcije pomene? Jer ako bi, ja mislim da bih mogao odredjen broj paketica da sredim sa jednom firmom. Tipa akciju BJB podrzala firma ta i ta?

 

Meni je palo na pamet da kontaktiramo neke firme, recimo BEBA KIDS, TODOR, TURBO LIMAČ, CHICCO i srodne koće koje distribuiraju program za decu, pa da vidimo i sa njima, kao i sa konditorskim kućama tipa SOKO ŠTARK, PIONIR, MARBO, JAFFA itd.itd... da se upravo na način koji i opisao pridruže akciji i samim tim bi bilo obezbedjeno mnogo više paketića nego što sami članovi mogu da sakupe....

 

Naravno da treba da kontaktiramo takve firme, to smo i planirali. Zato sam i rekao u onom programu da ako imate prolaz negde (u nekoj od tih firmi) samo me obavestite i kontaktirajte ih. Tamo gde nemamo nikoga probacemo zvaničnim kanalima.

 

Što se tiče reklamiranja sponzora i donatora, biće istaknuto na našem forumu ko je sve pomogao akciju i potrudićemo se da ih pri davanju svake izjave medijima spomenemo.

Međutim reklama tipa da nas brendiraju (nalepnice, baneri, majice i sl.) nije opcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Ne znam koliko su firme tipa Todor, Beba Kids itd. odgovarajuće pošto tamo nisu sve baš deca. To što bi nam oni dali ne bi odgovaralo svima a onda smo u problemu. Zato bih se ja orjentisao pre svega na konditorske firme i na firme koje proizvode ili prodaju školski materijal (sveske, olovke i sl.)

Naravno ako imate još neku ideju slobodno recite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Obezbedili smo neku kolicinu Deda Mraz odela tako da svako ko donese novac moze odmah i da ga preuzme, ko nebude stigao da uzme odelo dobice ga na dan akcije ispred skupstine. :)

Naravno ko je prosle godine dobio odelo a nije ga bacio ::)  neka ga iskoristi i za ovu akciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Obezbedili smo neku kolicinu Deda Mraz odela tako da svako ko donese novac moze odmah i da ga preuzme, ko nebude stigao da uzme odelo dobice ga na dan akcije ispred skupstine. :)

Naravno ko je prosle godine dobio odelo a nije ga bacio ::)  neka ga iskoristi i za ovu akciju.

 

Znam, znam, nego sam mislio da se ne otkida od budžeta za paketiće. Ali ako je tako, ondaK niš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Obezbedili smo neku kolicinu Deda Mraz odela tako da svako ko donese novac moze odmah i da ga preuzme, ko nebude stigao da uzme odelo dobice ga na dan akcije ispred skupstine. :)

Naravno ko je prosle godine dobio odelo a nije ga bacio ::)  neka ga iskoristi i za ovu akciju.

 

Znam, znam, nego sam mislio da se ne otkida od budžeta za paketiće. Ali ako je tako, ondaK niš!

[/q

uote]

 

 

Nije problem za fond paketica ovako smo radili i prosle godine pa je sve ispalo ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

onaj ko nabavlja odela deda mraza ima u metrou za 305,62 din tu spada

pantalone

jakna

kapa

brada

pojas 

 

ta ponuda vazi od 20.11.2008

 

 

nije puno

hvala na obavestenju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

"Temerinski klan" predao zahtev za finansijsku podrsku na glasanje opstinskom vecu pre nedelju dana. Pozitivna stvar je sto se u lokalnim novinama pojavio clanak o nama u vezi putovanja, pa je i proslogodisnja akcija pomenuta u pozadini, ali ipak cini nam se da je dobijanje ikakve kinte od opstine MRKA KAPA.

 

U toku nedelje cemo napraviti spisak firmi, privatnika,.... od koga bismo mogli potraziti podrsku pa cemo verovatno za vikend pokusati da iskamcimo nesto para ili bar cvrstih obecanja. Videcemo koliko mozemo da sakupimo kinte i koliko cemo moci da dodamo. U organizaciji nas ima trojica-cetvorica i verovatno cemo moci i mi izdvojidi po 30-ak evrica pa mozemo reci da imamo oko 20-25% potrebne kinte.

 

Malo sam skeptican u vezi svega, ali sacekacemo da vidimo kako ce sve ispasti. Bilo bi mi zao ne uspemo da se izorganizujemo ali ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neka ste vi podneli zahtev pa šta god sa njim bilo, to je odličan potez. Treba da znaju da se nešto radi i da u tome mogu da učestvuju ako žele, pa sad njima na volju.

 

Da li iz Beograda nekako može da se pomogne da ne bi bilo to ''nas trojca, četvorica'' jer to nije tako, to je BJB Temerina?  :)

 

Nedovoljno poznajem lokalne prilike ali ništa nas ne bi koštao ''proglas'', ''dopis'' ili nešto slično sa npr. sledećim sadržajem: '' NALAŽE se Temerinskom odboru Asocijacije motociklista Srbije BJ Bikers da u skladu sa dostavljenim planom o realizaciji Novogodišnjih humanitarnih aktivnosti nakon izvršenja iste dostavi izveštaj o organizacijama i pojedincima koji su pomogli da se ista izvrši uz detaljan finansijski izveštaj o kretanju robno novčanih sredstava tokom akcije''.

 

Otkud znam, ozvaničava akciju, daje legitimitet, treba da ulije poverenje i otkloni sumnju u pronevere...

 

E sad baš pričam nešto u šta se uopšte ne razumem ali eto, naglas razmišljam... ::)

 

Nešto mi bode oči to ''nas trojca, četvorica'', pa neka je i jedan ali je legitimni predstavnik Asocijacije i koga briga koje je brojno stanje, to je naša stvar. A ne bi ni valjalo da je drugačije, kada bi 100 ljudi u isto vreme radilo ono što misle da treba teško da bi se iz toga rodio kvalitet.

 

Ako bi uradili Zahvalnice što bi bilo jako lepo onda bi mogli u nekoj posebnoj, drugoj prilici, da napravimo manifestaciju uručenja na kojoj bi uz novinare  ;D pozvali predstavnike svih koji su nam pomogli da akciju realizujemo što šire po Srbiji.

 

Ne treba me ozbiljno shvatiti, samo delim razmišljanja sa vama ali bez želje da ovo što trenutno radimo ''razvodnjava'' energiju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

To za zahvalnice je jako dobar predlog... kada budemo trazili sponzore, recicemo im da ce dobiti zahvalnice posle akcije... najmanji nam je problem odstampati to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

A i te lokalne novine bi mogle da budu medijski sponzor sa jedno bar pola strane oglasnog prostora u kojima se pozivaju svi Temerinci da pomognu svoju decu uz baš prikladnu manifestaciju.

 

Imate stručan tim, Peter Pan bi mogao da objasni da nismo samo zainteresovani za saradnju sa nacionalnim medijima već sa svim koji postoje i da su Temerinske lokalne novine medij koji naša Asocijacija zaista uvažava. Možemo da ih ubacimo na listu svih koji primaju naša saopštenja uz sve ostale oblike obraćanja javnosti.

 

A i da se malo bliže upoznate, tu smo da se pomažemo... ;D

 

Neću više da pametujem, obećavam, klik!  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Dom u sremčici ima svoju štampariju. Mogli bismo njih da angažujemo da nam izrade zahvalnice za firme i ustanove koje su nam pomogle.

Samo bi neko morao da napravi pripremu za štampu (neka se javi neki dizajner ;)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Dom u sremčici ima svoju štampariju. Mogli bismo njih da angažujemo da nam izrade zahvalnice za firme i ustanove koje su nam pomogle.

Samo bi neko morao da napravi pripremu za štampu (neka se javi neki dizajner ;)).

 

Ovdin ;D

Ali mislim da je glupo da to radimo u Sremcici :o To nije vise od 50 zahvalnica, mozemo da stampamo bilo gde, a da nam oni u Sremcici cine uslugu je malo bazveze ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Shejtane, ne bi oni nama cinili uslugu. Tom stamprijom i ostalim zanatskim poslovima koji se praktikuju kao radna terapija oni dopunjavaju svoj budzet. I ovo je odlicna ideja, ne samo za ove zahvalnice, vec bi bilo lepo kada bi svako od nas i inace izabrao njih za takve neke sitne usluge, jer to bi predstavljalo permanentu pomoc. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: beograd

Shejtane, ne bi oni nama cinili uslugu. Tom stamprijom i ostalim zanatskim poslovima koji se praktikuju kao radna terapija oni dopunjavaju svoj budzet. I ovo je odlicna ideja, ne samo za ove zahvalnice, vec bi bilo lepo kada bi svako od nas i inace izabrao njih za takve neke sitne usluge, jer to bi predstavljalo permanentu pomoc. :)

 

tu ste u pravu sto se vise zaposli ta ustanova vise ima para za njih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Dom u sremčici ima svoju štampariju. Mogli bismo njih da angažujemo da nam izrade zahvalnice za firme i ustanove koje su nam pomogle.

Samo bi neko morao da napravi pripremu za štampu (neka se javi neki dizajner ;)).

 

ovo smo vec pokusali sa njima i nije se bas "primilo", odlaganja, nejavljanja i slicno, u svakom slucaju ni slova od neke ozbiljne price i saradnje. Doduse, menadzment je promenjen pa mozda sad bude funkcionisalo ali mislim da je to ponajmanji problem u ovoj prici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Apsolutno bismo platili stampu. Mada, vec sam ih kontaktirao oko jedne potencijalne BJB akcije koju smo mislili da uradimo u Septembru, pa su nas malo ispalili... Ali dobro, sada cujem da imaju novu upravu, tako da verujem da mozemo bolju saradnju da ostvarimo ubuduce.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja