Jump to content

Moto Zajednica

Mali Caca jurisa ka tituli!!!

Recommended Posts

Guest Cubric

Ako nesto pomaze, saljem dve veverice odavde...

 

:D :D :D ;D

 

E vala i ja ima da odem u Ivanjicu da nafatam koju specijalno za Nikolu, samo vicite ako treba. ;D

Ne može, te se ne računaju, samo kanadske, zaš one CHIP & DAIL sa PEPE Le PJU štraftom po ledjima ;D ;D ;D

 

:D Ma iscrtacecmo strafte, ima cak i na casove engleskog da ih posaljemo, da ne bude tamo tuc-muc. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako nesto pomaze, saljem dve veverice odavde...

 

:D :D :D ;D

 

E vala i ja ima da odem u Ivanjicu da nafatam koju specijalno za Nikolu, samo vicite ako treba. ;D

Ne može, te se ne računaju, samo kanadske, zaš one CHIP & DAIL sa PEPE Le PJU štraftom po ledjima ;D ;D ;D

Moraš i francuski da im pltiš, to su tamo ravnopravni jezici, pa da ih ne provale ;D ;D ;D

:D Ma iscrtacecmo strafte, ima cak i na casove engleskog da ih posaljemo, da ne bude tamo tuc-muc. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

konacno su objavljeni rezultati i kao sto sam sumljao,pa mogu moju radost da podelim sa svima vama.

 

Vice Sampion u Amaterskoj 600 Supersport Klasi

    Treci u Amaterskoj Open Supersport i Superbike klasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5371 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

konacno su objavljeni rezultati i kao sto sam sumljao,pa mogu moju radost da podelim sa svima vama.

 

Vice Sampion u Amaterskoj 600 Supersport Klasi

    Treci u Amaterskoj Open Supersport i Superbike klasi

 

Bravo ti ga profesionalac!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

U subotu je bila dodela pehara za 2008 sezonu.Imao sam 26 zvanica,moja familija i svi sponzori koji su mi pomogli tokom 2008 sezone.Zelim ovim putem da se zahvalim BJB forumu na podrsci i svim clanovima foruma.Iskreno se nadam da cu uspeti i doci da odvozam makar jendu trku u Sampionatu Srbije i Istocno evropskom Sampionatu.Zima je duga i nikd se nezna sto moze da proemni moje palanove.

 

Hvala svima jos jednom

Mali Caca

post-32-1287901013535_thumb.jpg

post-32-12879010136052_thumb.jpg

post-32-12879010136644_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Jos proslog meseca je zavrsena sezona,a ja nikako da zavrsim zadnji izvestaj sa trke za 2008 sezonu.Uspeo sam koliko toliko da se odmorim i da stare brige ostavim iza sebe i nove da ponesem casno u novu 2009 seonu.Dolazi zima,a posao polako mi daje vise vremena za razmisljenje i planiranje nove trkace sezone...

 

Moj prijatelj Milos iz Edmontona je dosao da me vidi na domacem terenu.Milosi ja smo se upoznali proslog septembra kad sam isao da vozim trku u Edmonton.E sada je bio red da ja budem domacin i da maksimalno ispostujem gosta iz komsiske provincije.U posetu mi je dosao i nas covek iz LA vozeci oko 1200km po kisi...

Kisa je padala kad smo dosli na stazu i nije obecavalo mnogo sunca tog oktobarskog jutra.Meni je bilo vazno samo da zavrsim trku da bi zadrzao mogucnost da se domognem sampionske titule u Amaterskoj 600SS kao i da zavrsim medju prva tri najbolja vozaca u OSS i SBK.Prva Superbike trka je prosla vise kao testiranje guma za kisu u kojoj sam testirao gume i pravio mnogo gresaka,ali ipak sam se uspeo domoci cetvrtog mesta.600SS sam krenuo odlicno ali posle tri kruga sam bio peti i tako do petg kruga sam pao na sedmo mesto.Andrew je pao i zaustavili su trku!!!

Andrew nije imao pravo da startuje ponovo jer je on zbog kog su zaustavili trku.Ponovlen je start trke jer smo odvezi manje od 6 krugova,sto je manje od 50%.I ovde smam startovao odlicno ali ubrzo se nasao na sedmom mestu.Tri kruga do kraja trke sam bio na cetvrtom mestu i u zadnji krug uspeo da preteknem jos jednog vozaca zavesivsi na trecem mestu.S cim sam se izjednacio po bodovima za sampionat sa mojim rivalom Andrewom.

Ostale trke u tog dana bile otkazane jer su kisa i vetar onemogucili da se nastavi trkaca satnica.

 

Nedelja nije bila nista bolja ,ali polse podne se kisa kao malo smirila pa smo odvezli dve trke na gumama za suvo.600SS imam odlican start i izbijam na celo ka prvoj krivini gde malo kasnije kocim i izlazim iz prve krivine kao treci odmah iza broja 51.Plavo beli Suzuki mi je u naredna dva kruga odmakao i tada sam shvatio ako padnem da mogu izgubiti ono sto imam 100% sigurno ,a to je Vice Sampionaska Titula za ovu seoznu.Sigurno sam vozio do kraja trke i zavrsio na sigurnom trecem mestu.Istoto sam napravio i sa dve preostale trke zavrsivsi na najnizoj stepenici podijuma,ali sasvim dovoljno za veozm uspasnu sezonu.

 

Eee sada sledi neki zamor i zasicenost od svega sto sam radio cele ove sezone.Prvo sto mi je palo na pamet je da prodam motor i svu opremu,pa se vratim normalnom zovitu.Da se posvetim svojom prodici i svojoj buducnosti.Jer sa skoro trideset godina nemama velike sanse da privucem neki ozbiljni tim da me primi u narednoj seozni da vozim za njih!Sa druge strane ja sam jedan od nas par u celok Kanadi koji veruje u ime Triumph i jos vise u model Daytona 675,ali to ljudi iz ove male kompanije ne vide ili ne zele?!

Trebalo mi je skoro meseca dana da se malo odmorim i dodjem sebi.Kako bi moga da razmisljam bistrom glavom.Ubrzo sam shvatio da ako pauziram sledece sezone nece biti dobro jer moram da pokazem drugima i pre svega samom sebi dali sam dostojan te PRO licence.Danas sam imao prvi ponudi da prodam motor na cije mesto bi trebala doci nova D675.Vlasnik firme BIM i moj sef je volja da nastavimo trkaci program i u 2009 godini.Racunica Racing ce se vratiti na stazu ponosno i pokusati da opravda vice samponsku titulu iz 2008.Takmiciti se sa pro vozacima da se ne lazemo je velika stvar i nece biti lako.Ovde tek ocekujem velike uspone i padove,ali to je sve sastavna stvar trkace karijere svakog trkaca koji se vozi ivicom svojih sposobnosti.Isto tako Racunica Racing gubi jednog od znacajnih clanova tima.Al trener i glavni mehanicar se povlaci sa trkace scene.Nadamo se da cemo naci nekoga ko moze da zameni Ala.Racunica Racnig zeli da se zahvali Alu na poverenju pre svega i zeli mnogo srece u buducem zivotu van trkace staze.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja