Jump to content

Moto Zajednica

Distinguished Gentleman's Ride Beograd

Recommended Posts

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 5 minuta, gebee&co je napisao:

@mick samo ću tebi da odgovorim,iako sam rekao da neću pisati.Upoznali smo se na ,,Koti"i sve što ovde pišeš mi se sviđa.Smatram te za srčanog momka na mestu,sa ispravnim stavovima,i realnim pogledom na svet koji nas okružuje.Ja nigde ne napisah da sam protiv,da tu manifestaciju razapinjem,naprotiv,samo sam protiv načina i osoba koje se teatralno pokazuju,i više puta to napisao,postalo je nešto sasvim drugo.....za mene,podvlačim,za mene.

hehh ma nas dvojica se razumemo, znaš i sam da nije ništa lično :) ..ja sam to više zbog drugih da razumeju mooožda odakle dolazi cela priča i da naglasim da u jednoj temi ide hvalospev i tapšanje po ramenu a u drugoj praktično istoj temi po povodu ide drvlje i kamenje. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1075 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Sve je u redu, suština je nerazumevanje i beseda o nepoznatom. 

 

Arakisova priča može biti razumljiva svakom i nema potrebe da se oko nečega glođemo.

 

I ne mora niko da se specijalno oblači, bude peder i džentlmen, dovoljno je samo da uradi PSA test.

 

Zbog sebe, ne zbog sela...:takoje:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 2 minuta, Djokic je napisao:

Eto doslo vreme kad vozacima motora smeta sto drugi vozaci motora zavrcu gas...  Naopako.Meni, kad neko zavrce ako zasmeta ja se pomerim u stranu malo dalje i uzivam.U zivotu mi nije palo na pamet da nekog takvog nazovem moron.Ali to dosta govori o tebi, bice da se dobro uklapas sa onim... "dzentlmenima".

 

Jasno mi je jedino da u slucaju sa decom treba biti bas pazljiv i uzdrzan, tu se skroz slazem.

Eto vidiš...godine učine svoje. Mada i kad sam vozio mašine koje su tukle 110db na auspuhu nikad nisam nešto imao potrebu da se iživljavam u mestu nad mašinom. Uvek mi je to bilo više sadistički nego bilo šta drugo, ne vidim svrhu toga osim u nekom ličnom patološkom uživanju koje ti kasnije donosi tinitus i vrlo verovatno odnosi keš iz džepa usled riknjavanja ''rage''.

 

I ne znam zašto bih se ja pomerao u stranu ako neko drugi čini neprijatnost...vidiš to je problem a savršeno se uklapaš u video koji sam par strana ranije postavio smatraš da u slučaju sa decom nije ok rokati gas ali je mimo toga sve ok.

 

Kad bi ti znao kakva je reakcija autističnog deteta recimo na zatvorenom dečijem odeljenju IMZ koji se nalazi u Bul. D. Stefana (centar grada) kada moram da kažem moron krene u 00h da turira motor na semaforu...drugačije bi pričao jer svaka ta akcija ima i reakciju koje ti u tom trenutku nisi svestan. Hoćemo da pričamo o bebama u majčinim stomacima???? Ima dosta zanimljivih istraživanja na tu temu...

 

Prosto i jednostavno...ne ide. 

 

Zreli smo za jednu bombu da poravna sve pa onda i još jedna lopata da se dddoooobrooo sve to potabana da slučajno više ništa ne iznikne.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 911 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Yamaha Virago XV125, Peugeot Django, Tomos automatik A35 ML 1987
19 minutes ago, Djokic said:

Eto doslo vreme kad vozacima motora smeta sto drugi vozaci motora zavrcu gas...  Naopako.Meni, kad neko zavrce ako zasmeta ja se pomerim u stranu malo dalje i uzivam.U zivotu mi nije palo na pamet da nekog takvog nazovem moron

Zavrtanje gasa do besvesti i turiranje je samo po sebi moronsko. Ako uspeš da me ubediš da za to postiji neki dobar razlog, onda ću promeniti mišljenje.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 2 minuta, Due je napisao:

Sve je u redu, suština je nerazumevanje i beseda o nepoznatom. 

 

Arakisova priča može biti razumljiva svakom i nema potrebe da se oko nečega glođemo.

 

I ne mora niko da se specijalno oblači, bude peder i džentlmen, dovoljno je samo da uradi PSA test.

 

Zbog sebe, ne zbog sela...:takoje:

Da li ti misliš da dobar deo ovih u konverzaciji uopšte zna o čemu ti ili @Arakis govorite? Ovde se govori o raku prostate a lik priča o ''cistoskopiji'' budi Bog s'nama!!! 

Kada bi znali da od raka prostate i pankreasa ljudi umiru u vremenskom intervalu od par meseci do par nedelja a da su pre toga bili zdravi ko dren o bolovima koji ne ogu da se kontrolišu i kvalitetu života pre smrti da ne govorim...ne verujem da bi tako palamudili.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1075 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Prošle godine sam radio PSA, ali ovo danas kad sam pročitao samo mi je dalo gas da ponovim. Ne košta sto dukata nit je peripetija a može život da znači.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
pre 48 minuta, Due je napisao:

Arakisova priča može biti razumljiva svakom i nema potrebe da se oko nečega glođemo.

 

I ne mora niko da se specijalno oblači, bude peder i džentlmen, dovoljno je samo da uradi PSA test.

Sustina priče je ovo, ali bilo bi masovnije da nije samo ograničeno na custom i vintage motore, ajd jebo oblačenje da ne ulazim u to,to je nebitno.

Sad će neko napisati ,pa nije vazno mozes i Afrikom, ali odmah u drugoj rečenici sledi , ako ti nije glupo da dodjes Afrikom na takav skup,jer sta ćes bez Vespe na Vespa skupu,malo je kontradiktorno.

Bolest je ozbiljna i treba je ozbiljno shvatiti i samim tim preneti ljudima info o tome i omasoviti skup.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang
36 minutes ago, mick said:

Ovde se govori o raku prostate a lik priča o ''cistoskopiji'' budi Bog s'nama!!! 

Tu cistoskopiju je uradio Urolog ,  mozda se kod vas zahvat drugacije zove, nije direktno povezano sa rakom prostate ali u svakom slucaju  spada u domen uroloskog pregleda. E sad, budi Bog sa nama, ti verovatno znas puno bolje od  lekara ovde pa cu te sledeci put konsultovati da ne opterecujem zdravstveno bez veze.

Cisto da  te podsetim vremena kada si bio na strani najveceg  socijalnog eksperimenta u novijoj istoriji bez obzira na svojih 20 godina medicinskog iskustva. Sad kad sam se toga setio mozda te ipak necu  konsultovati  oko eventualnih zdravstvenih problema :). Ko zna sta moze da ti padne na pamet.

 

"Razlozi za cistoskopiju

Vaš lekar može da koristi ovaj postupak ako imate urinarnih problema, kao što je stalna potreba za mokrenjem ili bol pri mokrenju. Cistoskopija se takođe koristi za ispitivanje:

  • krvi u urinu;
  • česte infekcije urinarnog trakta;
  • prekomerno aktivne bešike;
  • karličnog bola.

Cistoskopija može otkriti nekoliko stanja, uključujući tumore bešike, kamenje ili rak. Vaš lekar takođe može da koristi ovaj postupak za dijagnozu:

  • blokade;
  • uvećane prostate;
  • nekancerozne izrasline;
  • problema sa ureterima (mokraćne cevi koje sprovode mokraću od bubrega ka mokraćnoj bešici)."
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1715 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 1 sat, mick je napisao:

stavi bilo koje autistično, anksiozno ili depresivno dete pored motora koji urla pa ćeš videti reakcije…

Ne znam sta bih rekao,autistican decak Darko iz okoline Svrljiga sa odusevljenjem je sedeo i turirao moj motor na Divcibarima.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 626 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
pre 4 minuta, piki je napisao:

Sad će neko napisati ,pa nije vazno mozes i Afrikom, ali odmah u drugoj rečenici sledi , ako ti nije glupo da dodjes Afrikom na takav skup,jer sta ćes bez Vespe na Vespa skupu,malo je kontradiktorno.

Rekao sam da možeš samo zato što, konkretno kod nas, organizator vožnje to dozvoljava, mada u principu ne bi trebalo, jer postoje određeni kriterijumi koje je potrebno ispuniti da bi mogao da učestvuješ u vožnji. Takođe, napisao sam da ja lično ne bih ni razmišljao da svojim motorom odem na neki Vespa skup ili na Tomosijadu, ali ako ti odlučiš da odeš na Africi na neki od ta dva, javi reakciju organizatora, molim te. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
pre 2 minuta, Urban Rider je napisao:

Rekao sam da možeš samo zato što, konkretno kod nas, organizator vožnje to dozvoljava, mada u principu ne bi trebalo, jer postoje određeni kriterijumi koje je potrebno ispuniti da bi mogao da učestvuješ u vožnji. Takođe, napisao sam da ja lično ne bih ni razmišljao da svojim motorom odem na neki Vespa skup ili na Tomosijadu, ali ako ti odlučiš da odeš na Africi na neki od ta dva, javi reakciju organizatora, molim te. :)

 

 

pa upravo sam to i rekao i evo ti si potvrdio, u principu ne bi trebalo, pa kako onda da se omasovi i počne da se više priča o tome?

Ako je cilj zdravlje a ne kurčeva gvozdjurija ,bio to Harli ili Afrika ,onda nije bitno.

Jebo gvozdje bilo koje vrste u odnosu na zdravlje.

Isto kao kad bi vlasnici Hondi NSX nesto hteli da urade po pitanju zdravlja i onda kazu , jbg niko nije zainteresovan, mali odziv, malo sam izbukvalisao , ali to je to.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 8 minuta, ivica744 je napisao:

Ne znam sta bih rekao,autistican decak Darko iz okoline Svrljiga sa odusevljenjem je sedeo i turirao moj motor na Divcibarima.

Zaista želiš da ulaziš u tu priču???? Znaš li koliko spektara autizma postoji? Da li znaš išta o recimo Aspergeru ili Kaneru, Heleru, shadow sindrom? 
 

ono što je zajedničo poremećaju autističkog spektra jeste da su svi vrlo različiti a pak isti…tako da to što jedno dete sa autizmom prihvata ne znači da sledećem prija i još bitnije ne znači da će to dete sutra na istom mestu želeti da turira motor već je vrlo moguće da će biti suprotno.

 

Daj neki info…kako je to bilo na Divčibarama.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 626 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
pre 8 minuta, piki je napisao:

pa upravo sam to i rekao i evo ti si potvrdio, u principu ne bi trebalo, pa kako onda da se omasovi i počne da se više priča o tome?

Ako je cilj zdravlje a ne kurčeva gvozdjurija ,bio to Harli ili Afrika ,onda nije bitno.

Jebo gvozdje bilo koje vrste u odnosu na zdravlje.

Isto kao kad bi vlasnici Hondi NSX nesto hteli da urade po pitanju zdravlja i onda kazu , jbg niko nije zainteresovan, mali odziv, malo sam izbukvalisao , ali to je to.

Kako to misliš nije se omasovilo? Od 2012. god, od kada se vožnje organizuju, prikupljeno je 48.000.000 USD od donacija. Ove godine se vožnje održavaju u 105 zemalja u 943 grada i registrovano je preko 60.000 učesnika.

 

A što se tiče pitanja zašto samo klasični i vintage motocikli, predlažem ti, isto kao kolegi iznad, da kontaktiraš organizatora i postaviš njemu to pitanje. :)

Promenio član Urban Rider

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1715 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Upravo sada, mick je napisao:

Zaista želiš da ulaziš u tu priču???? Znaš li koliko spektara autizma postoji? Da li znaš išta o recimo Aspergeru ili Kaneru, Heleru, shadow sindrom? 
 

ono što je zajedničo poremećaju autističkog spektra jeste da su svi vrlo različiti a pak isti…tako da to što jedno dete sa autizmom prihvata ne znači da sledećem prija i još bitnije ne znači da će to dete sutra na istom mestu želeti da turira motor već je vrlo moguće da će biti suprotno.

 

Daj neki info…kako je to bilo na Divčibarama.

 

 

Ej ej,polako,postujem tvoju profesiju (otac i obe tetke su bili med.radnici) niti se suprotstavljam.Samo sam izneo primer (pisao sam vec o tome). 

Klubsko druzenje sa decom,udruzenje iz Svrljiga svake godine boravi na Divc. pa dodjemo sa motorima.Naravno deca sedaju i turiraju i nisam primetio da je nekom detetu smetalo,a znam da postoji vise oblika,imam takvo dete od bliskih drugara a i od svastike dete ima jedan "blazi oblik".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
pre 4 minuta, Urban Rider je napisao:

Kako to misliš nije se omasovilo? Od 2012. god, od kada se vožnje organizuju, prikupljeno je 48.000.000 USD od donacija. Ove godine se vožnje održavaju u 105 zemalja u 943 grada i registrovano je preko 60.000 učesnika.

zamisli sad koliko bi bilo učesnika da se omasovilo,105 zemalja ,60000 učesnika, pa to je 500 učesnika po drzavi,60 po gradu,sta je tu masovno?

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5884 postova

Prebacite temu u akcije motociklista i ima da zamre. 

 

Ne razumem zasto ljudi misle da o svemu treba da imaju misljenje i stav pa jos i da ga iznose. Ne dopada ti se ok preskocis i cao. 

 

Koliko vidim alergija na "zapad" i engleski dobro drma ovih dana. 

 

Koliko razumem poentu dogadjaja oni uopste ne ciljaju na masovnost vec na upecatljivu pojavu. Svi motori i slobodno oblacenje bi se razlikovali od bilo kog moto skupa po cemu tacno? 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 5 minuta, ivica744 je napisao:

Ej ej,polako,postujem tvoju profesiju (otac i obe tetke su bili med.radnici) niti se suprotstavljam.Samo sam izneo primer (pisao sam vec o tome). 

Klubsko druzenje sa decom,udruzenje iz Svrljiga svake godine boravi na Divc. pa dodjemo sa motorima.Naravno deca sedaju i turiraju i nisam primetio da je nekom detetu smetalo,a znam da postoji vise oblika,imam takvo dete od bliskih drugara a i od svastike dete ima jedan "blazi oblik".

Ma sve ok...ne brini nije rasprava :) 

Autizam je široka tema...ja sam ga pomenuo baš zbog tih stvari jer je to stanje neočekivano i bukvalno svaki dan autistična osoba može biti drugačija. Realno da ne mračimo...najveći mozgovi sveta su bili autistični i svetu...nama glupima su podarili bukvalno otkrića koja su nas unapredila i poboljšala.

 

A svakako podržavam svaki vid uključivanja u njihov svet dok god to njima prija...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Ajde sad jedno ozbiljno pitanje:

Jel' idu gumeni tregeri na karirane pantalone na peglu?🌈  😜

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
Pre 1 sat, piki je napisao:

pa upravo sam to i rekao i evo ti si potvrdio, u principu ne bi trebalo, pa kako onda da se omasovi i počne da se više priča o tome?

Ako je cilj zdravlje a ne kurčeva gvozdjurija ,bio to Harli ili Afrika ,onda nije bitno.

Jebo gvozdje bilo koje vrste u odnosu na zdravlje.

Isto kao kad bi vlasnici Hondi NSX nesto hteli da urade po pitanju zdravlja i onda kazu , jbg niko nije zainteresovan, mali odziv, malo sam izbukvalisao , ali to je to.

Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Koliko razumem poentu dogadjaja oni uopste ne ciljaju na masovnost vec na upecatljivu pojavu. Svi motori i slobodno oblacenje bi se razlikovali od bilo kog moto skupa po cemu tacno? 

 

Upravo ovo što je dvins napisao. Ideja organizatora je bila da se napravi upečatljiv skup da se skrene pažnja opšte populacije na temu. Koliko ljudi bi se uopšte okrenulo za kolonom "normalnih" motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1715 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, dvlns je napisao:

Koliko razumem poentu dogadjaja oni uopste ne ciljaju na masovnost vec na upecatljivu pojavu. Svi motori i slobodno oblacenje bi se razlikovali od bilo kog moto skupa po cemu tacno? 

Reklamiras "upecatljivu pojavu" ili skreces paznju na zdravstveni problem i skupljas novac za humanost? 

Kao sto znas svaki moto skup (obican) ima kutiju za humanitarnu pomoc. 

Pitanje je bilo,kakve bi reakcije bile da LGBT organizuje ovakav neki dogadjaj a dres kod kozne gace i ostale sado-mazo igracke. 

P.S. sad ide ona fotka gs u duginim bojama sa dvojicom polugolih.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Preuzeto sa zvaničnog sajta.

DGR finansiranje je omogućilo Movember-u (navode je kao vodeću humanitarnu organizaciju) da podrži projekte u: Australiji, Austriji, Brazilu, Kanadi, Češkoj Republici, Nemačkoj, Finskoj, Francuskoj, Hong Kongu, Italiji, Irskoj, Luksenburgu, Holandiji, Novom Zelandu, Norveškoj, Španiji, Švajcarskoj, Velikoj Britaniji i SAD.

 

O Movember-u i puštanju brkova u mesecu novembru postoje informacije na internetu. 

 

Što se mene tiče, ja sam oduvek poštovao oblik obreda koji čovek smatra pogodnim da njime slavi svoga Svoritelja.

 

Ode se ne radi samo o zdravlju i "kurčevoj" gvožđuriji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5884 postova
7 hours ago, ivica744 said:

Reklamiras "upecatljivu pojavu" ili skreces paznju na zdravstveni problem i skupljas novac za humanost? 

Kao sto znas svaki moto skup (obican) ima kutiju za humanitarnu pomoc. 

Pitanje je bilo,kakve bi reakcije bile da LGBT organizuje ovakav neki dogadjaj a dres kod kozne gace i ostale sado-mazo igracke. 

P.S. sad ide ona fotka gs u duginim bojama sa dvojicom polugolih.

Ne reklamiras nista, upecatljivom pojavom skreces paznju. Otkricu ti tajnu, postoji jos nacina skupljanja novca koji se razlikuju od ubacivanja u kutiju. Ti zbog otpora koji gajis ka svemu sto nije tebi blisko jednostavno ne zelis da razumes a ja ne zelim kao @Urban Rider ili @mick da upadam u zamku polemike koja ne vodi nicemu i kojoj nekilko frustriranih vredjaju sve sto im nije blisko upakovano u lazno ineresovanje i kao postavljajuci "konststruktivna" pitanja. Ne znam koliko puta si spomenuo LGBT u vezi ovog skupa pa da te pitam onako iskreno a zar kozne pantalone i kozni prsluci sa lancima i nitnama ne izgledaju vise LGBT od kosulje, sakoa i masne?  Jesmo se vratili u osnovnu skolu pa na osnovu garderobe odredjujemo ko je peder? Jel to sto je neko peder losije od macho muskarca koji uzme kalaš i pobije mlade ljude? Znam da veze nema ali nisam ja u pricu ubacio pedere pa samo da pokusam da obesmislim nesto sto svakako nema smisla. Bio u NS u nacionalnom stroju jedan sto je svuda video pedere i isao da ih tuce dok nije postao Sanela

 

Sta je tacno tebi problem u ovome? Imas desetine moto skupova po tvom ukusu i ukusu svih vas koji ovo pljujete jel moze da ima jedan koji nije po vasem ukusu? 

 

Da li mislis da bi isti ti ljudi sa ovog skupa dosli na neki  "vas" skup isto tako obuceni ili bi "ispostovali pravila" tog "vaseg" skupa. Garantujem ti da medju njima ima ljudi koji idu i na skupove na koje ti ides

 

I ovim bih zavrsio, da li stvarno imas toliku zelju da ides na ovaj skup pa ti zato smetaju naturena pravila?  Uopste ne moras da mi odgovoris ja odgovor znam ali pokusaj sebi da odgovoris zasto ti smeta sve i svako ko se ne uklapa u tvoj kalup a pri tom te ne ugrozava. Shvati lepota zivota jeste u razlicitostima i mogucnosti izbora. Imas izbora-biraj pusti i druge da biraju. 

 

Da potkrepim tvrdnje, eno Nesa otvorio temu o humanitarnoj uskrsnjoj voznji u Sremcicu i ne vidim da ste slovo tamo napisali... Da nije ovo bilo u opstim temama ne bi vas toliko iritiralo

 

P. S. zaboravio sam da poentiram, iz tvog pitanja mogu da zakljucim da bi ti isao na LGBT skup ako ne moraju kozne gace i sado mazo igracke :P

Promenio član dvlns
  • Sviđa mi se 12
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 42 minuta, dvlns je napisao:

Ne reklamiras nista, upecatljivom pojavom skreces paznju. Otkricu ti tajnu, postoji jos nacina skupljanja novca koji se razlikuju od ubacivanja u kutiju. Ti zbog otpora koji gajis ka svemu sto nije tebi blisko jednostavno ne zelis da razumes a ja ne zelim kao @Urban Rider ili @mick da upadam u zamku polemike koja ne vodi nicemu i kojoj nekilko frustriranih vredjaju sve sto im nije blisko upakovano u lazno ineresovanje i kao postavljajuci "konststruktivna" pitanja. Ne znam koliko puta si spomenuo LGBT u vezi ovog skupa pa da te pitam onako iskreno a zar kozne pantalone i kozni prsluci sa lancima i nitnama ne izgledaju vise LGBT od kosulje, sakoa i masne?  Jesmo se vratili u osnovnu skolu pa na osnovu garderobe odredjujemo ko je peder? Jel to sto je neko peder losije od macho muskarca koji usme kalaš i pobije mlade ljude? Znam da veze nema ali nisam ja u pricu ubacio pedere pa samo da pokusam da obesmislim nesto sto svakako nema smisla. Bio u NS u nacionalnom stroju jedan sto je svuda video pedere i isao da ih tuce dok nije postao Sanela

 

Sta je tacno tebi problem u ovome? Imas desetine moto skupova po tvom ukusu i ukusu svih vas koji ovo pljujete jel moze da ima jedan koji nije po vasem ukusu? 

 

Da li mislis da bi isti ti ljudi sa ovog skuopa dosli na nwli "vas" skup isto tako obuceni ili bi "ispostovali pravila" tog "vaseg" skupa. Garantujem ti da medju njima ima ljudi koji idu i na skupove na koje ti ides

 

I ovim bih zavrsio, da li stvarno imas toliku zelju da ides na ovaj skup pa ti zato smetaju naturena pravila?  Uopste ne moras da mi odgovoris ja odgovor znam ali pokusaj sebi da odgovoris zasto ti smeta sve i svako ko se ne uklapa u tvoj kalup a pri tom te ne ugrozava. Shvati lepota zivota jeste u razlicitostima i mogucnosti izbora. Imas izbora-biraj pusti i druge da biraju. 

 

Da potkrepim tvrdnje, eno Nesa otvorio temu o humanitarnoj uskrsnjoj voznji u Sremcicu i ne vidim da ste slovo tamo napisali... Da nije ovo bilo u opstim temama ne bi vas toliko iritiralo

Da se i ja potpišem na komentar 😄

 

Iskreno ne pecam se na te balvan priče već imam potrebu da reagujem da ne ostane “neko je lupio i to je ostalo kao istina” ne…prosto želim da se zna da postoji druga strana jer mi je pun ku…fer tih što palamude a svi okolo se sklanjaju kao pusti ga.
Onda se ta retorika usvaja i smatra normalnom jer se normalni sklanjaju i ne žele da ulaze u polemiku. 
Baš zbog toga reagujem jer je baš bezvezno ići onom izrekom “boj se ovna, boj se govna”. 
 

Ovde(na forumu) postoji ogroman broj normalnih, pametnih i nadasve poštenih ljudi koji svoja mišljenja kroz poštovanje zadržavaju za sebe dok ih nekolicina bukvalno siluje kroz besomučne glupe, maliciozne i bezobrazne komentare. 


U poslednje vreme je sve manje tih ljudi aktivnih na forumu…zbog toga imam potrebu da reagujem. 

  • Sviđa mi se 6
  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2430 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Kozne gace i kozni prsluci kod pedera, hmm na sta me to podseca? Policijska akademija nocni klub? Previse gledas filmove @ivica744, pederi se ne oblace tako vec kao sav normalan svet, verovatno ni ne znas koliko pedera imas oko sebe :) 

 

blueoysterscenepoliceacademy.webp

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja