Jump to content

Moto Zajednica

TET - Trans euro trail

Recommended Posts

  • Drug član, 1712 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT; ex: Yamaha XT660Z Tenere
On 7/27/2024 at 6:57 PM, Gliga said:

Ako sam ja mogao sve okolne TET-ove bez muke da prođem KLE-om ne znam zašto bi 790-ka bila problem. Nije da si početnik i da se ne snalaziš :)

Dok sam vozio kroz nacionalni park Lure, a pogotovo prelaz preko korita reke, i onaj kamenjar kroz šumu posle, često si mi padao na pamet :D
Još veće poštovanje sada imam za tu tvoju vožnju i putopis. Jer realno - 90% ljudi bi reklo da KLE nema šta da traži na tim deonicama, ne doživljavaju ga tako. A i nije zezanje voziti to, pogotovo sam.

Evo snimka sa jedne deonice od pre par dana, doduše Theth - Prekal. Nažalost - izgleda da je kartica za gopro riknula kada smo stigli do prvog jezera u Lure, i ostali smo bez najboljih snimaka (mi sve vreme snimali a nismo ni skapirali da se fajlovi ne sačuvavaju :(  Tuga. )

 

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1902 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

E, pa negde na tom kamenju u Lure NP sam zakačio šraf za ispuštanje ulja. Trebalo mu je kilometar-dva da ispadne. Dovoljno vremena da se popnem na vrh brda iznad rudnika :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4853 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05 KTM RFS

Potrebn mi je TET track Rumunija, može li mi neko poslati? Uglavnom južni deo. Od Srbije pa nadalje...

Znam da je sklonjen i zbog čega itd ali meni je potreban. Hvala ! 

Promenio član srbac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650, Honda Crf 300l
2 hours ago, srbac said:

Potrebn mi je TET track Rumunija, može li mi neko poslati? Uglavnom južni deo. Od Srbije pa nadalje...

Znam da je sklonjen i zbog čega itd ali meni je potreban. Hvala ! 

 

TET_Romania_2018-08-27.gpx

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
On 1. 8. 2024. at 14:39, živke je napisao:

Dok sam vozio kroz nacionalni park Lure, a pogotovo prelaz preko korita reke, i onaj kamenjar kroz šumu posle, često si mi padao na pamet :D
Još veće poštovanje sada imam za tu tvoju vožnju i putopis. Jer realno - 90% ljudi bi reklo da KLE nema šta da traži na tim deonicama, ne doživljavaju ga tako. A i nije zezanje voziti to, pogotovo sam.

Evo snimka sa jedne deonice od pre par dana, doduše Theth - Prekal. Nažalost - izgleda da je kartica za gopro riknula kada smo stigli do prvog jezera u Lure, i ostali smo bez najboljih snimaka (mi sve vreme snimali a nismo ni skapirali da se fajlovi ne sačuvavaju :(  Tuga. )

 

 

Ooo da, sjecam se , taj Lure, prošle godine.... pa do onog minskog polja, jako kamenito s naglaskom na oštra kamenja !
Taman sam tad svoju tek kupljenu T7W istestirao malo "jače"

 

May be an image of nature

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja