Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

sad sam se motao po dvoristu, napolju je -10, imam sibirskog samojeda koji me je tuzno gledao dok sam ulazio u kucu.a za njih kazu da trpe niske temperature??? sve sam smislio za subotu ali ne znam kako da zastitim njusku od zime? vizir i nije neka izolacija. voleo bih da idem motorom, mogu i kolima ali mislim da nije fazon. jblg valjda ce malo da otopli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Vuja se nije dao zbuniti, sta god da ga je pitala Vuja je nastavlajo po svom i rekao je sve sta treba da se kaze.

 

Ivon jeste malcice pogubljena, ali cemo joj oprostiti na sharm i noge.

 

Imali smo jako dobar udarni termin. Za one koji su bili u kafani, gostima, ili su radili nesto drugo pa nisu mogli da gledaju-repriza je sutra u 12.15 (dan pred dogadjaj) sto sve zajedno cini jako dobru medijsku prezentaciju cele price.

 

U to ime laku noc,

 

Mora i medijski tim da spava,

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

E gospodo, ja sad dođoh s posla, dok se vi zezate po netu neko mora i da radi!  ;D Nisam ranije pitao, ima li ko iz pravca Cvetka da ga moj Komša i ja čekamo negde uz put? Pretpostavljam da će Peki biti među prvima kod Skupštine?

 

Mali off: Ovo što sam ja noćas radio moći ćete da gledate na RTS-u za praznike. Koncert Nacionalnog ansambla "KOLO" u Sava Centru. Što bi današnja omladina rekla:"Bilo je eeekstra!" ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Nisam ranije pitao, ima li ko iz pravca Cvetka da ga moj Komša i ja čekamo negde uz put? Pretpostavljam da će Peki biti među prvima kod Skupštine?

 

mozda mi dedaMrazevi iz Kraljevine Mirijevo :) doduse ne znam kojim stazama i bogazama cemo al moze biti ako nema nekog kijameta da se uspentramo na bulevar kod Kluza pa preko Cvetka direkt parada do trga ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

ijaooo ... sad mi dodje da prepakujem svih onih 700+ paketića od pre neki dan ... grr ... sam !!

 

našao sam ovo u magacinu firme sad ... grr

 

>:(

 

iiiiiii breeee, bolje da nisi video !! 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Na zalost, meni je sva oprema ostala na Rudniku sem kacige, i jako mi je zao i krivo sto ne mogu biti sa vama, inace bih vam se rado pridruzio. Zato se neoglasavam i cutim ko pi...! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Na zalost, meni je sva oprema ostala na Rudniku sem kacige, i jako mi je zao i krivo sto ne mogu biti sa vama, inace bih vam se rado pridruzio. Zato se neoglasavam i cutim ko pi...! :(

 

Sta ti je potrebno, da se zakrpimo. Ja mogu da ti dam kombinezon, koliki si?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Juče sam se vozikao jedno 2 i po sata po Bgd, upoznavao svoju novu ljutu makinu, obukao se po propisu, jedino mi se posle 2 sata smrzli vrhovi prstića ;D Obukao sam crne helanke, čarape do iznad kolena, somotske pantalone, moto-pantalone, a gore majicu, džemper, pojas, jakna od tanke kože (da ne produva vetar) i moto-jakna. Potkapa, kaciga (koja magli za sve pare :() i nove BMW rukavice :D

Znači može da se izdrži, jedino što mi ili pinjon ili sajla kilometar sata nije izdržala...bilo je posle sat vremena vožnje samo cup-cup i pade na nulu :-[

Moraću to posle Novaka da skinem i da vidim "đe ba zapelo" pa da grunfujem :D

 

Prema tome, nema zime za golog čoveka! ;D ;D samo se propisno obucite ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A da, zaboravih,  juče je već oko 16h počeo led da se navlači...za malo da overim asfalt kod Delta sitija...tako da moramo polako i oprezno na onom otvorenom delu gde su samo njive..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

A da, zaboravih,  juče je već oko 16h počeo led da se navlači...za malo da overim asfalt kod Delta sitija...tako da moramo polako i oprezno na onom otvorenom delu gde su samo njive..

 

Znaci 80% puta mog putesestvija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Ma što se tiče zime nećeš da se smrzneš, samo je led opasan ;)

znam,znam...bice zeznuto bar do Zemuna dok ne dodjem...juce sam se vozio u obicnim tankim farmerkama,duks,jakna zimska (ne moto),rukavice najobicnije,potkapa i  kaciga..jedino mi je `ladno bilo prstima (i to palcu samo) :) ...  planiram jos da se natruntam za subotu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Obavezno, naročito čuvaj međunožne alatljike ;D mlad si čovek, zatrebaće, šta znaš....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

juce sam otisao po motor kolima ... i nisam mogao da prodjem kolima do garaze gde mi je motor kolima .... sada idem ponovo pa cu negde da prebacim motor preko noci ... daj Boze da je otoplilo  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Društvo,

 

Sutra pre akcije u 8:30 treba nas nekoliko da se pojavi na ulazu u RTS u Takovskoj. Hoće da nas snime kompletno opremljene (u Deda Mraz odelima) za najavu u jutarnjem programu. Bilo bi dobro da nas bude što više tako da ko god može neka dođe.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja